Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 20:20

Hanka H to jsou super reference. Můžu vědět kdo to je, klidně do SZ. Asi budu potřebovat. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 20:26

Hanka H to je super, závidím. Já se dneska chtěla objednat ke svojí kadeřnici. Můžu jen odpoledne, takže nastalo spousta vytáček a že objdnává tak, aby jí to navazovalo a kdesi cosi, zkrátka jsem se neobjednalaZe začátku jsem tam bývala hodně spokojená, ale poslední návštěvy už to nebylo úplně ono, tak asi zapátrám jinde. Ale kde?

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 22. června 2022 20:29

Kora Píšu SZ.

Offline Tabea
Avatar
4728 příspěvků moje polička 22. června 2022 21:05

Evaeva a nějaký termín, kde se uz na dopoledne přihlásilo dost hlav?  A jak planujou jiní kadernici? 

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 22. června 2022 21:24

Evaeva ja mam dobrou kadernici, ale pracuje uz jen u sebe doma, kus za Prahou. Ty bys to zrovna mela hodne daleko. Prijde mi, ze ma nadani, ted jsem sla zrovna jinam a trochu lituju, uz mam zas na hlave takovy-to-co-nemam-rada. Ja nevim, proc proste nemuzu mit normalni delsi hladky vlasy (treba jako mas ty). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 21:24

Tabea právě že jo, nejbližší dny má úplně obsazeno. Mohl (objednával mně majitel, ne ona) říct "ok, píšu si vás, že chcete odpoledne a zavolám, až se naplní den před vámi" třeba. Nebo mně mohl objednat třeba za tři týdny, kdy ještě není nikdo zrovna na devátou ráno. Chápu, že nechce mít jenoho zákazníka dopoledne a dalšího až odpoledne, ale já zase nechci, aby si kvůli tomu musel muž brát dovolenou. Nevím, bylo to takové divné, nikdy před tím se mi to nestalo.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 21:26

Gatita to je škoda, mně se nechce nikam daleko, hlavně s ohledem na budoucí kolotoč školka-práce nechci mít ještě kadeřnici někde úplně jinde. To se ti jen zdá, že mám hladké vlasy. jako jsou husté a kvalitní, ale taky mají svoje vrtochy. A ty máš náhodou vlasy vždycky moc pěkné.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 22. června 2022 21:32

Evaeva no tak ted nemam. Ale mozna to je i tim stresem posledni dobou. Jsou tak suche, ze me normalne pichaji do krku! 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 22. června 2022 21:33

Tak já byla minulý týden u známé a spadla mi brada, fakt že spadla. Byla u nové kadeřnice, jako takovej účes, že by takhle k někomu šel jsem ještě neviděla. Takže já ačkoliv jsem cumela jak puk, tak teď doma čumím jak puk taky a neobjednavam se (?!?). Ale fakt střih super, tak jako neobvyklej, vepředu kratší, vzadu delší, vidět to v časopise, řeknu demode, ale ji to děsně sedělo k tomu obličeji. Barva krásná studená blond a tmavší kontury u obličeje. Vlasy měla 3 dny po vyfoukani a vypadalo to úplně fresh. Nechápu toto. Pak jsem se dívala na další fotky toho salonu a to už bylo takový sice hezký, ale ne tak wau.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 21:43

Gatita ale maskuješ to skvěle

Jak to u vás vůbec vypadá? Co malý?

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 22. června 2022 22:48

Evaeva jdem zitra, v patek by to mel mit za sebou, ale mame pocitat, ze si nas tam par dni nechaji. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. června 2022 22:50

Gatita budu držet palce! Určitě to zvládnete v pohodě.

Offline Gatita
Avatar
7175 příspěvků moje polička 22. června 2022 22:57

Evaeva dekuju, uz aby to bylo, furt na to musim myslet. Tak se tady rozptyluju tim, komu kde udelali vlasy. 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 23. června 2022 03:39

Evaeva To je fakt divný přístup. Co se týká hledání, normálně se ptej lidí s hezkými vlasy, jako i cizích. :-) Je to dobrej small talk "máte moc hezký účes, kam chodíte?" Já takhle našla kdysi skvělou kadeřnici, dnes teda bohužel pracuje v Neměcku.  

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 07:44

Garfie ježiš, to bych asi nedokázala 

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 23. června 2022 09:04

Evaeva Ale vyplatí se to! Začni trénovat na těch s hnusným účesem, pochvala víc potěší.

Offline Catherinne
Avatar
9885 příspěvků moje polička 23. června 2022 09:24
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. června 2022 09:28

Garfie Já si vždy vycitam, že neoslovim lidí, kteří jsou něčím krásně navoneni. A u dobře udělaných hlav už mě to kolikrát také napadlo, strašně se mi líbí některé barvy na pomezí blond a zrz.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 09:38

Garfie

Našla jsem v okolí jednu paní s dobrými recenzemi (a objednávkovým systémem online ), tak to prumbnu.

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 23. června 2022 10:15

Hanka H Přitom kdyby tě někdo cizí pochválil, určitě by tě to potěšilo! 

Slovy Samotářů "myslím, že tady lidi málo chválej! Chválení tady prostě zatím nemá vybudovanou tradici."