Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:31

Pinot Noir

TTohle mela na sobe starsi kdyz meli foceni ve skolce kam uz nechodi... No kdyby saticky:D

Offline Zu
Avatar
2537 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:34

rasaNori imho je to skvěle zvolený outfit a krásná fotka

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:36

Zu nase dite to dost vystihuje:D

Offline žluťásek
Avatar
7642 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:37

rasaNori mně ty běžný věci přijdou hezký, sluší jí to :) syn má na oslavy většinou košili, ale vybírá si ji sám. On ji rád nosí i běžně, nejradši by měl pořád dědkovskou kombinaci kostkovaná košile a tepláky

Do školky mu to nedávám, ještě si ji neumí zapnout sám. Ale děsně mu sluší. 

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:38

žluťásek ja si trochu neskromne myslim ze se nam povedla:D

Online Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:40

Mrakoplas no já to nijak radši nerozváděla, že je to košile, něčím jsem odvedla pozornost, bez řečí oblíkla košili a než se stihl rozkoukat, tak i mikinu a šli jsme. Úplně vidím, co by nastalo, kdybych řekla: dnes se budete fotit, oblékneš si košili... To by tu ležel v pyžamu ještě teď

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:40

Idem sa skúsiť pýtať aj tu: máte tip na zimné barefoot topánky na užšiu nohu, ktoré majú lepšiu, protišmykovejšiu podrážku? Syn nosí protetiky, jesenné aj zimné majú rovnaký vzor a v tých jesenných sa mu šmýka občas už teraz na blate alebo mokrej tráve.

Online Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:41

žluťásek dědkovský košile a svetry jsou nej

Online Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:46

žluťásek Ríša jako typickej dědek s ovladačem

Online Pinot Noir
Avatar
24543 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:49

rasaNori hezoučká . Mně obyčejné oblečení teda připadá hezčí než tylové šaty, ale tak aspoň ty fleky mít Ríša nemusel

Ještě jsem si říkala, jestli teda učitelky budou všechny ty holčičky převlékat? Mně by vůbec nenapadlo to po nich chtít.

Offline žluťásek
Avatar
7642 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:55

Pinot Noir to je skvělá fotka

DrowRanger to je bolest bf bot, vzorek nemají snad žádné zimní. Nebo aspoň jsem ještě takové nepotkala za 3 roky. Jako z principu bf to chápu, ale taky bych u zimních klidně snesla nějaký milimetr navíc a trochu protismyku

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 06. října 2020 09:57

DrowRanger mám dobrou zkušenost s filii, neklouzaly zatím v žádném terénu o nic víc než třeba moje nebarefoot terénní obuv.

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 06. října 2020 10:12

Pinot Noir fakt dedko . Úžasný je. No ale náš neznesie gombíky, košeľa mi neprešla ani na svadbu, scéna až za hory.

rasaNori no veru podarila

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 06. října 2020 10:13

DrowRanger a ktoré protetiky bf na úzku nohu máš? Ja som minule kúpila, spomínala som to tu, názov si nepamätám, majú byť na úzku nohu a priehlavok a široké je mu to stále! Ale pekne sú, to hej :D Už som vzdala bf, náš to proste nosiť nemôže. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 06. října 2020 10:23

A celkom ma stvu v tej našej škôlke. Konečne slnko a teplo a ani jedna trieda nie je vonku. Vôbec nechodia von, iba na jar asi . Celý deň vnútri zavreti.

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 06. října 2020 10:42

Mrakoplas

TTo bylo v te druhe skolce, venku krasne a oni vevnitr. Jakykoliv naznak nepohody a uz nesli ven. Tady tahle je fakt povedena, akorat teda placena. A jelikoz se po prazdninach nektere deti dostaly do statni skolky, tak starsi porad duje kdy uz pujde taky do velke skolky. Myslim ze bude docela zklamana...

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. října 2020 10:55

Pinot Noir oblékat ty kluky na podobné příležitosti mi přijde těžší než holky. Spousta holčiček má ve školce legíny a sukni běžně, tak akorát zkontroluješ, jestli to je čisté. Ale kluci jsou v teplákách, no.

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 06. října 2020 11:16
Reakce na Pinot Noir:

žluťásek Ríša jako typickej dědek s ovladačem

Offline DruI
Avatar
3277 příspěvků moje polička 06. října 2020 11:19

Pinot Noir Tak dceru jsem sice na focení oblékla do šatiček, ale jak se šli fotit ven, tak večer říkala, že se přece převlékla do venkovních tepláčků a mikiny (a na to přihodila slušivý růžový baloňáček, který jsem jí dala, aby jí při tom venkovním focení nebyla zima a který s ostatním venkovním oblečením vůbec neladil ;o)

Online Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 06. října 2020 12:42

Nemáte prosím nějaký tip na dárek pro čerstvého školáka k 7. narozeninám? Jediné dítě v širší rodině, všeho má dostatek, takže je to těžké.