"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 13:24

Pinot Noir Sweet Potato 

Já to fakt nikomu neberu. Prostě se mi jen zdá rychlejší, když projdu normální krokem mezi regálama dejme tomu Lidlu, a házim do košíku, co mi padne do voka.

Zkoušela jsem ten dovoz taky, ale to už je pár let co jsem ho párkrát využila, a nevrátila se k tomu.

Ale jako jo, Lidl mam dvacet metrů, a větší nákupy odse.. resp. odnese milostpán

Offline Antje
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2022 13:30

barbucha naši dříve mluvili stejně jako ty. Po prvním vyzkoušení si koupili Premium .

Je to asi  jako s robotem, kdo ho vyzkouší , už nechce hníst těsto rukama.

Online DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 13:34

barbuchaU nás taky nakupuje muž, ale když se mu zdá seznam moc dlouhý, tak to radši nakliká na rohlíku, než procházet mezi regálama. Mně je to fuk, hlavně když máme co jíst ;o)

Offline Skat
Avatar
46 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 14:26
Reakce na Hwi:

Mají v kamenné prodejně Ingredients dekorativní kosmetiku Byredo? Celkem mě zaujala, ale přes net bych ji zkoušela nerada... 

​Neznam sortiment Ingredients, ale mam tu colour stick od Byredo a bohuzel nedoporucuju. Ma to byt multifunkcni barva na oci, rty a tvare. Na ocich to nedrzi, protoze je to mastne, na rty je to zase ale moc suche. Na tvare ok, ale na to, aby to slouzilo jen jako tvarenka, je cena neprimerena.

Offline Hwi
Avatar
611 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 14:54

Skat Díky za recenzi. :) Tohle mě, přiznám se, vůbec nelákalo, já jsem rtěnková a ty jejich rtěnky mají právě hodnocení docela dobré. Ale zaplatit si to teda nechají slušně...

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 14:55

Karja jezis ja ted muzi, kdyz prudil kvuli mnozstvi vody v konvici na caj, rekla jestli by nechtel jit konecne do prace. A teda byl dotcenej, ne ze ne:D

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:07

barbucha Já jsem teda na Rohlíku taky ještě nenakupovala, ale mladší dcera si to velmi oblíbila. A má to pro některé jedince přesně tu stinnou stránku, jako pro jiné světlou - tím, že si to nemusí odtahat domů (nebo aspoň odtlačit vozík k autu), jsou schopni nakoupit neúměrně moc ( i tím, jak jí chybí představa, kolik toho jídla vlastně v tom množství gramů je), pak to včas nespotřebujou, jídlo se kazí, a zbytečně vyhozený peníze, který pak chybí jinde. 

Offline continuity
Avatar
33603 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:11

barbucha ja jsem hrozně netrpěliva, navíc to vaření moc neplánuji - ja v deset ráno kolikrát vůbec netuším, co budu vařit. Takže, když bych měla čekat tři hodiny na závoz kokosového mléka a květáku, tak bych místo oběda večeřela.  takto si skočím do samosky a za 15 minut už je to i v hrnci.

Druhá věc je, že se na něco na rohlíku natěším. Třeba před Vánocemi měli fantastické brambory z Vraňan. tak se k tomu posadím, že kvůli bramborám udělám celý nákup. No a oni ty brambory prostě nemají a to mě otráví tak, že to zas zavřu. 

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:15

continuity Mám to stejně. Nedokážu plánovat vaření.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:51

Isca no přiznávám, že se mi občas stane, že si nevšimnu, že místo kusů objednávám vaničky (třeba broskví)ale teď už vím a dávám si na to pozor a taky nakupuju z těch oblíbených a tam mám jen to, co chci.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 15:57

Evaeva To se stalo ségře, že místo 2ks Lučiny koupila dvě plata po deseti kusech :-)   

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 19. ledna 2022 16:01
Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 16:48

Já mám na Rohlíku třeba problém, že nenakupuju pořád stejné věci a už vůbec ne značky, takže jednou je to Lučina samotná, podruhé Almete s bylinkami, potřetí jiná značka s jinou příchutí...

To se mi nechce na netu lovit, takhle přijdu k regálu, skouknu všechno najednou, něco vyberu a jdu

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:14
Reakce na mirajo:

continuity Mám to stejně. Nedokážu plánovat vaření.

continuity 

Přesně... co já vím, na co zrovna dostanu cestou z práce nebo před víkendem chuť. Ale pak to musím mít hned

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:16
Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:17

Tohle mi dnes přišlo, jak to ti zmetci mohli tak rychle zjistit? Zápis v katastru starý tak měsíc a půl? Podle mě mají podplaceného nějakého zaměstnance katastru...

Zároveň by mě zajímalo, pokud obeslali další vlastníky...každý vlastní 1/28, celkem 8/28. Jako já bych s tím barákem rada něco udělala, ale stále tam bydlí jeden příbuzný. Nema na to "nárok", ale babička si přála, aby tam dožil. Takže nemůžu dělat nic. A teď jsem ve stresu, že jakási pofidérní společnost koupi podíl a jak pak budu...kdyby ten barák shořel, byla bych nejšťastnější.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:30

tv 

Podobný letáky a nabídky máme ve schránce každou chvíli... nedělala bych si z toho hlavu.

Offline Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:35

tv Mám to dnes taky ve schránce, ale pozemek za městem, tedy sad. Oni to vědí moc dobře, dokonce vědí, že je to už v jiném katastru.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 19:56

tv To mi přišlo taky, ale asi tak přesné informace nemají, protože já už tu půlku nemovitosti nemám. 

Ale ty malé podíly jsou někdy děsné. Taťka vlastní taky šestinu chalupy, chtějí to prodat, ale na ničem se nemůžou dohodnout a stačí jeden. 

Offline tv
Avatar
3537 příspěvků moje polička 19. ledna 2022 20:27

barbucha Kan a jak to tak rychle zjistí? Ja jsem zvyklá na dopisy místních, znění zhruba takto :"Dobrý den, jsme mladá rodina z Rožnova a bydlíme na 1.maji  Rádi bychom zakoupili pozemek, třeba i jen jako zahrádku. Na ceně se určitě domluvíme...". Ale nějaká spolecnost, která vykupuje dědické podíly, to mě teda trochu vyděsilo, no.