"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:00

Prosim: pri vyprodeji v Massimo Dutti - objevuji se znovu uz vyprodane velikosti? Ma smysl cihat?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:04

Pavlena Za mě jo, před Vánocema jsem takhle číhala na zlevněnou a následně obratem vyprodanou kabelku a zjevila se

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:07

je nejaka sance,ze se vstreba ganglion?

Ma cenu kupovat masticku,gel,ci pouzit babske rady?homeopatika?

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:18
Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:27

Sweet Potatono ja patrim do tech 5%co u toho zaziva naprosto otresnou bolest.Takze jsem s tim skoncovala.bohuzel,protoze ten pocit vycistenych zubu je super,ale ta bolest se neda vydrzet.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:27

Zarinya vyndali mi ho nastesti punkci. Chirurgove chteli hned rezat..!  Vlastne se pak znovu objevil, znovu punkce a potreti jeste malinky a ten uz se vstrebal. Ale myslim bez tech punkci by se to nestalo...

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:30

Pavlena ja si prave vubec nemuzu dovolit byt s tim nejak dlouho doma,jinak bych sla na kliniku hned.Jak dlouho trva ta punkce?A boli to potom?

Vubec nevim co si pocnu tohle leto,mam to na nartu a je to tak osklivy.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:41

Trapas. Neumím dítěti vysvětlit, jak se z pití stane čůrání. Co se děje mezi žaludkem a ledvinou?

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. února 2022 10:44

dynda voda se vstřebává v tlustém střevu, ne? Tam se z té kašičky stane hovínko:)

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:46

Zarinya Mě po zubní hygieně strašně táhlo na dolní přední zub. Vždycky když jsem přes něj nasála vzduch, tak to zabolelo. Ale teda hlavní důvod, proč jsem k té hygienistce přestala chodit byl, že to, co mi řekla k čištění implantátu bylo úplně mimo, jak jsem zjistila na kontrole.

Akorát jsem se ještě nerozhodla kam teda budu chodit jinam. 

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:47

dynda Byl jednou jeden život - Trávení https://m.youtube.com/watch?v=pWh5Jyl2-ew

Offline Tabea
Avatar
4680 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:47

dynda Byl jednou jeden život - Trávení https://m.youtube.com/watch?v=pWh5Jyl2-ew

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:48

dynda voda se vstřebá, pak je v těle, kde proudí jako krev v cévách, lymfa, je součástí buněk. Ledviny filtrují krev a když je v těle vody moc, tak ji s těmi škodlivina mi vyloučí taky. 

Proto může být žízeň po odběru krve.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:49

Zarinya me dost bolela jen ta punkce, ale pani doktorka se tomu strasne divila, ze nema proc. Pak uz to nebolelo, byla to zalezitost na par minut. Ale mela jsem ho na zapesti. 

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:52

Pavlenano me prave dela starost ta noha,protoze jsem v praci na 100% jen na nohou a ujdu x kilometru,vlastne to mam diky tomu,pretazeni.

na ruce ho mam odstraneny chirurgicky.

No uz vidim jak dnes vykoupim lekarnu a bude to na nic.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:54

Zarinya mne se udelal obri gangliom vloni zacatkem leta na koleni. Doktor mi rekl, ze to tak 2 mesice nechame, at to hodne masiruju, kdykoli si vzpomenu (hodne tlacit a snazit se ten rosol rozehnat), mazu to (staci mastne k tomu masirovani), predtim si muzes udelat hrejivy vlhky obklad. Pak by me pry hnal na podrobnejsi vysetreni, ze tam muze byt problem v kloubu a tak. 

Moc nepomahalo, sice se to zmensilo, ale behem dne to zase narostlo. Nakonec mi pomohla dovolena u more, jak jsem ho macela a nahrivala, tak zmeknul a pak jsem na to spadla na paddleboardu a asi se to definitivne rozrazilo a bylo to pryc. Mela jsem ho i na zapesti na vejsce, byl tam fakt dlouho, nechtela jsem to resit, zmizel po narazu, kdyz jsem spadla z kola. Tak bych mozna zkusila tu nohu macet v teple vode a masirovat. Nekde to umi rozrazit i nejakou razovou vlnou. Poptala bych se i ruzne na rehabilitacich. 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 10. února 2022 10:55

Evaeva continuity Tabea 

Díky dámy, máme problém s tím, že "se vstřebá", moc abstraktní. Koukneme na ten život.

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 11:00

Lamickauff tak si mi dala trochu nadeje.

ja se docetla,ze davat teply pytlik z cerneho caje,epsomskou sul,olejicky tak uz to mam na seznamu co koupit.

Offline Lamicka
Avatar
13358 příspěvků moje polička 10. února 2022 11:09

Zarinya Zkus na to taky tlačit třeba pravítkem po tom nahřátí. Někdo radil do toho pořádně bouchnout knihou, ale na to jsem neměla odvahu. mě to neobtěžovalo, nebolelo to, ale bylo to na koleni hodně vidět a pěkné to nebylo... Časem bych to asi řešila, prý to může zatvrdnout a pak to jde jen chirurgicky. 

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 10. února 2022 11:21

Lamickanahreju a prasim kladivem.(to ani nahodou)

No kdyz nezmizi hned na podzim zacnu resit u doktoru,ale ted nemuzu.