"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 11:09

tina Kokoska Kit-kat matcha mívají vietnamský večerky. Kdysi jsem ho objevila i na Rohlíku, ale teď ho nemají. 

Pavlena Mátová s čokoládou  Miluju. Kdysi měli dobrou i v Lidlu, ale už asi dva roky ji neprodávají, naštěstí, protože jsem byla schopná jí sežrat tuny!!!

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 12:36

Pavlena pořád očekáváme tu kabelku, kterou sis nechávala roo sebe pro případ vykoupení 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 13:30

JankaM ajoo, vidis.. tahle to je, ale uz tam neni... a nakonec cernou dostane kamoska a ja si jinde (a mnohem draz! ) sehnala stribrnou...

Edit: vubec se mi nedari pripojovat fotky, cerna kabelka se nechce pridat.

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 13:40

Garfie Garfie nojo, kdepak je asi u nas vecerka? Ale mohla bych se podivat tady na malomeste, jenze tady zas moc necekam sladkosti se zelenym cajem.  No zkusim se zitra poptat.

Offline Garfie
Avatar
23936 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 13:47

Kokoska Já jsem rozmlsaná! Objevila jsem na sídlišti kousek od našeho neuvěřitelný krám. Tam mají všechno, ale prostě všechno!! České věci, vietnamské, japonské sladkosti, občas prodávají vlastní naložené kimochi, mívají i mochi, občas dokonce durian! A jejich koriandr je absolutní top!! Prostě co i vzpomeneš. Vůbec to nechápu, jak to dělají a hlavně, jak se jim to tam všechno vleze!

Offline JankaM
Avatar
2395 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 13:49

Pavlena No ale ta je pěkná, ale značku nepřečtu, co je to zač? 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:03

Pavlena No ta je fakt pěkná! Tvůj šatník bych brala! Aktuálně sháním teplou bundu, co prosím tě nosíš? Já to okopiruju! Já jsem zjistila, že už se tady musím jenom vopicit, že to se nejvíc vyplatí, ty kolektivní kusy, jinak je to kolikrát krok vedle! 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:47

JankaM je to Allsaints. (nenápadně šťouchám do tina )

Karja Když já mám kanadskou peřinu dovezenou z USA, akorát khaki. Je do -40 stupňů Ale jinak chodím v takovým plyšovým pufferu Abercrombie, hodí se k sukním a těm divnodžínům. Tenhle to je . Každopádně dilema je jasně dané: buď chci být krásná, nebo chci, aby mi bylo teplo. A poslední dobou jaksi vítězí to první.

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:52

Karja a ještě k těm bundám, docela se mi líbily peřiny z HM, ale jako už nesmím, se mi z každé skříně vyplazuje jedna až dvě peřiny (ještě další 3 Uniqlo kupříkladu), už by jako stačilo. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 14:53

Garfie no ty se mas! 

Offline Karja
Avatar
35839 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 15:52

Pavlena díky! Já u téhle spacáku mám problém, že nesmí být moc dlouhé, v tom už se necítím, tak nad ty kolena. A jak jsem malá, tak mi to je dlouhé většina fest. Ale po Vánocích něco zkusím zase vybrat. 

Offline dzizisketa
Avatar
7449 příspěvků moje polička 06. prosince 2021 21:59

Chtěla bych si zkusit dát si udělat nehty. Nemyslím tím umělé, jen nějaký gellak na svoje, zkrátka jen aby vypadaly hezky a upraveně. Nemáte prosím tip, kam v Praze zajít a co přesně třeba chtít? V tomhle jsem pole neorané. 

Offline Pinot Noir
Avatar
24461 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 08:11

baltik neporadím, ale těch proteinových drinků bych se tak nebála. 

Online Mulen
Avatar
4244 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 08:46

a já mám dotaz týkající se zubů. Mám venku zub (po dlouhých problémech s ním) myslela jsem, že je konečně jakžtakž vše ok, ale asi ne. Někdy v noci cítím, že to bolí, ta dáseň nebo zub vedle (dneska pomohlo dát si víc pod hlavou), ale ráno, jak kdyby to byl sen, je to pryč.

Zítra jdu k zubařce a trochu se bojím, že mi řekne, nic tam nevidím, je to v pořádku...

Co by to mohlo být?

Offline rasaNori
Avatar
7719 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 08:52

Mulen a jak je to dlouho, co ho mas pryc? Me treba po blbe zubni hygiene zuby bolely jeste 2 tydny

Online Mulen
Avatar
4244 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 09:04

rasaNori ty jo, už to bude měsíc. 

Offline Kokoska
Avatar
28296 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 09:24

Mulen jestli ti tam nezustal kousek nekde v dasni. To se mi stalo, zubarce jsem volala, ze me to porad boli a tlaci, pry "to neni mozny, ale prijdte". A fakt strepinka byla zasekla v dasni. Ale bylo to tak po tydnu, mesic je docela dlouho. Mela by ti to zrentgenovat, co se tam deje.

Offline 711990
Avatar
17131 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 10:29

Mulen muzes mit vacek se zanetem nekde v dasni nad tim....

Offline Zuzuli
Avatar
2154 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 10:30

Mulen ja si z dasne vytahla ulomek kosti po vytrzeni moudraku jeste po nekolika mesicich. Pak se to konecne zahojilo. Na rengenu to videt nebylo, ani zubarka tam nic nenasla, az ja jednou paratkem, kdyz jsem mela pocit, ze mi tam asi zustal kus jidla. 

Offline mitford sister
Avatar
1389 příspěvků moje polička 07. prosince 2021 10:38

dzizisketa ty bydlíš nejde blízko mě, pokud jste se nepřestěhovali, a já jsem spokojená s Viet nail salonem Le Jess v OC Opatovská. Ony celkem mluví česky, jedná velmi dobře, tak poradí.