Čo vás dnes rozosmialo?

11. srpna 2014 15:54
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 01. března 2019 12:42

Gatita 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. března 2019 12:53

Gatita Pritom ja si pamatuju, ze kdyz zacinalo tekute mydlo, kupovali jsme ho v drogerii stacene do petlahve za par supu. Takhle to bezobalove uplne nepujde...

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:28

Karja jo jo, takovou jsem mela predstavu.nejsem zadny velky ekolog a ochotna slevit ze sveho komfortu jsem jen primerene, ale to mnozstvi zbytecne embalaze a odpadku me dere. Ale dat skoro 4 stovaky  za nacepovani mydla do donesene nadobky (takova ta bezna velikost s pumpickou, co v dm stoji asi 30 kc)...zas tak zelena nejsem, abych to delala opakovane. Bylo to ale hrozne vtipne, vyrazit s temi velkymi kanystry na tu vymazlenou biokosmetiku:)

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:34

Gatita To jsou paradoxy. Kdysi u nás takhle taky čepovali, člověk se trochu bál, co to je za levnej šunt. Dnes je to pfo fajnšmekry, co si za to rádi připlatí. Asi jako když v Tescu stojí “ošklivá” zelenina (nějak vtipně ji pojmenovali) víc, než normální.

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:35

Sweet Potato skoda, no. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:36

Gatita a kde to je? Já to zatim viděla jen na Mělníku na náměstí, tam maj takovou tu myslim českou ekoznačku yellow and blue a na to, aby to byl ekonákup, to mám kapku z ruky

na Slovensku snad začalo bezobalově stáčet svoje prostředky déemko, tak snad to dojde i k nám 

Sweet Potato to byly strašný dryjáky, ty stáčený do petek, takový ty strašně navoněný jary a aviváže, kupovávala to máma kdysi 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Gatita a kde to je? Já to zatim viděla jen na Mělníku na náměstí, tam maj takovou tu myslim českou ekoznačku yellow and blue a na to, aby to byl ekonákup, to mám kapku z ruky

na Slovensku snad začalo bezobalově stáčet svoje prostředky déemko, tak snad to dojde i k nám 

Sweet Potato to byly strašný dryjáky, ty stáčený do petek, takový ty strašně navoněný jary a aviváže, kupovávala to máma kdysi 

​v kobylisich ve dvore - je tam takovy piditrh. Hned na metru;) 

Nechci tu delat antireklamu, protoze to mydlo je fakt skvele a prirodni a ja nevim co jeste. Jen je skoda, ze neprodavaji neco min bio za lidovejsi cenu, tohle je fakt o nicem. Doufam, ze DM to rozjede i u nas.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. března 2019 13:55

Gatita dvůr znám a mám i při ruce, ale jestli jsou ty ceny takový, tak teda taky nevim, jestli chci. ale kouknu. 

ještě maj bezobalový potraviny v Biodomově na Ládví, ale nemaj tam bezobalovou drogerii, jen takový ty sypací věci ala obiloviny a luštěniny. 

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:01

Potrefenáhusa ceny si nepamatuji, vzala jsem jen to mydlo. Bylo to tusim 70 kc/100g . Nebo ml? Uz nevim, ale neni to zkratka na nakup do kanystru:)

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:04

Gatita takže DM má čapovanie? Hmmm nevidela som, ale idem sa obetovat a preverím to 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:05

Gatita Ono to bohužel svádí k tomu, prodávat tam něco sice asi kvalitního, ale za ustřelenou cenu, asi to nikdy nebude masovka, ale něco cool a in. Přiznám se, že když už kupuju drahé a kvalitní mýdlo, kupuju i ho i očima. Někdy hlavně očima. Už bych ho musela hodně moc chtít, abych ho koupila rozporcované (jako třeba parfém zde)

Potrefenáhusa Jo, nějakou střední cestu by to chtělo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:06

Janulik03 já to někde četla, že s tím déemko na slovensku už začalo

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:11

Potrefenáhusa ved idem to pozrieť a poreferujem. Aj ked naše malomesto možno nie je dostatočne zrelé na také odvážne veci 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:12

Sweet Potato tie pekné fľaštičky, dozičky a nálepky 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:14

Janulik03 Ano prosím.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 01. března 2019 14:20

Gatita vidis, ja do tech Kobylis chtela zajit, tak si to asi necham ujit:))) jinak tam meli neco zajimaveho?

Offline slniecko admin
Avatar
17589 příspěvků moje polička 01. března 2019 15:24
Reakce na Sweet Potato:

Já dělám, co můžu. A vy?

Offline Gatita
Avatar
7156 příspěvků moje polička 01. března 2019 17:39

711990 meli ruzna pekna mydla, tuhe sampony, olejicky...neco vypadalo dobre, ale netestovala jsem. Jen tedy mam doma pul litru nejakeho hermankoveho mydla...

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 01. března 2019 18:22

Gatita toto mě u těch bezobalových prodejen hrozně štve. Já nepotřebuji aby to bylo bio, ručně vařený a nevím co všechno...mě by ke štěstí stačilo, kdyby to byly obyčejné produkty, prostě jen bez plastu.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 04. března 2019 22:50

netuším, jak funguje systém youtube, ale strašně mě pobavilo, co mi dnes nabídl (o?).

sleduju válečné filmy v ruštině a němčině, hudbu, krátké filmy, sci-fi filmy. takže tohle mám celou dobu na hlavní stránce.

a dnes je tam jako první video: jarní řez rybízu  strašně mě to rozesmálo, fakt netuším, kde to youtube vzal.