VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline brrr
Avatar
9961 příspěvků moje polička 02. října 2022 00:27

My jsme si jednou s mužem stopli Poláška.

A kdysi jsme popíjeli v hospodě s Vetchým. Do řeči jsme se dali tak, že tam měl tu svoji kokršpanělici a vždycky, když přišla k nám ke stolu zařval "Barčo, ty děvko nevěrná!" a ve mě hrklo. No, tak jsem mu to šla vysvětlit a za chvíli jsme seděli všichni u jednoho stolu.

Offline Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 02. října 2022 06:45

Lama_z_Lana A moji švagrovou oddával zase Czendlik.  Pak šel s námi na oběd a byl fajn. 

Mrs.Robinson Envelopa už neexistuje, ale Plíhala, než se odstěhoval, znal v Olomouci skoro každý. S paní Plíhalovou chodím tradičně na vánoční punč s jednou partou.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 02. října 2022 09:46

Že můj advokát při rozvodu byl Jahelka, tím bych se asi moc chlubit nemusela, co...

Offline moora
Avatar
7500 příspěvků moje polička 02. října 2022 09:51

Torrah tak jestli o tobe nenapsal nasledne pisnicku...

Offline DruI
Avatar
3223 příspěvků moje polička 02. října 2022 09:57

Já jsem na známé lidi slepá, ke mně se musejí hlásit sami. Což se mi stalo přesně jednou, když jsem si kupovala pátý díl Zaklínače a vedle mě se ozval Sapkowsky: "to jsem napsal já."

Což mě teda tak překvapilo, že jsem na to nezvládla nijak reagovat :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 02. října 2022 10:07

Torrah Bylo vám do zpěvu?

DruI Oooo! 

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 02. října 2022 10:38

Sweet Potato hele do zpěvu ne, ale byl naprosto profesionální, to zas musím říct, že co se toho týkalo, byl super. A do písničky nás taky nedal, byli jsme naprosto jednoduchý rychlý rozvod, žádné drama :) naštěstí.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 02. října 2022 14:10

A teď mi došlo, že na základní škole jsem chodila do třídy s Milošem Vystrčilem. Tedy jen pár let, než jsme se odstěhovali, ale chodila :).

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 02. října 2022 16:05

DruI Sapkowski? A podepišete mi to?

Já honila loni Adama Ondru, aby mi podepsal knížku pro muže. Muž zná jednu herečku, páč s ní chodil na střední a Máru Holečka, protože toho zná každý. Jinak jsme úplně odtržení od dění.

Jednou zkomolili v novinách jméno jednoho významného managera, tak jsem psala autorovi, ať si to dají do pořádku. A novinář mi odepsal zpět, jestli to neznám, že by něco potřeboval. No neznám, jen vím, jak se jmenuje. 

Online slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 03. října 2022 00:12

Kurnik, to sú príhody a ja nič....

Ráta sa, že mi raz lajkol na fejsbuku príspevok spevák Helloweenu ?

Áaaaa....ešte som si spomenula, že keď som bola decko, bývali sme pár ulíc od Maťa Ďurindu a keďže som bola naučená každého známeho zdraviť, tak som ho zdravila (lebo veď povedomá tvár) a potom ma roky zdravil aj už ako dospelú s takým tým neurčitým výrazom "asi by som si mal spomenúť, tak radšej pozdravím"...

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 03. října 2022 00:32

Tak já svoji zatím jedinou šanci na osobní setkání s populární osobou totálně zasklila. Pár let zpátky jdeme s přítelem Prahou, já zhlédnu na protější straně ulice poštovní schránku a uvědomím si, že už pár dní tahám v kabelce dopis, co chci poslat. Tak nadšeně vyrazím na druhý chodník, nevidím nic než tu schránku, vhodím dopis a spokojeně se vracím k příteli, který se k mému překvapení potutelně usmívá. Prý jsem přehlédla Jirku Macháčka, který hned vedle schránky vystupoval z auta. Ten když viděl můj manévr s okamžitou změnou trasy, se začal chystat na setkání s nadšenou fanynkou a já ho minula, aniž bych mu věnovala pozornost. Údajně vypadal dost zaskočen tímto průběhem událostí. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 03. října 2022 08:21

Já už asi psala, jak jsem jednou na Krétě prožila folklórní večer s Janem Nedvědem a jeho Příbuznými. Dohodly jsme se tenkrát s kámoškou, že na tuhle turistickou atrakci vyrazíme radši s českou CK, aby s námi nebyl autobus plný ožralývh Němců. Osud se nám dobře vysmál! Zlatí Němci! Těm bychom aspoň nerozuměly, pokud by na plné kolo hulákali jako Nedvěd, že už se tři dny nemůžou vyto... Jamás! Opá! 
Choulily jsme se u stolu s dvěma staršími dámami, Nedvěd vypozoroval, že se asi nebavíme, tak se šel družit. Bodře a z největší začal jedné z těch dam něco vykládat. A ona, absolutně elegantní a distinguovaná, si ho přeměřila a pravila: "Promiňte pane, vy mne snad znáte? Protože já vás neznám."

Offline rasaNori
Avatar
7684 příspěvků moje polička 03. října 2022 13:05

My na šancích seděli u ohně s kardinálem vlkem:)

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 03. října 2022 14:44

999 Na to je průpovídka - zeptej se manželky muzikanta a ona Ti zapláče. Docela to prostředí znám, a je to tak.

edit. píšu se zpožděním, jako vždycky

Offline Beranka
Avatar
379 příspěvků moje polička 03. října 2022 14:53

My chodili několik let do tanečních pro dospělé na malém městě tady v pohraničí a vedl nás Honza Onder s Luckou Hunčárovou. To bylo v pohodě. V době Stardance, kdy on tančil s Kuchařovou, tak na záverečnej ples našich tanečních vzal Kuchařovou a Polívkovou s Kurtišem. Kurtiš v pohodě. Kuchařová se strašně pozorovala, aby se jakože elegantně stále nesla. Obě dámy jsem potkala na toaletě, kdy se domalovávaly u zrcadla a vedly blbý kecy na místní. Hlavně Polívková. Ta všeobecně tam působila nejistě, roztěkaně a nasraně.

Offline 999
Avatar
17531 příspěvků moje polička 03. října 2022 15:11

Mirka Bývá to tak...

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 03. října 2022 22:07

Beranka Onder bydlel na koleji vedle samba, prý s nim byla hrozná sranda a měl zřejmě převaděč času, že všechno stíhal. Bohužel s ním mám teda takovou (jak se tomu říká, spojitost? ono je na to speciální cizí slovo, který jsem zapomněla)  prostě když ho vidim, vzpomenu si na něco, co mi sambo říkal a nelze to zapomenout:-D

Offline dzizisketa
Avatar
7424 příspěvků moje polička 03. října 2022 22:25

Karja 

Asociace 

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 03. října 2022 23:32

dzizisketa Dík! Už mi to odumírá, mozek a tak:-D

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 04. října 2022 08:14

Karja a asociace bude spojena s nejakou zabavnou historku na tech kolejich, ze?