"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Pinot Noir
Avatar
24431 příspěvků moje polička 24. října 2021 22:32

Hrozně dlouho jsem tu neviděla Jennyfor 

Kam jsi zmizela? 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. října 2021 22:35

faustefra Tak to si zatajovat neměla, by jim spadla čelist za ty blbý řeči

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 24. října 2021 22:51

Koleno... sla jsem na cevni, protoze me bolely zily pod kolenem, mam tam krecovou a obcas to vyleza a boli. Takze zily mam v poradku, kdezto v kolene cystu, ktera tlaci na ty zily a proto to boli. Mam jit na ortopedii. Tak to se mi teda fakt chce po tom, co jsem si tu ted precetla.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. října 2021 22:57

Kokoska Ta ortopedie bude vůbec fajn obor a samý empaický lékař, že Luna ?

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:06

Renusatko par ortopedu jsem znala a byli to vesmes fajn lidi, ale to jsem nebyla jejich pacient. Vlastne jo, u jednoho jsem byla s ramenem a radil operaci, ale pak mi napsal zadanku na rehabilitaci, kde mi to spravili elektrolecbou. Ale byl hodnej a uznaval, ze me to muze i bolet, kdyz nedokazu ruku zvednout vic nez tak 30 °.

Offline continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:08

Renusatko ortopedi jsou takoví řezníci.

Jediného slušného jsem zažila na úrazovce ve Špindlu, kam mě dovezla HS na skútru. Ti cizinci, kterých je tam hodně, si asi podobné řeči líbit nenechají. 

A pak mám výborného na ruce, ale ten nedělá kolena. 

Offline continuity
Avatar
33601 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:09

Pinot Noir občas na ni myslím a doufám, že je v pořádku. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 24. října 2021 23:44

continuity 

Taky na ni myslím, řešíme teď velké problémy s tchánem, tak na ni myslím o to častěji.

Offline Karja
Avatar
35797 příspěvků moje polička 25. října 2021 05:54

Kokoska Já jsem kdysi chodila k hodně milymu ortopedovi:-D. Ale třeba už zestárnul. Byl fakt roztomilej, chceš poslat SZ? Ale dost se tam doplácelo  Na Budějovické v Orthotesu taky byli vždy profesionální. Jinak ano, dost ortopedu spadá do toho popisu, co tu byl nastíněn:-D

Offline Kan
Avatar
6950 příspěvků moje polička 25. října 2021 06:45

Karja Vzor doktor Cvach?

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:21

Karja posli, dekuju!

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:27

Pinot Noir na Jennyfor jsem taky nedavno myslela. Tak snad se ozve.

A jeste jsem si vzpomnela na Jiná Realita

Online Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:33

Lamicka Na Jiná Realita jsem si vzpomněla minulou neděli, vracela jsem se vlakem z Prahy a naproti seděla holka, která jí byla hrozně podobná! Navíc to byl Slovácký expres, co jede až do Luhačovic, takže šance by tu byla. Kdybych nejela s kamarádkou, tak bych se jí asi zeptala! :-)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:54

Moje první láska je ortoped a vzal si moji kamarádku, taktéž ortopedku. Oba empatičtí, milí, ochotní, on fakt krásný chlap, musím je bránit.

Offline notna
Avatar
6516 příspěvků moje polička 25. října 2021 07:56
Reakce na Lamicka:

Pinot Noir na Jennyfor jsem taky nedavno myslela. Tak snad se ozve.

A jeste jsem si vzpomnela na Jiná Realita

​A ještě MP Marge Snad se jim daří dobře.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 25. října 2021 08:53

notna Na MP Marge jsem si taky vzpomněla nedávno, jak to zvládá. 

Offline Aranel
Avatar
4495 příspěvků moje polička 25. října 2021 10:01

Karja Ten tvůj ortoped, to byl ten, jak ses těšila, že se před ním budeš svlíkat?

Můj tatínek je taky ortoped, takže musím vystoupit na obranu. Trochu řezničiny v tom je, ale velký problém podle něj spočívá v tom, že se hodně doktorů bojí na pacienty sahat a vůbec nepřemýšlejí o nějakém celkovém obrazu (to zrovna není případ faustefra , ale prostě bolí vás koleno, tak řešíme jen koleno a neuvažujeme, co záda, co práce, co nějaké návyky)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 26. října 2021 08:36

Lamicka Pinot Noir to je nějaký kolektivní vědomí, posledních pár dní taky na Jennyfor i Jiná Realita myslím a doufám, že se mají v rámci možností dobře a jsou v pořádku

Online Garfie
Avatar
23900 příspěvků moje polička 26. října 2021 08:52

baltik My loni s kamrádkou kupovaly šperky, z německého Amazonu, kamarádka měla něco takového, já koupila něco jako falešnou pandoru, každý den vytáhla jeden korálek, byl k tomu řetízek na krk a náramek, nějak takhle, ale není to přesně on. Zdá se to taky monotonní, ale měl úspěch a každý den se těšila, jak bude korálek ten den vypadat. Vůbec ten německý Amazon doporučuju, mají tam obrovský výběr, často mají v listopadu dopravu zdarma, nebo tam koupíš i nějaké dárky, já tam loni kupovala celkem asi čtyři kalendáře. Syn od kamarádky dostal třeba nějaké "snídaňové věci", byly tam kaše, malé marmelády a tak, to by se jí možná taky mohlo líbit? 

Mají tam i různé kreativní, nebo krystaly....prostě skoro cokoli tě napadne. :-)