Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 12:53

Karja

Já si balíky vyzvedávám ve Sportu, prostě taková kamufláž

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 21. května 2022 12:56

Mha já mám taky radši to vyzvedávání, ale někdy vím, že se tam dlouho nedostanu, tu věc potřebuju a hlavně, ne všechny online shopy to mají! Noo co se dá dělat, pro to dětský HM to budu muset kousnout! Zeptám se ho priste, jak se ti jeho coklove jmenujou, představím děti a tak....

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 15:55

Karja

Upečeš bábovku?

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 21. května 2022 20:29

Mha Hahaha, to by si určitě dal. Ale teď mi pro ty děti přišly fakt hezké věci, syte barvy, hezky vzory....no co bych pro look rodiny neudělala. Oblečení pro sebe jsem tam nezkoušela dlouho teda, nějaký ty letní šaty furt nemám....tak ho možná prozenu víc! 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 21. května 2022 20:46

Karja v detskom hm majú super veci, az mám chuť ísť len tak niečo objednať. Ale to by som mohla len na mladšiu, staršia si musí vybrať sama a už spí :)

Inak s tým vrátením si mi pripomenula tohtotýždňový nákup topánok pre Alicu, objednala som dve čísla s tým, že jedno sa bude vracať. No tak Alica, kým som bola otočená ku Koralke, bleskurýchlo odstrihla z oboch topánok tie štítky! Ale už som to neriešila, čo nevynosí jedna, vynosí druhá

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 21. května 2022 20:57

betsey Jo, já tu botu se štítkem nevyndávam z krabice dokud fakt nemám pořádně ozkousenou tu jednu botu bez štítku. Taky se nám to už stalo. Věci už odhadnu, musí tam být nějaká dívčí barva nebo dívčí motiv a je to v pohodě;-). HaM právě nemá ani ty pěkně věci moc na obchodech nebo má přebrané velikosti, ten e-shop je lepší. 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 21. května 2022 22:23

Karja myslím, že na little shoes píšou, že štítky můžou být i odstřižené, ale musíš jim je poslat:) Já taky vždycky trnu, že to servou, ono to bývá i tak blbě zevnitř, že to drhnout o tu druhou botu.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 22. května 2022 06:15
Reakce na Karja:

Vlm Asi ti jich chodí málo:-D

​no jsk kdy, ale určitě min, míň když máš děti .

kurýr je od toho aby doručoval a když chce komunikovat, neměl by se navazet do klienta , i když oni si často myslí že jsou vtipný.

já pracuju na poště, malá na vesnici, ale lidí spousta, máme parkoviště, takže balíky u nás podávají i lidi co patří treba pod městské pošty,kde se naopak parkuje blbě.No a vyzvedávání z podobného důvodu.dost lidí objednaná fakt hodně a vůbec by mě nenapadlo je nějak hodnotit,vraci tak nějak průměrně.taky vracím tak me to nijak nepřekvapuje, Někdo objednaná a nevyzvedava,treba z deseti vezme jeden, chápu že se to občas stane, ale pokaždé?to mi vadí, protože s tím má práci ,ale klientovi to nevypravim.

Ja vlastně už neumím nakupovat v obchodě.prijde mi to jako ztráta času.

ale řeči kurýrů to ber s rezervou,jeden náš jednou povídá,co ti lidi furt objednávají,to nechápu, všechno říkám, já si taky objednávám všechno včetně potravin a vy buďte rád že máte práci.

jinak já teda kde ro jde volím poštu,zasilkovnu jen když není jiná možnost,ale taky funguje.Manzel čas od času objednává díly na veterána a to je většinou DPD nebo GLS a taky pohoda,s těmi se domluvám jestli mi to hodí domů nebo do práce.Ale tuhle mi vezlo balík krmiva z Alzy,Liftago,no katastrofa, kočky byly bez žrádla,komunikace šílená, avízo že doručení druhý den dopoledne,ve dvě telefon, já už v práci a vzít ho nemohla,za minutu volám zpět,tam automat,chcete mluvít s kurýrem?no skym jiným že,no cinklo,vytip mi to a pak už se spojit nepovedlo, už nikdy vic.

Offline Karja
Avatar
35823 příspěvků moje polička 22. května 2022 08:58

Vlm No to je teda hrozny ta poslední kurýrní služba!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 09:10

marieu dočítám zpětně...koupila sis moc krásnou sukni (a ani ti ji tady nikdo nepochvalil)...uz ji máš doma?Jak sedí velikost??...ehm...možná ji potřebuju (no nepotřebuju,žejo

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 09:33

marieu tak už psát nemusíšS-ko je pryč...a dobře mi tak

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 22. května 2022 09:53

Karja to teda, štěstí že jsem to neměla zaplacený,ani vyzvednout někde to nebylo možný.

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 22. května 2022 10:02

Karja dpd u nás funguje dobře. Pošlou ráno.dvouhodinovy interval. Když nejsem tou dobou k dispozici, je tam kontakt na řidiče a domlouvám se přímo s ním.

Ještě nikdy jsem s nima u nás neměla problém. Ale to je fakt závislé od lokality, obvykle jsem válčila s PPL, ale ti se taky zlepšili. Musím vlastně říct, že se to teď hodně zlepšilo. 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 22. května 2022 10:06

Karja no ona si vyberie aj na eshope, len som rada, keď mi to vopred odsúhlasí. Ako aj ja viem čo neprejde určite (napríklad legíny ), ale niekedy prekvapí tým, čo chce. Napríklad minule to bola ŽLTÁ! mikina :)

Ale teraz máme najobľúbenejšie nákupy v jednom sekáči, majú tam obrovský výber detského oblečenia

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 10:19

continuity u nás je problém akorát s poštou. Ještě je blbé u GLS, že výdejnu mají pro mě blbě dostupnou, takže je musím přemlouvat, aby přijeli ještě jednou, když náhodou přijedou jindy než mají a nejsem doma. (Mají v pravidlech, že to zkouší 3x, takže to je spíš snaha ulehčit si práci)

Offline continuity
Avatar
33639 příspěvků moje polička 22. května 2022 10:23

Evaeva já mám i všechny výdejny a boxy kousek, fakt si teď nestěžuji. 

Akorát minule jsem měla těžkou zásilku, která vyrazila už z eshopu o pár dní později a byla jsem zrovna dva dny na služebce. Nechala jsem to hodit do boxu, abych to měla doma už o víkendu a teda litovala jsem, že už nemám doma kočárek.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. května 2022 10:55

Maureen mám jí na cestě, jsem zvědavá, byla to trochu rychlá koupě

dneska jsem byla na nákupu v zahradnictví:

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 22. května 2022 11:24

marieu ach,to te ceka hezka prace.

Ja bych tedy byt zahradnici nechtela,ale zahradnicit pro sebe mne bavi moc.

Offline marieu
Avatar
4483 příspěvků moje polička 22. května 2022 11:36

Zarinya nápodobně! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. května 2022 12:30

continuity to GLS je jediné, co mám daleko. A kočárek je k nezaplacení:)