VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Online Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 01. října 2022 07:04

Sweet Potato  Vedeš!! I když já už tu líčila, jak moje kamarádka vyprávěla, že mají u Gottů v koupelně mýdlo v síťce, ale bohužel, osobně neověřeno, tak se do soutěže nehlásím... 

Ale jinak bych nasbírala dost kontaktů, které bych ani za kontakty nepočítala, kdybych to tu nepročetla. Jako třeba, že jsem se potkala s Livií Klausovou na toaletách.

Evaeva S Leošem jsem se kdysi znávala (kamarádila by byl asi přehnaný výraz), zato na něj mám pořád v telefonu číslo, stejně jako na Honzu Musila, s tím jsem kdysi byla na kafe. :-) 

Zarinya S Jágrem jsem taky mluvila, jen pracovně, ale byl milej a hrozně vtipnej. 

A s Geňou jsem kdysi dokonce propařila noc ve Špindlu, já nelyžařka!  Ale z toho si skoro nic nepamatuju, takže on si nepamatuje vůbec nic, předpokládám, byla to fakt strašná jízda. 

Jedna bývalá známá herečka je moje spolužačka, kdysi jsem byla na večírku s Jitkou Asterovou (mmch, ta je moc fajn) a pak mě na baru balil nějaký seriálový herec, (jeho jméno dodnes neznám), který se hrozně urazil, když vyšlo najevo, že ho neznám, kolegové z toho měli strašnou srandu. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 01. října 2022 08:25

Poslala jsem Vilmu Cibulkovou do prdele.

Ale pak ok.

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 01. října 2022 08:52

jé, a teď jsem si vzpomněla: moje teta poslala do prdele Dominika Duku, přes plot na chalupě...

Offline Malenge
Avatar
4253 příspěvků moje polička 01. října 2022 08:54

RoSa tak to je nejvíc!

Online Karja
Avatar
35834 příspěvků moje polička 01. října 2022 09:31

RoSa Na mámu sahnul Ovčáček. ,,no prosím, co si to dovolujete,,. On prorazel Miloušovi někam cestu když chodil ještě po svejch:-D

Offline Luna
Avatar
10440 příspěvků moje polička 01. října 2022 09:46

Karja Haha, to je taky magor. To mi pripomnelo, ze nedavno mi rikaly holky z moji tridy: Pancelko, Vendulka se fotila z Babisem, fuj.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 09:47

Já byla na pivu s kapelou Sabaton. Byli skvělí.  Ale poslat Duku do prdele je top, to bych chtěla taky.

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 01. října 2022 09:50
Reakce na RoSa:

jé, a teď jsem si vzpomněla: moje teta poslala do prdele Dominika Duku, přes plot na chalupě...

​Povídej, přeháněj!

Offline Pinot Noir
Avatar
24458 příspěvků moje polička 01. října 2022 09:56
Reakce na RoSa:

jé, a teď jsem si vzpomněla: moje teta poslala do prdele Dominika Duku, přes plot na chalupě...

​Dobře udělala.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 01. října 2022 09:58

Před pár lety jsme jeli pendolinem a před námi seděl Petr Kotvald. za Ostravou vstal a vyrazil asi do jídelňáku a vrátil se až před Prahou. Jak šel tou uličkou, tak se na všechny dokola hrozně usmíval, něco jako "Koukněte, kdo s váma jede." a nikdo nic.

My jsme se samozřejmě o něm bavili, ale to nemohl vědět, protože to bylo ve znakovce.

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 01. října 2022 11:09

Sweet Potato ále, strkal rypák do něčeho, do čeho mu bylo prd...

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 01. října 2022 11:37

Já byla na pivu se Zdeňkem Svěrákem. Neplánovaně, přisedli si s kolegou Pencem  ke mně a kamarádce a já ho nejdřív nepoznala (strašnej trapas) s pak z toho byl moc fajn večer.

Online dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 01. října 2022 12:51

Já akorát pozdravila Lukáše Příkazkého "Dobrý den, princi", protože jsem se večer koukala na Sedmero krkavců a druhý den jsem mu u nás na hradě prodávala vstupenky na prohlídku. To je trapas.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 13:04

Kdysi davno jsem byla v lyzarskem tymu luzru s Terezou Voriskovou. A s celou rodinou (tri holky byly) porad hraly na nejake silene fletny a budily celou chalupu . A tady na horach mame vsechny ty biatlonisty, ale Veroniku Vitkovou jsem asi po desetiminutovem pokecu na hristi nepoznala. Jeste jsem si rikala, "chudak holka, ta taky po diteti vypada jak ja"

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. října 2022 13:16

madluša jé, já ho jednou "potkala" při vyřizování řidičáku a podruhé v divadle (byl jako divák) pár dní poté. To mi přišlo jako hezká náhoda, ale pochopitelně jsem ho ani jednou neoslovila.

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 01. října 2022 13:50

madluša Svěrák bydlí tady kousek... když jsem ho kdysi před lety potkala poprvý při venčení, pozdravil mě, já teda slušně odpověděla - my se tady ve čtvrti zdravíme tak nějak všichni... ale vrtalo mi chvilku hlavou, odkud já toho chlapa znám...?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 01. října 2022 15:39

Ted trochu tematicko-politicky. Myho brachu oddaval Czernin. Ten den byla neter dost tvrdohlava a obrad mel zpozdeni. Dostala jsem teda jako svedkyne za ukol ho na chvili zabavit. Byl teda moc prijemnej, charismatckej a vtipnej

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 01. října 2022 16:56

V detstve som trávila čas na rovnakom lyžiarskom svahu ako Verešová. Už vtedy bola namyslená pipina

Offline Mrs.Robinson
Avatar
438 příspěvků moje polička 01. října 2022 17:11

Já jsem pila kafe s Karlem Plíhalem, asi tak před 35 lety. Jela jsem stopem do Brna a chlápek co mě vzal si s ním potřeboval domluvit něco ohledně nějakého koncertu, tak byla zastávka v Olomouci v Envelopě. Nevím, jestli to tam ještě existuje.

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 01. října 2022 17:36

RoSa nojo, ale tohle bylo v Brně ????.