Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:33

dzizisketa Mám podobnou radost. Zcela vyjímečně mám volno. Ráno jsem byla cvičit, uvařila jsem oběd a chystám se na koupák. Jeden syn někde na chatě, druhý nesnáší koupaliště, manžel po 5 měsících jeden den v práci, takže vyrážím sama s audioknihou.

Offline Len
Avatar
2199 příspěvků moje polička 28. července 2020 12:48

dzizisketa 

Já jsem z těch, kterým letošní léto vyhovuje, jak se střídají teplý i chladnější dny a občas zaprší. Dneska jsem zabarikádovaná doma a nechci vystrčit ani nos, normálně mě z toho vedra bolí hlava a je mi na zvracení. A to je teprve druhej den. Kam se chodíte koupat? V Praze nebo vyrážíte pryč?

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 28. července 2020 13:15

Len

MMy jsme dost limitovaní tím psem. Na velké koupání jezdíme na Ovčáry, to je jedna z těch pískoven u Labe nad Brandýsem, já si totiž musím pořádně zaplavat, jinak to pro mě není koupání, na nějaké hrátky u břehu mě neužije. Ale dneska jdeme k nám na sídliště, resp. za ně, je tu taková soustava rybníků. Jeden z nich má jednu z nejlepších kvalit přírodní vody v Praze, akorát ten terén není moc na rekreaci. A druhý je od loňska revitalizovaný, ale tam zase bývají kachny a labutě a labuťák jde drsně po psech, co do vody vkročí. 

Offline Len
Avatar
2199 příspěvků moje polička 28. července 2020 13:30

dzizisketa 

To zní dobře. A jak to tam bývá s množstvím lidí? Když jsem bydlela v Braníku, pořád jsem se chystala na koupaliště na Lhotce, ale snad každej den hlásili hrozný davy lidí, dvouhodinový fronty apod.

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 28. července 2020 13:57

Len

"Koupací" rybník je tento. Lidi tam nebývají, ono to tam ke koupání vážně není zařízené, z té strany s asfaltkou, kudy se tam dostaneš, není vlastně stín, k vodě je to z kopce, u břehu roste rákosí a je tam jen pár průlezů, za zády rušná silnice... Ale voda vůbec nesmrdí, je fakt čistá. Většinou tam chodí lidi se psy a občas pár místních, většinou na kole, když jedou kolem. Druhý je Milíčovský od dva rybníky, ale tam se před tou revitalizací koupat nesmělo, nevím, jak je to teď. My už v něm ale vlezení byli, akorát tam je hodně toho vodního ptactva. Na biotop na Lhotku bych taky chtěla ale přesně ty davy lidí mě odrazují. 

EDIT: po upozornění od Kokoska opraven odkaz.

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 28. července 2020 17:19

dzizisketa prosim odkaz jeste jednou, hlasi not found. Dik!

Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 28. července 2020 17:30

dzizisketa A na Hostivařskou nechodíte? Na Lhotku jsem se taky chystala, ale když vidím aktuální frontu... No nic, Vltavu mám stejně nejblíž

Jinak mě moc baví jména těch vašich rybníčků

Offline rasaNori
Avatar
7703 příspěvků moje polička 28. července 2020 20:18

V ostrave vcera 24 vzduch, 25 voda v bazene u tchanovcu, tchan toho casu v praze a tchyne v laznich, takze znacka ideal:D dnes vzduch 32,voda 27, a starsi dite ve skolce, taky parada. 

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 28. července 2020 21:28

rasaNori dzizisketa Po hlášení z koupališť, jak je narváno, jsem jela na přehradu. Jsem aktuálně doma v podezření, kde jsem odpoledne byla. Opaluju se dobře, ale těžko. Nemažu se ani u moře a tady už vůbec ne. Dnes po 5 hodinách u vody, jsem bílá, jak při odchodu. Manžel za mnou dojel na hodinu večer a je spálenej.

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 28. července 2020 21:40

andulka01 

Vlastně ne, ani nevím proč. Na procházky kolem ní jo, ale nikdy jsem se v ní nekoupala. Do toho placeného areálu nemohou psi a jít z druhé strany, to už je kus cesty navíc.

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 29. července 2020 08:54

A my se včera byli koupat v Lesním koupališti. Lidi tam byli, ale voda krásně studená, takže tam volno

Bylo to až po pátý hodině, ale v tom lese muselo bejt i předtím moc příjemně, přesně podle gusta nás vedro-haterů.

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 29. července 2020 08:58

A udělalo mi radost:

děkuji moc za milý mail. VIP zákazník samozřejmě již jste :) Věděl jsem,
že budu pár dní mimo sklad, tak jsem raději Vaší objednávku odbavil
rovnou. Tím, že jste stálou zákaznicí, jsem si to troufl a jsem rád, že
Vás to potěšilo.

Mějte hezký den a vážím si toho, že nakupujete cidery právě od nás.

Samozřejmě tím dosáhne toho, že budu mít ty cidery dříve vypité a dříve budu nakupovat další, a ještě to budu různě vykládat a dělat per huba reklamu. Ale že mi je obratem poslali, aniž jsem zaplatila nebo i jen odpověděla na mail, to mě moc potěšilo - taková důvěra a "prozákaznický přístup".

Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 29. července 2020 10:17

Aranel To je krásný!!!

Online Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 29. července 2020 10:37

Asi to tu nevzbudí takovou odezvu jako zmrzlina a želé medvídci, ale dnes je mezinárodní den tygrů.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 29. července 2020 10:42

Sweet Potato Vyridim!!!

Offline eM
Avatar
1375 příspěvků moje polička 29. července 2020 11:18

Potrefenáhusa To ale není primárně tygří pelisek, co?

Offline moora
Avatar
7506 příspěvků moje polička 29. července 2020 12:00

eM jakto? Vzdyt tam ma znacky

Offline andulka01
Avatar
10636 příspěvků moje polička 29. července 2020 14:28

eM Řekni to ještě jednou a Goliášovi přímo do očí

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 29. července 2020 18:01

...syn.

Vrátil se z krátkého pobytu v zahraničí a vždy mi vozí červené suché(vybere namátkově vždy). Naposled jsem ho poprosila, ať ale vezme nějaké italské.

A přišla jsem z práce a na stole 

červené suché PRIMITIVO PUGLIA!..

(aniž bych kdykoliv předtím před ním o této odrůdě a mém přání zkusit ji, mluvila...)

Offline continuity
Avatar
33546 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:20

Fakt hezke čtyři dny na Otave. Lidi málo, počasí parádní. Super parta, akorát jsem kapku vyřízena

Projížděli jsme dvě slepá ramena a jednu odbočku, tak i trocha dobrodružství.