Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Tabea
Avatar
4666 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 22:18

viktorka_od splavu Jaká je ta horší?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 22:22

Tabea nový přítel?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2019 00:47

Tabea nový přítel?

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2019 00:50

slniecko pokud to chceš anonymně, tak asi nefotit... rozhodně ne od vás z okna... pokud nejsou úplně tupí, poznali by, odkud se fotilo... a to už by tak anonymní nebylo.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 10:51
Reakce na Kokoska:

Sousedi pres ulici.maji wc naproti nasi kuchyni. Nastesti jen klasicke okno i zaluzie, ale obcas je pan zapomene stahnout a je to divny teda, kdyz ho vidite jak tam stoji a hledi dolu

​Možno ťuká do mobilu

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 10:53

No jo...asi najlepšie naozaj ísť a diskrétne im vysvetliť situáciu...zbabelo som oboznámila manžela s tým, čo ho čaká .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 21:37

slniecko doufam,ze se s nama podrlis o vysledek.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 20. dubna 2019 21:38

Nejspis nam dosluhuje lednice....jo jasne,kdyz bude dva dny zavreno...

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 08:22

Zarinya Musíte všechno sníst. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 09:03

Bledule nastesti ne,jeste to rozchodila,Do uterka vydrzi....snad

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 11:42
Offline MP Marge
Avatar
5712 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:10

Jezis, damy, ja jsem uplne zoufala - mam nekolik stiznosti najednou Vcera jsme se nejak nepohodli s pritelem, takze kdyz odjel na noc do Rockfordu (podle puvodniho planu), tak jsem se neprozretelne pokusila zlepsit si naladu tim, ze jsem misto sve obvykle jedne sklenky vyzahla celou flasku bileho Tim jsem si pripomnela, PROC jsem roce 2013 prestala pit alkohol a az do lonskeho roku byla prikladnou abstinentkou (duvodu byla cela rada, ale jednim z tech hlavnich bylo to, ze muj organismus proste alkohol netoleroval, a mimo jine jsem po konzumaci i jedne jedine sklenicky vina nemohla celou noc usnout). Cumakovala jsem do tmy, nez me to asi ve dve rano prestalo bavit, tak jsem se rozhodla, ze vstanu, uvarim si hermankovej caj a budu si chvili cist. A to uz jsem si vsimla, ze me po ruznych mistech na tele neco svedi. Podivala jsem se na sebe do zrcadla - ksicht takovej opuchlej, oci natekly, hruza! Prvni co me napadlo, ze snad mam nejakou alergickou reakci na to vino! Pak me napadlo, jestli snad nejsem jezismarja alergicka na Chica! Nakonec jsem asi ve ctyri nejak usnula. No ale rano se probudim a krome toho, ze vypadam a citim se, jako by po me celou noc jezdila valcovacka, nachazim na rozlicnych mistech tela neco, co vypada podezrele jako ty stipance od stenic, co jsem utrzila loni v Rockfordu

Nechapu, kde bychom ke stenicim prisli!? Navic mam stipance po celem tele, je jich fakt hodne, coz se mi stalo loni taky, ale to bylo tim, ze ten byt pritelova bratra jima byl fakt fest prolezlej a oni si toho vubec nevsimli, protoze ani jeden nebyl citlivej na stipnuti. To prece neni mozny, aby u me nebylo NIC, a pak se najednou pres noc dostavila cela armada stenic - nebo je!?

No tak tu sedim, piju kafe, pes je nasranej, ze jsem odmitla zustat venku dyl (je tam fakt krasne), polevam se jablecnym octem (pomaha to na svedeni), kamaradka je na ceste s nejakou protisvedici masti a benedrylem, pritel je nekde v prdeli a nebere telefon - jako takhle jsem si tu velikonocni nedeli fakt nepredstavovala

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:14

MP Marge 

...jako Tvoje historky jsou na knížku či filmové zpracování

Ale jinak - moc držím pěsti, ať vše nakonec dobře dopadne

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:22

MP Marge videla bych to spis na nejakou koprivku/alergii na to vino.. Presne jak pises, z niceho te nemuze postipat armada stenic!! Neco jako Fenistil kapky tam nemate? To by totiz pomohlo jak na alergii, tak na domnele stenice.

Offline MP Marge
Avatar
5712 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:24
Reakce na Miru:

MP Marge 

...jako Tvoje historky jsou na knížku či filmové zpracování

Ale jinak - moc držím pěsti, ať vše nakonec dobře dopadne

​Hele, to uz tady padlo, ze bych mohla napsat treba "Co Chico dal a vzal"

A dekuju

Offline MP Marge
Avatar
5712 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:26
Reakce na Pavlena:

MP Marge videla bych to spis na nejakou koprivku/alergii na to vino.. Presne jak pises, z niceho te nemuze postipat armada stenic!! Neco jako Fenistil kapky tam nemate? To by totiz pomohlo jak na alergii, tak na domnele stenice.

​Fenistil vubec neznam, ale jdu googlovat!

Ja jsem v zivote na nic alergicka nebyla, proto se v priznacich vubec nevyznam Ale koprivka, to je vyrazka, ze jo, takze to by mohlo odpovidat!? 

Offline Řvousenka
Avatar
722 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 17:49

MP Marge Nemá psík blechu? To, že blechy psí na člověka nejdou, je mystifikace od dědy Komárka. 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 18:14

MP Marge koprivka=alergicka vyrazka, svedici... Treba jako decko jsem ji mivala z jahod, rozumna davka mi nijak neuskodila, ale 3 plne misky skoncily koprivkou. To by odpovidalo tvemu pozivani vina pres miru..

Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 19:25

MP Marge Kamosku dite ted melo to alergickou vyrazku po nejakem jidle a vypadalo to dle meho laickho oka bud jako blechy nebo nestovice. Takze to muze byt ono;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 19:40

MP Marge ten benadryl by mel zabrat