Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 06:47

Catherinne velká krása! To ti přeju.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 07:15

Catherinne nádherné fotky. A si dobrá

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 07:16

mne urobila radosť taká blbosť. Chcela som prejsť na tuhý šampón, ale nechcelo sa mi vyberať na eshopoch, tak som schmatla prvý tuhý šampón, na ktorý som narazila v tescu a na moje vlasy zafungoval tak, že je to jeden z najlepších šampónov, aký som kedy mala, ak nie aj najlepší 

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 07:51

betsey 

...já zas mám náhodně koupený Foamie s vůní jasmínu a pačuli a také jsem s ním spokojená!.

A dnes mi udělalo radost - šla jsem se jen tak proběhnout...

...nechávám myšlenky volně plynout, kochám se přírodou, maličkostmi, vnímám tempo, svůj dech.

A jak tak civím kolem sebe, tak u cesty ležel kamínek. Takový ten pomalovaný - zelenými a šedočernými tóny nakreslen krásný dům, úplně to v té trávě s ranní rosou ladilo...,

a já se normálně rozsvítila do úsměvu, přislo mi to takový moc pěkný

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 07:52

tv bozi

Online Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 10:15
Online Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 10:16
Offline Liesel
Avatar
1438 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 11:09

Celou zimu nic a teď mi do krmítka, na zbytky slunečnice, létají stehlíci

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 12:05

Liesel Já mám na krmítku taky zdaleka nejvíc živo teď, v době hnízdění, během sčítání ptactva v lednu pravidelně ostrouhám a zapisuju nulu. Lítají hlavně modřinky, koňadry a jedna sojka, sem tam přijdou stehlíci a brhlík... Loni mi pak sýkory i sojky přivedly předvést drobotinu, tak doufám, že se výměnou za potravinovou podporu přijdou ukázat i letos, lepší než telka!

Online Catherinne
Avatar
9825 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 12:16

Karoleena přesně, má se sypat klidně i v květnu, protože v době hnízdění potřebují taky rychle něco sehnat k jídlu. A spousta lidí přestane sypat s koncem zimy.  

Offline Len
Avatar
2203 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 16:30

Dneska krásnej Marieuden. Výjimečně jsem dobře spala, vzala jsem mimino na dopolední procházku, kde zvlášť dobře spal. Bylo nádherně, teplo, všude fialky a už tolik zeleně. A skoro žádný lidi. Stihla jsem pár podcastů a pročistila si hlavu. No a teď si s drobkem hrajeme doma, má dobrou náladu a já teplý kafe.

A volala jsem babičce a naplánovaly jsme výlet, pojedu za ní, aby konečně poznala pravnoučka. Moc se na ní těším.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 16:40

Trepka

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 17:08

Len Celý

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 17:29

Len den jak korálek

u nás to dneska vypadalo na den plný pochůzek, ale nakonec z toho byl malý roadtrip, který začal úspěšným sehnáním autobarvy a skleněné výplně do dveří, na kterém zbyl čas na pěkné dětské hřiště, první letošní zmzku venku, zásobu piva z lokálního pivovaru, nákup temně rudých muškátů na okno a nakonec ještě malý relax doma. To je prostě malý zázrak, když se to tak povede.

Offline pecka
Avatar
5972 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 18:09

Len marieu takéto dni stoja za to,tie Vaše znejú skvele A aj lepšie počasie hneď urobí človeku krajší deň.

A mne ten dnešný vylepšila spomínaná masáž, aj keď chrbát hrá po bankách všetkými odtieňmi červenej, fialovej, zelenej a modrej ale postupná úľava stojí za to

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 18:25

pecka v životě jsem to neabsolvovala- jaké to je během provádění a jak ten efekt vypadá potom?? 

Offline continuity
Avatar
33587 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 18:29

marieu během provádění to závisí od toho, jak moc máš kůži přilepenou k těm strukturám v podkoží. Pokud je to volné, tak to celkem jde. Jinak to cítíš asi tyden a dokud ti nezmizí ty podlitiny, tak to ještě působí. Já to moc neoblibuji, ale to oddělení kůže na ztuhlé svaly fakt pomáhá - ale je jedno jak se to udělá. 

Offline marieu
Avatar
4482 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 18:35

continuity upřímně, to teda mýmu uchu nezní úplně nejlíp. Nezbyde než zatnout a začít zasejc cvičit na záda... chtěla jsem plavat, nicméně mám letos doopravdy smolíka (a ještě víc velká malá, která má předplacenou plaveckou školičku ještě z jara 2020, předplatné se následně převádělo s drobným doplatkem na podzim/zimu,  tak pokračujeme plynule dál)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 18:47

marieu za mě hnusný, bolestivý a modráky ohavný jsem měla pěkně dlouho - na krční páteři, to fakt chceš cvičení je mnohem lepší

jinak dnes se hlásím do "marieu klubu" pěkných dní, přiměřeně práce, kafe s rodiči, vyzvednutí COS šatů v zásilkovně, nečekaný příjem dvou tisícovek, na které jsem zapomněla, obratem poslány dál na krásnou věc, procházka - konečně sluníčko!, prostě pohoda

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 19:18

Mě jsou ty baňky příjemné. Jako jo, trochu to bolí a mám pak modřiny, ale stejně je to fajn. Mně je dělali v rámci rehabilitace, aby se ty záda víc uvolnily a to cvičení mělo větší efekt.