Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 10:38

Garfie  

Ja bych ale mela radsi pomlcet, my jsme koupili sice skoro novy byt, ale puvodni majitele byli neuveritelne kreativni. Pan byl nadseny rybar a v obyvaku mel rozestavene vycpane trofeje, takze houby jeleni, ale vykuchani sumci a lososi nebo co to bylo.

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 10:48

Luna nene  Jako tady ten dům byl fakt k nastěhování, když jme tu byli poprvé, tak jsme si říkali, že to v podstatě můžeme nechat, stačí jen vymalovat (protože to bylo sice nově, ale jak někde v baru-ostře červená, oranžová žlutá)-jediný, co vyhodíme je kuchyň!! No a nakonec tu prakticky nezůstal kámen na kameni, je ta kuchyň přežívá už skoro deset let....

Jinak teda borec, co tu bydlel, se odstěhoval doslova jen s kartáčkem na zuby. Nechal nám tu košile ve skříni, jídlo ve špajzu, vybavenou kuchyň....

Offline Bowle
Avatar
568 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 10:50

Garfie kam se stěhuje jen s kartáčkem? do vězení?

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:03

Bowle Já spíš myslím, že to pojal tak lehce. Stěhoval se do jiného města, dostal tam dobrou práci. Sám, svobodný, zajištěný a tady asi nechal vzpomínky, našla jsem pak nějaké dokumenty a novinové výstřižky, zemřela mu přítelkyně, asi za dost podivných okolností, když pracovala jako modelka v zahraničí. Asi chtěl prostě začít úplně znovu. 

Offline Janulik03
Avatar
16690 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:09

Garfie teda ty mas pestry zivot na zazitky  a daj sem tu kuchynu nevidela som apotrebujem nieco pozitivne.

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:13

Janulik03 Ale kuš, někde už tu je...

Offline Janulik03
Avatar
16690 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 11:13

Garfie vecer pohladam

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:08

Garfie Ja bCh tu kuchyni chtela videt znova, me fakt zaujala! A taky obyvak z druhy strany...prosim prosim. Boze to je teda pribeh.. 

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 13:23

Janulik03 Karja Našla jsem to v architektuře, str. 410, bavte se!  Fakt mě mrzí, že jsem ji nevyfotila v úplně původním stavu, tohle už je dokonce verze upravená k lepšímu! 

Obývák z druhé strany cvaknu nejdřív, až bude vidět stůl, aktuálně je zasypaný všema učebnicema japonštiny, co jsem doma našla (zítra mám první hodinu), školními úkoly, svačinou a mojí prací  Jo a taky na něm bydlí Hugo, řasokoule. 

Offline Janulik03
Avatar
16690 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:11

Garfie no prve na mna vybehli fotky od Potrefenáhusa a vravim si co by baba chcela. No potom som zrolovala nizsie. No kazdopadne to nemate fadne, veru nie 

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:29

Garfie Tyjo to je tvoje UFO! Já furt co s zelenou kuchyní, na str 410 jsem pomalu rolovala dolů a říkala si že dyť dobrý a najednou BAF :-) jsem úplně zapoměla (milosrdně, promiň)

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:34
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46059 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:41

Garfie jsem se musela taky znovu podivat:-))) zas s normalni vymalbou a ostruvkem to bude az na mirne neobvyklou barvu normalni kuchyn:P

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 14:50

viktorka_od splavu ostrov tam zůstal, jen je otočený, takže ty fialový kytky nejdou vidět :-) Jako není to tak příšerný (nebo už jsem si zvykla, haha), ale stejně do toho chci praštit. Jen muž se teď tak trochu zbláznil do svařování  takže aktuální představa se dost blíží takové loftové kuchyni se spoustou kovu a hrubého dřeva, tak nevím jestli to bude lepší volba

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:11

Garfie kdysi jsem kupovala být na Kladně. V jednom bydleli Romové. Byl cistoucky, udržovaný, ale..

V pokojích tapety. Temné třpytivé, fialová, tyrkysová. Stříbrná, černá.. Jak noční klub. 

A chodba, kuchyň a koupelna, všechny zdi i dveře polepene malými nestejne vysokými dřevěnými obdélníčky. Takže to dělalo takovou nepravidelnou hrbatou mozaiku. Ještě nam pán hrdě ukazoval poslední kousek u vany, co mu zabýval dolepit.

Venku pak manžel rezolutně řekl Ne, tenhle byt ne. Neměl bych to srdce to všechno rvát dolu.

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:16

Dadoo  Manžel byl uznalý!! 

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 22. zaří 2020 15:26

Dadoo Ony interiéry po Rusech jsou taky docela výživný. Samý zlato, mozaiky, nástěnné malby (březový háj), plyš a tak.

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 07:39

Garfie Moc mě baví číst o tom vašem domě. Vždycky pustíš nějakou perličku. Teď košile, přítelkyně...

Online Garfie
Avatar
23926 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 07:50

notna Musíš přijet někdy na návštěvu! :-)

Ale některé věci původního majitele do teď používáme. A kdysi jsme díky němu mívali skvělé večírky, on měl totiž plno různých atypických pomůcek v kuchyni, třeba napichovátka na kukuřice, různé typy otvíráků, podivných nožíků a tak...takže jsme vždycky vytáhli nějakou věc a pořádali hádací soutěž, k čemu to slouží.

Offline notna
Avatar
6524 příspěvků moje polička 23. zaří 2020 07:57

Garfie Na komentovanou prohlídku, jo? To beru! My jsme v hadaci soutěži kdysi slavili úspěch s loupacem citrusů. Ale to už je hooodne let.