Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Kokoska
Avatar
28370 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 09:59

I dalsim gratulantum dekuju

Kdyby slo deti vypustit nekam na zahradu, bylo by to fajn, bohuzel tu moznost nemame. Takze s nima jezdime na vyllety, na koupani, proste  nejaky program to chce.

Offline Garfie
Avatar
23988 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:01

Kokoska No jéje, tak bez zahrady je to katastrofa, to chápu!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:02

Kokoska tak bez zahrady je to na nic. To bych skoro nějakou chalupu pronajala.

Online Tak Betty
Avatar
4994 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:21

Kokoska my máme obří zahradu a za barákem les a taky jezdíme po výletech. Na tý zahradě je to moc dlouho nebaví. No u nás hlavně v zimě legoland, mirákulum,výstavy, mořský svět. V létě rybník , ten máme 10min.od domu.

Online Tak Betty
Avatar
4994 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:25
Reakce na Garfie:

Kokoska No jéje, tak bez zahrady je to katastrofa, to chápu!

Garfie Evaeva zahrada je pro děti přecenovaná . Možná pro ty dost malý - pískoviště a tak

Offline Garfie
Avatar
23988 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:36

Tak Betty Já si nemyslím, můžeš tam mít bazén, což rozhodně zabaví i starší, taky se tam ti starší tak různě rozloží po lehátkách a opalují, hrají hry...je to takové prázdninovější, než to všechno dělat uvnitř. Kluci puberťáci si tak kopou s míčem, hrají volejbal, petangue a tak....Vždycky mi přijde, že si uvnitř všichni dřív lezou na nervy, možná jde jen o ten prostor? Jo a taky ožírají rybíz a pomáhají dědečkovi na zahradě . Výlety být musí, to je jasný (i když teda já se jako malá s bratrancema taky jen plácala po vsi a po lese a újmu nepociťuju), ale přežiješ tak i doma. 

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:44

Garfie  venkovní prostor určitě není přeceňovaný, bez zahrady ani ránu. Vyrostla jsem v domě a po přestěhování do bytu jsem byla řadu let jak bez ruky, hrozný to bylo. Teď s dětmi si to v bytě ani nechci představovat, zahrada je nutnost!

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:45

A jinak jsme si právě s kamarádkami objednaly dovolenou v Českém ráji

Offline Sweet Potato
Avatar
34856 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:52

Tak Betty Zahrada je super. Ale musej na ní být i cizí děti.

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:52
Reakce na Kokoska:

Radost mi udelala nova vnucka, ktera se dneska rano narodila

​Gratuluju.Hodne stesti a zdravi miminku.

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 10:55

Kokoska Taky moc gratuluju.

Já už bych taky brala nějaké vnouče, ale asi se hned tak nedočkám. Prý je ve 24 na to ještě mladá.

Online Tak Betty
Avatar
4994 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:20
Reakce na Sweet Potato:

Tak Betty Zahrada je super. Ale musej na ní být i cizí děti.

​No právě to je základ ty cizí děti.

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 11:48

Tak Betty nasi maji dum se zahradou a nejsou to typy na vylety, deti jsou tam hrozne spokojene, ale je fakt, ze oni si vystaci jen spolu, za coz jsem hrozne rada. Tchyne je v byte, tam se otravuji uz po hodine, ted nastesti uz muzou chodit na zahradu ke svagrove. Zahrada ve vnitrobloku je nejlepsi, protoze tam je plno dobrodruzstvi a kamaradi :)

Offline Magráta
Avatar
7774 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:25

Kokoska gratuluju :-)

Offline moora
Avatar
7559 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:44

Kokoska byla bouřka včera, co? moc gratuluju

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 12:55

Malenge musím říct, že s dětmi někdy lituju, že zahradu nemáme, ale tady oceňuji tu vybavenost. Neumím si představit všude jezdit autem. Takže můj ideál je chalupa na víkendy/prázdniny.

Offline Malenge
Avatar
4271 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 13:19

Evaeva No jasně, ono vše má něco do sebe. Já jsem si v bytě nezvykla ani po 11 letech, po zahradě jsem tesknila neustále. No a na dům se zahradou v Praze jaksi nemáme , takže holt dojíždění. Ale nelituji, jsme "na vsi" už přes 5 let, a podmínkou teda byl vlak i autobus. Taxikáře do budoucna dělat nehodlám

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. srpna 2020 13:25

Malenge jj, já právě vždycky bydlela v bytě. Tady všude dojdu pěšky, nebude se bát pustit děti samotné do školy možná už v první třídě. Ale ta zahrada, kam bych ho vypustila, by se šikla, to jo.

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 13:46

Kokoska moc gratuluju! 

Offline Lamicka
Avatar
13362 příspěvků moje polička 11. srpna 2020 15:31

Evaeva my chalupu mame a za nas super, pres tyden vyuzivame pohodli mesta a o vikendu si odpocineme v dome se zahradou, nabereme sily, cas tam hezky plyne, bud jsme na zahrade nebo se toulame po okoli, ale varuju vsechny predem, jsou to 2 domacnosti (nikdy nevim, kde co mam a porad neco prevazime) a plno prace. Ja jsem teda typ, ktery nemusi mit na chalupe vse krasne a nalestene, radsi si lehnu do site a ctu si, manzela manualni prace bavi, tak si tam pracuje, ale kamaradi to neunesli a po par letech chalupu zase prodali.