Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:39

Evaeva No to právě budu ještě za věští blbku! Dva týdny objednává, třetí týden vrací. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 20:42

Karja taky si můžeš říkat, že díky tobě má práci a beztak má doma ženu, co dělá to samé. Já teď opravdu za blbku byla, ty tři balíky jsem nejdřív donesla kurýrovi, který si přijel pro čtvrtý

Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 20. května 2022 20:56

Evaeva Ne, prej má tři psy a je rád, že děti nemá, když se jim musej furt takhle kupovat hadry. Ale psi mu prozerou 11 tisíc měsíčně. Já si radši už nic z toho DPD objednávat nebudu....a to tentokrat z toho HMka přišlo tak hezké oblečení dětské.....budu si muset sehnat nějaké překladiště:-D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 21:03

Karja reserved a mohito k nám vozí GLS;)

Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:04

Evaeva Jo odesílání bot nás čeká zítra, ale to změníme obvyklou pobočku zasilkovny, dneska jsme byly v té naší. Velkamala běžela napred a než jsem tam došla seděla s bonbonem na židli a vyprávěla něco ze soukromí našeho rodinného života.  Já si to snad chvíli budu posílat i do jinýho města! 

Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 20. května 2022 21:06

Evaeva Ale tam vůbec nejsou dětské, v resrvedu to je docela drahé a sepere se to. Ségra mě lákala na nějaký nákupy do města, ale dneska jsem ji potkala když šla z prace, vysvihnutou, fakt ji to slušelo, a že si nakoupila u vietnamcu:-D...jak říkám jedině fiktivní adresa me spasí. Taky máme nakonec jednu svatbu letní, ale nacpala jsem se do šatů co mám doma, uf uf. :D

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. května 2022 21:07

Karja jo to máš pravdu, na dětské to není

Offline Gatita
Avatar
7145 příspěvků moje polička 20. května 2022 22:50

Karja mne se hrozne libi, jak umis vytezit informace. Behem par vterin se dozvis vsechno mozny. My jsme s muzem uplni mimoni, nevime vubec nic, s nikym  se nezname a nikdo nam nic nerekne! 

Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:24

Gatita No v tomto případě bych byla radši, kdyby mi ten balík prostě hodil za plot beze slova! Jako jo, sambo říkal že tady byl snad na kafi, když jsem mu řekla i značku žrádla těch jeho psů.  Felixe by prej kočce nekoupil nikdy. Takže teď jsem za povrchni fiflenu co přitom zvířata krmí s.ackama. Pošlu si to příště asi k sambovi na stavbu, jen nemáme číslo popisný:-D

Online continuity
Avatar
33635 příspěvků moje polička 20. května 2022 23:44

Karja ty tvoje historky jsou super.

I když kurýr by mohl zachovávat trochu dekorum. Vždyť ho zivis!

Blby je, že člověk s nima potřebuje být trochu zadobře, aby mu ty balíky mrskli alespoň přes plot. 

Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 21. května 2022 00:12

continuity No jako přemýšlela jsem o tom, jak jsou placení, jestli od balíku nebo si objedou tu svoji oblast, taky my bydlíme ve slepé ulici, dost pak musí couvat....No teď se mu nějakej čas vyhnu! 

Offline Garfie
Avatar
23915 příspěvků moje polička 21. května 2022 02:10
Reakce na Mha:

razorblade Garfie

Je to s lékořicí! 

​To chci!!! 

Karja  ježiš, kurýr je drsnej, taky jsem to tak měla, už jsem se i bála objednávat! Jednu dobu už se tady ti kurýři chovali jako doma, jeden mi třeba říká "a můžu vám tady nechat i balíček pro sestru, nechce se mi tam zajíždět..." Nebo mi ségra líčila, že borce poprosila, jestli by balík pro ni nemohl vyhodit na naší adrese a on na to "ale dneska je středa, dneska nebude doma"! 

Offline tina
Avatar
5867 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:38

Catherinne jsi v tech satech moc krasna

Offline Catherinne
Avatar
9829 příspěvků moje polička 21. května 2022 08:46

tina děkuju

Offline Kokoska
Avatar
28268 příspěvků moje polička 21. května 2022 09:22

Karja ja si nechavam posilat do zasilkovny, kdyz to jde, ale priznavam, ze je stridam, aby se to rozlozilo, i kdyz nejaky baliky toho nejsou

Offline Mrakoplas
Avatar
8799 příspěvků moje polička 21. května 2022 09:57

Kokoska ja uz radsej vyuzivam z-boxy a balikomaty.  Kurieri su sice mili a nechavaju mi veci dole v kociku (ktory sa uz pol roka nepouziva a je tam len kvoli balikom:)) ale tiez uz mi je to blbé. A dalsia vyhoda, ze nemusim cakat doma, vyzdvihnem si to v ramci prechadzky s detmi. Skvely vynalez. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 10:46

Mrakoplas já chodím pořád do jedné pobočky, ale jménem mě tam ještě neznajíje to zverimex, ale tak 70% jsou balíky, mi přijde. Zato kurýři už mě znají, ale jsou super, občas si to předáváme někde po sídlišti nebo mi nechávají balík na schodech a jen čekají v autě, jestli jdu. Bohužel se nedostanou do domu, jinak by to bylo ještě lepší.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 21. května 2022 10:50

Kokoska Mrakoplas to myslíte vážně?je vám hloupý že vám chodí balíky, jako boxy jsou fajn vynález,to jo,ale řešit kolik mám balíků aby kurýr neřekl? s tím se vůbec netrapte.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. května 2022 11:20
Online Karja
Avatar
35822 příspěvků moje polička 21. května 2022 11:26

Vlm Asi ti jich chodí málo:-D