Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Karja
Avatar
35790 příspěvků moje polička 19. listopadu 2021 22:43

Zu Tak ono asi záleží jak je zapojen i otec děti, nejde to říct asi takhle všeobecne. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:20

Hanka H Ze spreju by byli uneseni. Ale jeden stoji asi tak 150 Kc, vynasob poctem deti a kdzdymu aspon 2-3 a kup to ze svyho a pak doufej, ze ti to baba v kanclu proplati.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 08:24

Karja Mam materialu na 5 komiksu. Ale nemam cas je delat, protoze jsem porad v praci.
Jinak ten kluk uz udelal o Lukasenkovi i vlastni komiks a vubec neni spatnej.

Offline brrr
Avatar
10000 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 17:15

Přiznávám, že se mi vůbec nelíbila J. Aniston v The Morning Show. A) ta její postava je divná, B) fakt mě nenadchnul herecký výkon, na její prohrábnutí vlasů prsty jsem pak už byla úplně alergická. A druhou sérii asi nedodívám, některé postavy se chovají úplně jinak oproti první sérii. A co provedli s Bradley Jackson, to fakt nechápu.

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 20. listopadu 2021 21:51

brrr Jojo, druhá série velké zklamání. Přestala jsem to sledovat nakonec, to se nedalo. Vůbec mě nezajímá, co tam pořád všichni řeší. Aniston podle mě do té postavy nepřenáší, co by měla asi. Možná je to blbě napsaný, těžko říct. A ještě ten otravnej kovid tam, toho je pořád kolem dost bohužel, tak to mě nebaví.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:02

Priznam se ze mam dost intenzivni pocit, ze zacinam blaznit.

Ja jsem byla vzdycky dost hahkliva na ruzne zvuky, ale posledni dobou se mi byt stava i za normalnich podminek neobyvatelnym. Zaclo to v lete digestori, kdy jsem ji prakticky nonstop slysela od sousedu kvuli centralnimu pripojeni odtahu. Takze jsem ted bez digestore, vyvod do zdi mam zacpanej, nebot ten hluk byl nesnesitelnej-jak kdybych ji mela sama pustenou. Hluk od sousedu pode mnou. Co tu bydlim, mam sousedy stejny. Nikdy se nedelo co ted, slysim kazdej krok, kazdy slovo, kazdy otevreni skrine, dveri..ted zase neco uz dlouho bzuci-vibruje (pracka, mycka?), coz je dost naprd kdyz to kolikrat zacne v 10-11 vecer a pak nespim  tenhle zvuk me irituje uplne nejvic..jako jediny rozumny vysvetleni je, ze proste magorim, kdyz pred tim jsem to nikdy nevnimala a neslysela.

Uf, jsem si potrebovala ulevit 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:37

Lama_z_Lana to měla moje bývalá tchyne, úplná přecitlivělost na zvuky. Nepomohly by alespoň během dne sluchátka s aktivním potlačením hluku?

Jinak teda lituji. Ona z toho taky občas byla na prášky. 

Offline 711990
Avatar
17114 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:37

Lama_z_Lana nemagoris, nekdy to proste je slyset hrozne moc! Ja sice neslysim samba odvedle z obyvaku, ale kazdy rano v 6 me vzbudi vibrovani budiku naseho souseda za zdi!!! Je to uplne jako by to byl muj telefon primo u hlavy. A predtim me zas budilo hlasity curani souseda nad nama. Ale bylo to jen nekdy....jakmile se na to clovek zacne soustredit, tak je to horsi. Tlapkam!

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:43

Lama_z_Lana nemagoříš, já to tu ventilovala už několikrát, díky jedný sousedce jsem myslela, že bydlím ve strojovně, ne v bytě, pouštěla sušičku do nocí z druhý strany myčka, sousedka, co řve hodiny do telefonu nebo do teamsů? Rekonstrukce..furt  něco. Až si koupím byt, vrazím majlant do obhlučňovací izolace

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:53

Diky

Ja uz si pripadam jak magor, ze tu lezu po nabytku, po ctyrech a hledam odkud! Nejdebilnejsi je, ze nejvic to slysim, kdyz lezim v posteli

Mne je spis divny, ze jsem to zacla intenzivne vnimat az posledni dobou. Asi stres, jak se clovek takovej vecne nasponovanej...

continuityja tu pres den nastesti moc nejsem. A jak je clovek sam aktivni, tak to tolik nevnima. 

Uz se to chce prestehovat. Ale neni kam

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 21:59

Lama_z_Lana A netrpíš na migrény? Já jsem tuhle citlivost na zvuky většinou měla mnohem vyšší, když jsme byla na hranici migrény, když se mi začal blokovat krk. Co to pak dělalo při migréně, na to ani nechci myslet, někdo klepl hrneček o stůl a mně přišlo, že mi projela mozkem ostrá jehla, ale přecházelo tomu někdy i docela dlouhý období, kdy jsem vnímala fakt každý šustnutí.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:03

Zina to si umim predstavit, ze musi byt peklo! Ja na migreny nastesti netrpim.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:05

Lama_z_Lana Možná je to víc při stresu. Máme sousedku, která takhle začala slyšet i trávu růst, po delší nemoci a asi i stresu z návratu. Blbé je, že jí po třiceti letech začala vadit kotelna a požaduje, aby se netopilo.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:45

Renusatko no ja vim, ze to je uplne zcestnej pozadavek, ale jako ji i trochu chapu taky si uplne neumim predstavit, ze bych prisla za sousedana a rekla: nepouste prosimvas po 10. pracku/mycku, dik. Blby je, ze tenhle "zvuk" clovek neprebije ani tim, ze si neco pusti, to uz sem taky zkousela, slysim to i pres spunty (ktery teda nesnasim, chce se mi po chvili zvracet), tenhle novej zvuk pozoruju tak tejden.

Takze budu doufat, ze to je nejakej kratkej program, protoze jinak tu budu jinak nucena x hodin cumet do stropu a premejslet o svem..eeh..zivote Jsem fakt neurotickej blazen, uz nemam jiny vysvetleni

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:52

Lama_z_Lana Zase musím říct, že my tu sousedku trochu za blázna máme. Ono jako v zimě netopit je asi trochu neřešitelný. Ještě to vypadá, že to nemusí být zvuk z naší kotelny, ale spíš z trubek, které vedou teplo pod naším domem do jiných domů. 

Ty zase máš třeba požadavek oprávněný. Cokoliv zapínat na noc, by mě nenapadlo. To může být docela hlučné v tom tichu. 

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 22:55

Lama_z_Lana Nepořídil si někdo v domě 3D tiskárnu? U nás v paneláku ji někdo má, lahůdka

Offline DruI
Avatar
3243 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 23:06

Lama_z_Lana Tak zase přijít za mnou sousedi se slušnou žádostí ať po desáté nezapínám pračku, tak se omluvím, že je ruším a přestanu to dělat. To když mi sousedka přišla vztekle vynadat, že moc dupu, tak lítat se asi nenaučím :o)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 23:24

Jitka77 DruI no ja to mam fakt tu precitlivelost asi hlavne v hlave. Asi si dam savo. 

Offline continuity
Avatar
33581 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 23:25

Lama_z_Lana nechceš radši skleničku?

Offline Pinot Noir
Avatar
24417 příspěvků moje polička 04. prosince 2021 23:25
Reakce na Lama_z_Lana:

Jitka77 DruI no ja to mam fakt tu precitlivelost asi hlavne v hlave. Asi si dam savo.