Advent (nejenom) s dětma

31. října 2020 10:26
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 13:25

continuity no, syn zatím moc nespolupracuje. To vykrajování ho na chvíli baví, ale že bych mu dala něco namalovat, to ne. Mě se na tom líbí, že ty výrobky jsou hezké, alespoň mě se třeba to slané těsto moc nelíbí. Zkusíme vyrobit pár ozdobiček pro babičky a nějaký svícínek.

Online continuity
Avatar
33592 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 13:32

letolet prolez tu ekokozu, má tam plno kozmetických blbinek, to by je mohlo bavit.  a hlavne se to pak rozdá nebo spotřebuje. 

Když nám to nepůjde, je tady jedna diskuterka, co si vyrábí kozmetiku doma, tak nám poradi. Ale po té loňské zkušenosti s těmi koulemi, si myslím, že to půjde. 

Online continuity
Avatar
33592 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 13:36

Evaeva tak dej pak vědět. 

Offline letolet
Avatar
551 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 13:39

continuity díky za nakopnutí, jdu na to

Online continuity
Avatar
33592 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 14:37
Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 17:22

My letos budeme pect spolecne cukrovi, syna uz vareni a peceni dost zajima. Dovolim mu zmatlat okna, mate nejake tipy na vyzdobu, u ktere se zabavi 5lete dite?

Jinak nevim. Syna dost lituju, protoze prijde o to nejhezci - teseni na Vanoce a besidky ve skolce. Ted ho tam nedavame a zrovna ten advent je ve skolce nejvic nejlepsi. Taky s nejyssi pravdepodobnosti budem zrovna na horach a lamu si hlavu, aby z toho nebyl nejak zklamany, co se narodil, slavime klasicky doma, plny dum lidi a s plnou paradou

Online continuity
Avatar
33592 příspěvků moje polička 22. listopadu 2020 20:03

Gatita na okna uz deti určitě zvládaly barvy na sklo. Koukala jsem dnes, že existují i zimní šablony, stačí to vytisknout. Když tak mu udekas obrysy, téma konturkama a pak si to už sám výplní. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 11:55

Gatita Doporučuju drátěné hvězdy na navlékání a korálky. Nebo nasbírat hezké borové šišky a ty zdobit.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 13:01

Sweet Potato to jsem neměla vidět, ty drátěné hvězdy

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 19:26

continuity Sweet Potato dik za tipy. Neda se nic delat, jde do tuheho, budeme tvorit!

Uz je to fakt na budku, jak jsme porad doma, i ty prochazky uz jsou uplne ohrane. Dnes vzal syn na milost jakousi vystrihovanku, coz je u nej nevidane, nikdy tyhle veci delat nechtel. Ty perlicky na navlekani by ho mohly taky chytnout. 

No tak co si mam jeste koupit, krome tech perlicek

Jinak teda dnes jsem mu se stazenym hrdlem predestrela, ze na Vanoce nejspis nebudem doma a ze to bude jinak, nez je zvykly. Cekala jsem paniku a on jen mavnul rukou a rekl:"No tak to budou dvoje Vanoce, ne?"A hned zacal planovat, jak si doma ozdobi stromecek a na horach vetvicku:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 19:36

Gatita Ještě k tomu budeš potřebovat kleště. Štípací i ohýbací. A eventuelně drátek, tak 0,3mm.

Korálky se dají lepit i na ty šišky třeba a dělat z nich vánoční stromečky.

Nebo kup takové ty malé fluffy bambulky a mrkací oči a dělejte ze šišek zvířátka.

Tavnou pistoli máš?

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 19:38
Reakce na Sweet Potato:

Gatita

Tavnou pistoli máš?

​nemam! Nezavolas socialku, ze ne:)

Budu muset do Sevtu, no.

Online continuity
Avatar
33592 příspěvků moje polička 23. listopadu 2020 19:44

Gatita jinak na tavnou piskolli pozor, dítě si ve školce vyrobilo odklivej puchejr.

Když už půjdes do toho seftu, tak se podívej jestli nemají čisté koule, docela jednoduše se to zdobí a je to celkem efektni. Nakreslis vzor lepidlem a vyvalis v trpytkach. 

Mají tam i ty korálkové ozdoby z ponikle, ještě jsem to nevyndala, ale na některé nepotřebuješ ani kleště. ( Na kleště se zeptej muže jestli něco nemá s tenkými hroty). 

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 18:52

Sweet Potato tak to je skvely..!

Online Malenge
Avatar
4247 příspěvků moje polička 24. listopadu 2020 19:03

Sweet Potato mňam!

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 20:49

Takže jak jsem tu hledala ty tipy na levnou domácí zábavu. 

Dnes vylet do Sevtu pro tavnou pistoli. To bylo za dva body, mladsi se prospal v kocaru a starsi si dal do tela na kole. Objednavka byla velka, nakoupila jsem tam spousty jinych veci a take dost navlekacich ozdob z Poniklé, jakože po jedne od kazde si nechame, aby to synovi nebylo lito,  a zbytkem vyresime darky pro vsechny ty deti ze sousedstvi.

Nez jsem po navratu poresila neodkladne ukony, panove se vrhli na vybalovani a nez jsem prisla, podlaha plna nevratne pomichanych rucne delanych sklenenych perli v hodnote asi tak pet set káčé. Takze darky nemam, zato na nedostatek programu si stezovat nemuzu. Budem to navlekat tak do Velikonoc.Muz teda rikal, ze kdyz se detskymi nuzkami dobyvali to seste stejne krabicky s napisem gift set, tak trochu znejistel. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34809 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 20:55

Gatita Ouvej. Tak to mne mrzí.

Kde má Sevt obchod?

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 20:57

Gatita jezisi chudinko

Offline Gatita
Avatar
7138 příspěvků moje polička 25. listopadu 2020 21:03

Sweet Potato je jich asi vic, my mame nejbliz bohnickou pobocku. Maji tam snad uplne vsechno. No, pro dalsi perle uz tam nepujdu. 

Edit nesmimbytmalichernanesmimbytmalicherna