Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:50

Luna Mě to taky nelákalo, jsem městskej člověk a nepohodlí v kempu dost těžce snáším, ale když jsem jezdívala na vodu s bývalým, tak jsem si k tomu vztah kupodivu našla. Ale jsem na tom podobně jako Karja, baví mě to jen když se fakt jede, věčný vorování a kolování chlastu a stavění u každé boudy na pivo je děsnej vopruz. Jinak je to ale nádhera, výhledy z řeky jsou úplně jiný, a k tomu ta šplouchající voda a pravidelný noření pádla, no pro mě zážitek úplně meditativní!

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:53

jinx Pinot Noir Uf, uz jsem si zacala pripadat divne. Stejne tak by me nikdo nedonutil spat ve stanu, kempovat apod. Tabory jsem coby dite protrpela, vzdy jsem se nekam zasivala s knizkou nebo kreslenim, zatimco vsichni opikali spekacky a zpivali "Ruty suty Arizona". No moje nervy...

Offline Pinot Noir
Avatar
24265 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 12:55

Luna já opékání špekáčků a hýkání u kytary miluju, ale pak chc jít spát do opravdové postele ;)

Edit: na tábory jsem nejezdila, to by bylo pro mě za trest.

Online tina
Avatar
5832 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:00

Luna Pinot Noir já introvert tábory milovala a doufám, že to děcka podědí a budem je moct takhle vždycky na část léta vylifrovat

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:07

Já na vodě měla vždy bydlení s postelí, žádný kemp  asi to není úplně ta pravá zkušenost, ale co. Jinak samotné plutí po řece je úžasné, jak píše Karoleena  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:10
Reakce na Luna:

jinx Pinot Noir Uf, uz jsem si zacala pripadat divne. Stejne tak by me nikdo nedonutil spat ve stanu, kempovat apod. Tabory jsem coby dite protrpela, vzdy jsem se nekam zasivala s knizkou nebo kreslenim, zatimco vsichni opikali spekacky a zpivali "Ruty suty Arizona". No moje nervy...

Ani me ne a na tabor jsem nikdy jako dite ani jet nechtela:) souhlasim ale, ze voda/reka ma velmi prijemnou atmosferu, ale radeji si ji vychutnam jinak, nez sjizdenim Sazavy...

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:26

Já mám na sjíždění řeky hlavně super vzpomínky. Teď mě to taky už moc neláká, protože bych si ty vzpomínky akorát zkazila. Ale do té doby bych vrátila klidně. Moje děti pošlu na tábor a doufám, že na tu vodu taky vyrazí a pořídí si ty vzpomínky taky, ale beze mě

Online continuity
Avatar
33123 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:29

Já teda taky to soulodeni příliš nemusela, ale co mám v lodi místo dospeleho kormidelníka, malé dítě na háčku ( a tudíž hrabu převážně jenom já), tak mi to soulodeni přijde jako docela fajn relax.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 13:29

Tulipe zejo, ve stanu jsem stravilaspoustu noci jako dite a uz tehdy bych nemohla rict ze se mi to libilo, natoz dnes uz to vubec nemam zapotrebi ale ta ranni reka..

Offline Torrah
Avatar
2568 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 19:22

Kdysi jsme jeli Lužnici za stavu vody, že jsme přetahovali každý písek, pádlo mokrý max do půlky... a za čtrnáct dní jsme se tam málem utopili, nahoře v Suchdole plná vana, hned za Suchdolem stromy přes koryto, níž jsme lávky objížděli venkem po loukách, občas jsme málem nevěděli, kudy vůbec teče hlavní proud... pak nad Metelem utopili kamarádi loď a byli rádi, že se dostali na břeh, prostě 14 dní pršelo a zvedla se hladina na první stupeň. Jako zážitek obrovský, to jo. Ale podruhý už bych za takovýho stavu vody Lužnici nejela :).

Offline Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 19:35

Já sem na vodě nikdy nebyla, maximálně na rybníku, tam to taky šplouchá  Voda by pro mě nebyla, co sem tak pochopila z vyprávění kolegů, převážně se tam pije a ty kempy..nic pro mě 

Na táboře sem zas byla, přesně dvakrát - matka mě tam chtěla poslat, otec nechtěl, takže já sem samozřejmě chtěla, rozhodně zajímavá zkušenost.

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 20:17

Torrah my jeli Lužnici pred peti lety a to starou cast na kanoich, akorat doprovodne vozidlo aka raft tak jelo s nama a tech nam bylo lito moc, to se tim starym korytem nedalo:D a pak ty zavody pres Rožmberk, bylo uz podvecer, romantika jak svina:Djezis a v kempu jsme se picli bilym medvedem, to se s trapnou vltavou nedalo srovnat... Taky tam tenkrat byl houby kdo, hned bych jela znova. Akorat teda bez deti. 

Offline Ignis
Avatar
1327 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 21:22

Já sjížděla jen Orlici, bylo to zajímavé, ale až tak mě to neuchvátilo. Já jsem spíš na města a památky.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 22:16

Já jsem sjela s manželem jen kus Jizery za jeden den. Úplně prázdná řeka a známá krajina z  jiné perspektivy.

Pro ty, které stan nemusí, definice mojí kámošky - na to, abych spala na zemi za hadrem, jsem už moc stará.

Offline Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 22:48

Mirka Ja naposledy spala ve stanu pry se soulozicim parem. Na to jsem byla stara snad odjakziva, ale tehdy uz nepochybne jo!

Online continuity
Avatar
33123 příspěvků moje polička 06. srpna 2020 23:01

Karja my takto vzali na dovolenou kamaráda s frajerkou. Souložili sice ve vedlejším stanu, ale za to na vrzejicich matracich a prakticky furt. Já jsem takove tempo nedávala ani v 25!

Ale zitra jedeme, fajn kemp s rybníčkem, muž dnes mluvil s paní, že nejsou ani příliš narvani, tak se těším. Maso, zelenina, gril, paddleboard, skály.  

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 07:30

continuity jetrichovice? 

Online continuity
Avatar
33123 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 07:55
Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 08:04

continuity tam jsme byli nedavno a bylo to tam bozi, akorat na kola dost do kopce. Dodávku jsme frkli vzadu k potoku, rano u snidane koukali na skaly, a na jidlo muzu doporucit svycarsky dvur ve vesnici. Vrchni teda stoji za prd ale jidlo tam bylo fakt dobre:) 

Online continuity
Avatar
33123 příspěvků moje polička 07. srpna 2020 08:11

rasaNori díky za tip. Já právě chci vzít lednici a maso na gril, ale třeba nedělní oběd vyjde.