Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 10:47

andulka01 toho si všímám už dlouho, že lidi absolutně neberou ohled na své okolí. Vůbec nepredjimaji, že by někoho mohli rušit, někomu vadit. A přitom by stačilo se jen chovat s rozmyslem, trošku ohleduplně.

Jak praví klasik, čím víc poznávám lidi, tím raději mám zvířata.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 11:28

andulka01 a jaká byla voda? Byli jsme to tam loni okouknout a jak byla vedra od jara, tak to bylo tak ošklivý, že ani psa jsem tam nepustila :)) 

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 11:28

Dadoo No jako mohli se chlapci trochu rozhlídnout :-) Ale jinak to bylo vážně fajn, příště zkusím najít ještě odlehlejší místo, nechtěla jsem jet úplně do neznáma, přecejen ty bouřky byly hlášený.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 11:32

Zu V pohodě, zatím nezelená. Tím, jak Orlík vypustili, by to mělo být lepší. Jen ve vedlejší zátoce bylo nafoukáno na hladině. A teplá jako kafe.

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 15:11

Dadoo Já jsem si všimla, jak byla ta nejpřísnější karanténa, že lidi na sebe v lese hrozně řvou. Fakt na sebe halekali , dospělí i děti, že jsme vždycky přesně věděli, kde kdo je. Nedělám si iluze, že je v těch lidma prochozených lesích nějak moc zvěře, ale i tak si myslím, že si ta zbylá oddechla, když se zase otevřely obchodní centra a ta hlavní masa zamířila tam.

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 15:58

Zina

Že se lidi v lese neumí chovat, to je jasné. Kdyby jenom řvali, ale těch odpadků. 

Jinak u nás v lese je zvireny celkem dost. Pokaždé když tam jdu, nějakou srnu vidim a to už ani príliš nekoukam. ale nechodím teda se psem. Ale řekla bych, že se na lidi dost adaptovali, kolikrat ani neutíkají, pokud neudělám něco nečekaného (treba zastavím). Lisky lze v noci na silnici potkat taky bezne. Jako dítě pamatuji každou srnu jako velkou udalost, teď jsou ty setkání zcela běžná (neumím posoudit, jestli jsou jenom otrle nebo jich je víc). 

Letištní zajíci se už nebojí ani mistnich dravcu ( ty tam chovají primárně kvůli ptákům, zejména holubům),natož lidí. Asi že se málo litá, jsou letos přemnožení tak, že se už motají i po sídlišti za bílého dne a muž říká, že louky na letišti se jenom hemží.

Ale kdyz už jsme v radostném vlákně. velice mě potěšila zpráva, že v Beskydech jsou tři vlčí smečky.

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 16:15

continuity to je fajn :) premyslime, ze bychom jeli Otavu pristi rok. Rikala jsem si, zda jste nedojeli jeste kousek dal, v Kestranech se ryzovalo o vikendu zlato, bylo to pekny. 

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 16:20

Lamicka my našli zlaté kousky i výš. Ale obecně se hromadným akcím spíše vyhýbáme, nejenom kvůli korone. Nás je samo o sobě už dost (8 lodi + paddleboard).

Offline Lamicka
Avatar
13346 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 16:32

continuity my se jeli vykoupat na nase oblibene misto a tam to zrovna probihalo, tak jsme si nasli misto kousek stranou a bylo to fajn. Zvedavost nam nedala, ale lidi tam bylo primerene, je to asi mala komunita. Mne se vecer udelala na ploskach vyrazka, muz tvrdi, ze je to ze zlata a ze bych si uz zadne nemela prat.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 18:18

continuity prosím tě, je Luznice bezpečná? Manžel chce jet s dcerou, ale nikdy nebyli. Teda on x krat, ale jinde a je to dávno. Chtějí spodek, jak je Suchdol. Tvrdí, ze tam je jen jeden splav a ten se přenáší. Já nikdy nebyla, vůbec tomu nerozumím.

Offline continuity
Avatar
33596 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 18:39

nonemy

Pustila bych je urcite, i kdyz nic jako bezpečná voda asi neexistuje (ale k moři jezdíte?), ale Luznice je lehká řeka. žádné extra nebezpečí jim tam nehrozí. 

nějaké zkušenosti musíš mít vždy, ale vždyť manžel je má. To nezapomenes, stejně jako jízdu na kole nebo lyžovat. A ze nejel tu konkrétní řeku nevadí už vubec, ona se stejně mění v závislosti na průtoku, takže stejně musíš číst vodu a předvídat, na netu je spousta map a informací. Ty si už očividně nastudoval. Užila bych si volný vikend.

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:01

nonemy Neboj, Lužnice je ok. Jen malý pořiďte vestu s límcem, to je důležité. Jsem si jistá, že si to ohromně užijou. My byli s čtyřletou neteří na Sázavě včetně jezů a bylo to super.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:06

continuity andulka01 děkuji za uklidnění, já z toho mám fakt velký respekt. Sama mám ráda vodu jen ve vaně no a šnorchlování at neprehanim, ale jen u břehu

Taky tvrdí, ze se to nezapomíná, no ale byl na vodě tak před 15 lety

Offline andulka01
Avatar
10656 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 19:09

nonemy Nezapomíná. Nicméně by bylo fajn, kdyby jeli v partě. Na jedny ruce je loď a dítě docela dost.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 20:50

nonemy Hlavně teď je Lužnice pod Suchdolem takovej spíš potok :) 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 23:08

andulka01 no on si mimo naši dceru chce vzít ještě další. Takže houby parta, on a dvě děti

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 03. srpna 2020 23:09

Zu tak doufám, ze potokem zůstane i teď po tech deštích, chtějí jet ve čtvrtek

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 07:29

Dcera jede ve čtvrtek na Sázavu. S partou, poprvé v životě, tak snad budou rozumní. Kamarád sjížděl Lužnici po těch deštích a měl nahnáno, i když jezdí docela často.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 07:51

nonemy zítra to nechám zkontrolovat, snad si vzpomenu :)) 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 04. srpna 2020 09:15

andulka01 pekny, mas dodavku upravenou na spani nebo stanujes?