Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:12

Dadoo Nebo pod to nějakou hezkou černou košilku s krajkovým lemem, která ten výstřih "zmenší"?

Offline Sweet Potato
Avatar
34821 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:22

Hele, jak tu tak píšete, co byste už nikdy nikdy... Jak je to dlouho, co na no probíhalo hromadné křižování, že co proboha budeme nosit, jestli/až se vrátí mrkváče?

Offline Janulik03
Avatar
16690 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:25
Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:28

Sweet Potato Davam mrkvacum rok...Pak se tu bude chodit v tech cykloleginach a s ledvinkama.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:32

Luna Neměly ledvinky naopak už pomalu vycházet z módy? Já jednu mám, jsem připravena. :) Ale co ty cyklolegíny, to jsou jakože elasťákový kraťasy nebo co se tím myslí? 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. února 2018 13:55

Fotku vám dám večer až budu na pc. Z mobilů mi fotky nejsou přidávat. 

A manželem bych si mohla vzít šaty tak maximálně na houby nebo na dříví. Do školy by to fakt nešlo. 

Zakrýt kousek vystrihu me taky, ze zoufalství, napadlo, ale nevím, no. Ještě to musím promyslet, ev vyzkoušet 

Bože,  jak ja ZÁVIDÍM  všem s normálními prsama..

No.. uvidíte samy..

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:10
mysmat
Avatar
09. února 2018 14:13
Reakce na Luna:

Sweet Potato Davam mrkvacum rok...Pak se tu bude chodit v tech cykloleginach a s ledvinkama.

​já ne, klidně si to zapište a evidujte 

a kdyby náhodou jste mě takto potkali , tak máte povolení zabíjet (mě)

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:14
Reakce na Potrefenáhusa:

Karoleena já tohle nemůžu mít vůbec, jednak jsem to zažila ještě když se to nosilo prvně, jednak jsem se viděla na videu (nosim je doma místo tepláků - ultrakrátký nohy a velkej zadek ), ale na jinejch se mi to asi i docela líbí

 

​Taky jsem je zažila a od té doby nesnáším. Co mi v dětství přišlo jako relativně výhodné, bylo, že v nich mohly být velké kapsy, do kterých se všechno vešlo. V pubertě jsem byla přešťastná, když se objevily rovné, takové spíš chlapecké střihy... K tomu velký, dnes se říká oversized svetr a byla to paráda. Mrkváče už si nechci nikdy oblíknout, leda jen opravdu mírné, co vlastně kopírují postavu možná... Myslím, že mi, stejně jako slimky prostě moc nesluší. Jen zvýrazní mou zadek 

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:15
Reakce na 999:

Potrefenáhusa Mám to stejně. Co už jsem v módě zažila, nenosím. Žádný mrkváče, plísňáky, netopýři mikiny...

​To bych pak asi musela chodit nahá! A to nejsem zas tak stará...  Plísňáky taky nemám ráda. Netopýří rukávy beru na milost, neboť opticky zvětšují horní část postavy.

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:45

Ježiš  plísňový mrkváče, mokasíny, jasně několikabarevnou mikinu s netopýříma rukávama, ledvinku a trvalou! Ne, fakt už nikdy! A čestný slovo, ledvinku jsem nenosila :-)

Na milost beru jen ty netopýří rukávy, ale jen u oversized jednobarevných šatů a tak. A mokasíny jen jachtařské.

A někdo chtěl vědět jak se nosí legíny a ledvinka dohromady? Tramtadadaaaaa

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:49

Teď mi došlo, že je to taky pozůstatek z dětství/dospívání, že nemám moc v lásce neonové barvy :-)

Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:50

Dadoo Já jsem na tu fotku fakt hrozně zvědavá...

Když jsem si je tehdy zkoušela v obchodě, tak jsem právě tílko měla a ten výstřih to trochu zakrylo a mít třeba nějaké vhodné krajkové body by nemuselo být tak marné. Nevím ještě jak naložím s tím rozparkem. Když člověk stojí, tak je to fajn, ale při sezení to odhaluje docela dost a u mě v práci se to zrovna moc nehodí.

Co ty vínové šaty? Dívala se na ně dcera? Mně dneska přišly, tak se moc těším, až si je doma zkusím

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 09. února 2018 14:57

moninika vinove šaty se líbily moc. I když na dceru jsou málo černé. Ale velikost uz nebyla, tak se nemusela rozhodovat

Offline last.night
Avatar
108 příspěvků moje polička 09. února 2018 15:19

Pavlena jo, ja to mam to samý.. taky si myslím, že třeba Japonci si můžou oblict cokoliv a sluší jim to. Možná i proto se nebojte tolik experimentovat ...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 09. února 2018 15:51

Tak to já se přiznám, že asi není módní trend z minulosti, který bych si už neoblekla. Beru to spíš jako příležitost "znova a lépe". Taky je teď těch trendů tolik, že se dá vybírat, v minulosti to bylo větší dogma a podstatně menší výběr  (nelíbí se ti mrkvace? Smůla, nic jiného v těch dvou obchodech stejně neni). Jo a ledvinku jsem si už pořídila  ( nebo belt bag, jestli je v tom rozdil)

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 09. února 2018 16:22
Reakce na tina:

Luna A já si nedávno koupila mikinu Iron Maiden, jak jsi mi je připomněla s tou chůzí

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 09. února 2018 16:45

slniecko Mně dát někdo do sluchátek Iron Maiden, doběhnu leda do Bohnic případně na vrchol útesu a skáču střemhlav

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 09. února 2018 16:47

SOS,prosím.. Kdo jste vracel do Cos, čím jste posílali ? Česká pošta, DPD ... 

Offline mitford sister
Avatar
1386 příspěvků moje polička 09. února 2018 17:10

zabrušuju do pásnkého oddělení, zkouším esko

a boty (v dámským teda)

a mango outlet má 70% slevy, tak několik věcí po dvou, třech stovkách, sama nevím co už, jen si vzpomínám na kašmírový svetr za 750.