Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline barbucha blogger
Avatar
30602 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:27

Antje 

Ze zdravim manzela a dekuju

Offline Malenge
Avatar
4266 příspěvků moje polička 12. července 2020 09:53

Maureen To je fakt škoda, jsou super, ale máš pravdu, taky jsem se trochu bála, jestli nebudou hodně krátké. Nakonec je někdy výhoda být malá, protože za těch 700 to je můj kup roku, mám z nich vážně radost. A ty druhé na ramínka mi zase hrozně záviděla slečna na kase, že by je moc chtěla, ale nenacpe do nich prsa. Takže je někdy i výhoda nemít prsa

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:03

Že vraj najlepší vysávač ever, tak som zvedavá

Offline Tak Betty
Avatar
4981 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:23

Wanda von Dunajew potvrzuji, máme ho.

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:38

Wanda von Dunajew 

Taky myslím, že budeš spokojená.

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 12. července 2020 12:50

Wanda von Dunajew Tak Betty kocoureksuggy 

Tak to si ho uložím, náš je sice opraven, ale kdoví na jak dlouho

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 12. července 2020 13:00

Wanda von Dunajew Ja vaham, zda koupit nejaky takovyhle nebo roboticky....

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 14:07

Karja my máme robota a jsem spokojená. Ale ten klasický používám taky, hlavně když to potřebuju mít rychle. Jinak posbírám hračky a pustím třeba, když jdeme ven. Akorát kdybych ho pořizovala znovu, vyberu nějaký co buď umí tu virtuální zeď nebo se dá ovládat pomocí aplikace.

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 12. července 2020 14:18

Evaeva Jo, ten mam tak nejak predvybrany, s temito funkcemi. Jen nevim, zda u nas na nej neni az moc velkej bordel, jak se bude vsemu vyhybat, tak nic nevysaje;-). Ale to je do jine diskuze, at tady neplevelim v nakupech;-)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 14:30

Karja já to dělám po místnostech, vždycky si řeknu, teď tu toho není tolik roztaháno, zbytek posbírám a je to.

Online Pinot Noir
Avatar
24494 příspěvků moje polička 12. července 2020 15:10

Karja robot je super, ale za mě to teda není buď, a nebo, ale buď jen klasika, nebo obojí. Moc si neumím představit domácnost s dětmi, kde je jen robotický vysavač.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 15:33

Pinot Noir s tím souhlasím. Možná by to teda nahradil takový ten tyčový příruční, co si někdo kupoval. Mě se teda na rychlé přeluxování ten klasický vytahovat většinou nechce, to to spíš zametu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. července 2020 15:58

Evaeva jj rucni tycovy+robot je ideal. uz jen proto ze rucni pouzivam i na pohovky, matrace.. uplne jen robot urcite nestaci

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 12. července 2020 16:16

Pinot Noir Evaeva Karja Jojo, ten tyčový s pořádným výkonem je skvělý. Máme Dyson (ale i jiné značky jsou asi fajn) se spoustou praktických nástavců, dál už v podstate používáme obcas Roombu (a klasický vysavač jen minimálně).

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 16:21

Tulipe já bych ho brala, akorát nevím, kam ho postavit. Opět se nám rozbil takový ten vysloveně ruční, tak zase přemítám nad tím dysonem.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. července 2020 16:25

Evaeva ja ho mam poveseny na zdi za dverma do sklepa:-) ma drzak + se tam daji i dva ty nastavce (bohuzel ne vsechny) ale tim padem je furt po ruce a misto nezabira. muz tam teda protahl zdi elektrinu, to je jediny zadrhel

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. července 2020 17:16

viktorka_od splavu no jo, bohužel v bytě žádný úplně šikovný kout nemáme. Možná bych to mohla vrznout do ložnice nad toho robota. Naši měli zásuvku ve skříni, to bylo super. Při rekonstrukci mě to nenapadlo, škoda no, v komoře zásuvku máme, ale jsou tam police.

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 12. července 2020 17:51

Tak Betty kocoureksuggy tak super, ja som naň snáď nečítala jedinú zlú recenziu, všade ho chvália. 

Mňa tá manipulácia s klasickým vysávačom dosť otravuje, ale asi nemám inú možnosť, tak som si povedala, že aspoň investujem do kvalitného a maximálne si to uľahčím.

Robotický u nás moc neprichádza do úvahy, teraz máme akurát tyčový Bosch 2v1 a nie som teda spokojná, má na môj vkus slabý výkon a na dlhé psie chlpy nie je moc účinný, nemá moc dobre vyriešenú hlavicu. Tento Miele má priamo v názve Cat&Dog, takže idem na istotu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 12. července 2020 20:19

Evaeva a nedala by se jedna police vyndat nebo jen zkratit?

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 12. července 2020 20:48

Pinot Noir No, my tu klasiku mame, ale takovou nic moc. Plus maly rucni. Takze si s myslenkou toho robota dost pohravam, ale mame toho na zemi fakt dost -jako na stalo, ne ze posbiram hracky. Proste to vypada jinak ta domacnost nez ty z produktovych fotek robota;-)