Vtipy

20. zaří 2014 15:04
Online Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 04. února 2020 21:22

Sweet Potato :)

a TMBK (a Pandora) podruhé 

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 04. února 2020 22:45

Jsem tady jediná, komu vadí, jak ty pandoří náramky cvakaj lidem na ruce? Když jsem to v práci poslouchala celý den, bylo to fakt na palici. Mně teda vadí i dlouhý nehty na klávesnici, ale ta pandora byla ještě horší.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 04. února 2020 22:52

Tulipe hahaha, když jsem tuhle frontu viděla naživo poprvé, myslela jsem, že se tam dává něco zdarma

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:24
Reakce na Mutziputzi:

barbucha Kvalitni a propracovany to je, melas to v ruce?

​Kdysi jsem byla v nějaký Pandoře, když ještě nebyla tady, neznala jsem to...  nekoukala jsem po náramkách teda, zaujaly mě tam jeden dva prsteny... Ale to, co frčí tady, je bída s nouzí, fakt bižuterie. Vídám to často, nosí to celý naše personální a účtárna (nejlépe s lujvytónem z Turecka) Luxusní dárek (třeba k tomu slavnýmu Valentýnu) si teda představuju jinak, určitě ne jako   předražený korálky

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:36

barbucha Já netvrdim, že je to luxusní, resp. je to subjektivní, cenově se to za luxus určitě považovat dá. Muj vkus to neni, ale je to kvalitní bižuterie, rozhodně ne lacinej šmuk a šunt, jak se tady psalo, ta myšlenka je dle mého perfektní, nápad skvělej, jenom se mi to prostě nelíbí, ale to je muj problém. To zesměšňování nositelek a jejich manžů ve frontě mi přijde zkrátka trapný, kór zde mezi COShunterkama, kde se se refrešujou 50x do minuty stránky, když se čeká naskladnění zlevněnej "kolektivek"

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:39

barbucha Jestli ty s tou Pandorou nemáš nějaké traumátko, že ti tak hýbe žlučí?

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:40

barbucha Já nevím, pro někoho, kdo si to nemůže běžně koupit, to luxusní dárek být může, ne? A nápad je to dobrej a s geniálním PR.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:57

Nenosila bych to, to fakt ne, ale celkem lituju, ze mi to nepatri :)) 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 05. února 2020 10:58

Mam z P prstynek, nikde jinde jsem totiz nenasla nic, co by bylo po celem obvodu stejne, strasne me rozciluje, kdyz se mi otaci kamen nebo to co ma byt navrchu do dlane. Tohle jsou dve propleteny lajny s bilyma kaminkama, jako laciny sunt to doufam uplne nevypada, i kdyz jako luxus taky ne. Proste bizuterka, pro me na denni tahani postacujici. Ten od Tiffanyho, co se mi taky libi, az priste, zatim nemam zbytecnych cca 2000 GBP.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. února 2020 11:03

Kokoska Ktery to je? 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 05. února 2020 11:45

jinx predpokladam, ze se neptas na Pandoru

Z mobilu to neumim vlozit, ale je to ElsaPeretti, platinovy s 5 diamantama, "diamonds by the Yard Ring".

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:21
Reakce na Sweet Potato:

barbucha Jestli ty s tou Pandorou nemáš nějaké traumátko, že ti tak hýbe žlučí?

​Ale nemam Jen mi leze na nervy, jak se tady národu vnucuje šmuk (ano, Mutziputzi , šmuk!) vydávanej za něco extra. Nikde jinde jsem si front před Pandorou nevšimla, a jestli to někdo vůbec nosí, tak mladý holky co si to lehce poříděj z kapesnýho... a ne soběstačný ženský, natož dámy v nejlepších letech. Jako jsme národ čtenářů Blesku, diváků Novy... a sběratelů Pandory. Prostě národ, kterej si potrpí na kvalitu! To je to celý.

A manžové ve frontě mi lezou na nervy rovněž, protože jsou líný vymyslet něco kloudnýho... dyk to každej kupuje a pro Máňu to bude dobrý dost!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:27

barbucha Furt motáš dohromady svuj vkus, chápu, mě to taky nerajcuje a kvalitu, kvalitní to prostě je, marketingově geniální. A sorry, ale nosí se to všude, nic národnostního a ten despekt v podobě jednoho pytle s Novou a Bleskem je úplně mimo. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:30

barbucha Fakt myslíš, že Pandora jinde nevydělává? A že jinde nemají své Blesky?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:56

barbucha hele český buran stojící ve frontě na Pandoru v Austrálii, na Floridě, v Liverpoolu a tak

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. února 2020 12:59

jj, pandora je myslím fenomén fakt všude, není to jen česká záležitost. nelíbí se mi to, ale nápad a marketing geniální... už to frčí docela dlouho, jednou to asi skončí, ale zatím to na to nevypadá  :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34838 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:00

Mutziputzi Tss, tam určitě nestojej manžové

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:01

Sweet Potato no ale sláma jim čouhá z bot až z Austrálie, divákům Novy a národu co si potrpí!

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:08

Mutziputzi 

Tak ale vidíš že tam stojí omladina, ne taťkové vod rodin

S tím marketingem souhlasím, dyk vod začátku netvrdim nic jinýho.

Ale už mě to nebaví, fakt to skoro začíná vypadat jako že nevim co je to hodnotný šperk! A ne, nejsem placená vod konkurence (myslim Tiffanyho, Cartiera a tak ).

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 05. února 2020 13:10

Mutziputzi To je fotomontaz. barbucha to nikde nevidela :D