Vtipy

20. zaří 2014 15:04
Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:21

Jennyfor jsem si to musela pustit, ubíhají hodiny a paní Zdena je stále kořenovým vězněm...furt je to dobrý :D

Offline Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:24

Tak nějak se neumím smát cizímu neštěstí, ta reportáž je teda jak z okurkový sezony.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:24

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:32

Kan no ten vtip není v tom cizím neštěstí, tomu bych se nesmála, ale v tom stupidním zpracování té příhody. Jako pro tu paní to muselo být blbý, ale Nova tomu dala úplně absurdní rozměr tou formou reportáže.

edit: muž měl právě rád takový ty videa, jak sebou někdo švihne na kole, skočí blbě do bazénu, uklouzne po šlupce... to zas vytáčelo mě, vždycky jsem si představila, jak to muselo bolet a jestli to dotyčnej přežil.
Tady Zdena to přežila. A snad bez velké úhony. Jen tedy se stala nechtěným protagonistou blbě natočený reportáže o ničem v okurkový sezóně.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:33

Jennyfor bába pod kořenem

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:34

Kan já to nikdy nebrala tak, že by se někdo posmíval chudákovi ženský, ale ta reportáž je prostě strašná, parodie sama o sobě

Offline Kan
Avatar
6951 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:36

Jennyfor Já to chápu, že vás pobavila ta „rekonstrukce" v režii TV Nova Můj syn svého času předváděl tukabel. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:43

Kan jo, tukabel byl taky dobrej

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:44

Jennyfor a co jak v zimě zmrzne voda?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:50
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:52

Jezis, to jsem vubec neznala, to jsou fakt perly na Nově asi, o hodně přicházím. Já si jen vybavuju kdysi davno, kdyz chteli demonstrovat, jak hodne mrzne, dali lahev s vodou ven. A ejhle, voda zmrzla :)

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:52

Evaeva Ted jsem si na to taky vzpomnela. To zna asi kazdej

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 21:53

Evaeva no ona ta Nova měla samý príma reportáže. Jak píšu, u nás pustil telku muž, jak přišel z práce, to bylo tak kolem těch tv novin na Nově, já to poslouchala většinou jedním uchem, ale někdy to fakt byly pecky. S odchodem manžela ze společné domácnosti jsme s klukem televizi začali používat jen jako projektor na (tehdy ještě stahované) filmy. A tak mi mnohé další perly unikly, pakliže se to jako virál neobjevilo na netu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 22:03

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 22:05

Ale každý asi má to "centrum" humoru jinde. Já se tady v tom vlákně dost nasměju, ale něco mi taky uniká. černý humor mám ráda, i takový ty dětský, ty jsou často úžasný, nemám ráda takový ty úplný řachandy a to, co se dřív pouštělo na silvestra po půlnoci, jakože "košilatý", to se mi někdy trapností kroutily palce, ale musela jsem u toho s našima vydržet, bo silvestr a tak estrády muší bejt.

A nejvíc mne rozesmějou úplný blbosti. Jednou byla debata, možná tady, nebo ještě na MP, čemu kdo kdy nerozuměl v písničkách. A já se smála pár dnů tomu, že podle někoho Madonna zpívá: Ladislav Bonita.... jsem taková jednoduchá, co už

Ale ráda se zasměju i sama sobě, to se někdy sama svou blbostí odrovnám...

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 22:07

Jennyfor Ehm, Ladislava jsem slyšela napřed taky a nemám ráda takový ty pivrncovitý vtipy moc, jednak humor a jednak styl kresby. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 22:17

Jennyfor tak tieto skomoleniny sú ale najlepšie :)) Ja som sa smiala niekoľko dní, keď som googlila ako sa to volá a na Wikipédii som si prečítala tento príklad:

Často k tomu dochází v populární hudbě, zejména při neznalosti originálu; například když moldavská skupina O-Zone v písni „Dragostea Din Tei“ zpívá „Vrei să pleci dar nu mă, nu mă iei…“ („Chceš odejít, ale nechceš mě vzít s sebou…“), Japonec to slyší jako: „Bei sa, beishu darou, nomanoma-yei!“ („Rýže, to je to, rýžové víno. Napij se, napij se – jéé!“).[14]

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 23:05
Reakce na RoSa:

a teď si představ, že žiješ s Němcem a máš ráda ironii, sarkasmus a cynický humor... hrozný peklo! oni maj vtipy něco jako tady děti v mateřský školce bych řekla (no a Cimrmana samozřejmě vůbec vysvětlit nejde!)

​Minule jsem zkusila vysvetlit zahranicnimu kolegovi, kdo byl Jara Cimrman. Zapotila a ztrapnila jsem se poradne.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 23:11
Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 10. ledna 2022 23:21

Candance sambuv kolega se takhle pokusil NEMECKE kolegyni ukazat, jak vtipna je Ceska soda a jeji Alles gute....no mel z toho nejakou polizanici na HR, chudak:D