Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Černá kočka
Avatar
1315 příspěvků moje polička 06. července 2022 07:24

Fakirka Vcera jsem sla kolem jedne zakladni skoly a meli tam na dverich vylepene uredni hodiny pres prazdniny, tak treba to tak maji i u vas.

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 06. července 2022 09:34

Fakirka O prázdninách mají školy zákonnou povinnost fungovat v úřednách hodinách - měly by to mít na webu i vyvěšené na dveřích.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 07:19

Zuzuli Zrovna jedu na léčbu a myslím na tebe. Ráda bych se omluvila, že tě některé moje příspěvky deprimovaly. Ale mým úmyslem to skutečně nebylo. Jen už to všechno vnímám jinak a není to lehké.

Každopádně ti přeji pevné zdraví a hodně krásných let. Jsi mladá a jistě silná, tak věřím, že to bude dobré. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 07:36

Dalia Dali , myslím na tebe. Určitě napiš, jak se cítíš. Jestli nebudeš chtít veřejně, tak formou SZ. 

S napsaným slovem je to někdy těžké.

A máš krásnou novou ikonku!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 07:41

Hanka H Děkuji, Hani, napíšu Ti, až se vrátím domů. Nevím, jak dlouho to dnes bude trvat. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 07:43

Dalia Určitě se ozvi. A hlavně ať to proběhne co nejlépe, není ti v dalších dnech tak strašně špatně! Věřím, že to bude dobré

Offline Akret
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 17:26

Milá Dali, můj muž měl ve 27 letech sarkom s nadějí tak 15% přežití. Byl tedy mladý a zdravý, přesně jak píšeš "až na tu rakovinu", což zní příšerně ironicky, ale lépe se to vystihnout nedá. Prognóza ale byla děsivá, nádor rychle rostl a léčba tudíž drastická. Často jsem přemýšlela, co ho zabije dříve... Ale dal to, ta kosa nad ním svým způsobem opravdu visí, ale funguje, funguje dobře, jsme spolu a rádi! Myslím, že mu hodně pomohla i jeho nezdolná povaha, prostě to nevzdal, on byl vždycky dost svéráz a byl zvyklý, že nad ním lidi kroutí hlavou (v dětství prý psycholog prohlásil, že je nevychovatelný a mají to rovnou vzdát). Tak se klidně s doktory dohadoval, prosadil si na tu dobu asi kdeco, hlavně zpočátku naše rodina vpodstatě v nemocnici bivakovala dnem i nocí, já mu píchala injekce, protože to prý nikdo jiný neumí (blbost, dělala jsem to prvně) a nikdo neřekl popel... Tak tím chci říct, že šance pořád je a z celého srdce všm onko pacientům držím pěsti!

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 17:50

Akret Moc děkuji za tvůj příspěvek. A mám radost, že to muž zvládl a jste stále spolu. Já vím, naděje umírá poslední. Také se nevzdávám. Přesto jsem se rozhodla začít řešit závěť.

Offline Tabea
Avatar
4666 příspěvků moje polička 07. července 2022 17:50
Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 18:01

Akret Dalia Chceš napsat o dnešku?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:08

Hanka H Napíšu Ti SZ. Já nechci nikohoho deprimovat, i když dnešek jsem i přes opetovnou alergickou reakci zvládla dobře a mám v sobě už pár dnů dobrý pocit, který trvá i teď. Dokonce i přesto, že už je mi špatně. Jako bych tušila, že to bude dobré.

Před chvílí jsem se vrátila, něco sním a pak Ti napíšu.

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:13

Dalia  

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:25

Dalia Moc ti držím palce. Určitě to zvládneš. Věřím tomu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:32

olte Torrah Děkuji

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:49

Dalia Dali, a co kdyby sis založila svoje vlákno? Kdo nechce, nemusí tam koukat. Někdy může přijít pomoc nebo rada i z nečekané strany a zpětně budeš třeba ráda mít svoje myšlenky na jednom místě. Já nějak nevím, co ti říct, aby to pomohlo, ale kolikrát si právě v temných věcech najdu nějaký střípek, který mi zapadne. Prostě pomáháš, kudy chodíš

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. července 2022 19:53

Dalia Napiš a to, co navrhujeJitka77 , je docela dobrý nápad! 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 20:02

Dalia

Objímám dálkově a myslím na Tebe.

A Dalivlákno je dobrý nápad, já tam budu chodit

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:06

Jitka77 Jitu, to mě vůbec nenapadlo. No uvidím. Dnes jsem příliš unavená nad tím přemýšlet. Myslíš, že je to dobrý nápad? Ta moje životní cesta skutečně pozitivitou neoplývá. Co dobrého by to vlastně přineslo? Člověk má tendenci se od nepříjemností odvracet, od všeho, co jej děsí, což chápu. Vždyt i téma smrti je v naší kultuře do jisté míry tabuizováno, protože smrt je pro nás něco, co bychom si přáli, aby se nás nedotýkalo. Mě se bohužel dotkla víc, než bych kdy chtěla. Smrt mámy, umírání syna v přímém přenosu, smrt kamarádky a známých z léčby, moje umírání po operaci břicha, kdy jsem zažila NDE. To poslední ovšem nebylo při samém prožitku vůbec děsivé. Na druhou stranu vše, co mu předcházelo, bylo.

Vidíš, jak dopadlo to, když jsem se zřejmě špatným způsobem snažila holky přimět k tomu, aby neřešily vizáž. Přesněji řečeno, aby ji neřešily v míře, která by je stresovala. Protože z mého pohledu zvládly léčbu, zdárně ji zvládly, tak proč si vytvářet další trápení, které ve finále tomu křehkému, tvrdě vydobytému zdraví škodí. Ale to už je jedno. Dost mě to vzalo, psychicky a následně fyzicky, ale podařilo se mi alespon částečně to hodit za hlavu. Nemohu si dovolit se zbytečně trápit něčím dalším.

Fuj, to byl výlev. Kdyby to někomu vadilo, prosím o shovívavost.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:10

Hanka H Mha Děvčata milá, já to zvážím. Dnes už nic nezaložím, mám dost.

Online Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 07. července 2022 20:15

Dalia myslim ze s vlastnim vlaknem je to dobry napad. drz se!