Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:23

Jos Mně černí psi nevadí, vůbec, ale nechci kvůli té CT, to mám i potvrzené.

Novofudlanďák je prostě medvídek, ten vzbuzuje důvěru, protože vypadá jako obří plyšák.

Ale drsnější plemeno a tak STB pro neznalého NAPOHLED může vypadat, v černé působí trochu nebezpečně. a přitom je to nannydog. V černé je taky méně zřetelná mimika. (zase ne pro mě, ale cizího, neznalého)

Ted mi to znovu zase potvrdil jeden chovatel, že od té doby, co má bílou fenku, se k ní lidé a hlavně děti, úplně hrnou a chtějí se s ní mazlit. Což se mu u černých nestávalo.

Vím, že ta CT nakonec vůbec klapnout nemusí, psice na ni nebude vhodná, ale chci se o to aspon pokusit. Tak proto

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. března 2020 12:28

Potrefenáhusa Tak ja mela taky fenu z ukulku a byla v pohode. Asi jsem se blbe vyjadrila, shanim partaka k psovi 65kg+ velmi mirne povahy a z tehle kategorie vsude pisou jen jedinacek, zanedbavan a ostry, ke psum ne atd. Jednou jsme zkusili osobni setkani a nas malem dostal po cumaku. 

Ale proc je cerna barva tak nepopularni? Jasne, jsem trochu zaujata, protoze mam cerneho psa  Navic cerni a tmavi psi maji tak krasne tmave cumacky

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. března 2020 12:30

Dadoo Dekuju za vysvetleni, tohle me vubec nenapadlo. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:35

Jos Já bych ve vašem případě šla do fenky. Do adopce se dávají kastrované. A pak se pes s fenou určitě líp snesou, než dva psi. jen se musíte smířit, že mu bude velet.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33665 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:36

Jos Mne se cerny taky libej, já předsudky rozhodne nemám, ale v těch utulcich je to znama věc, asi se jich lidi fakt bojej

no jako když chce člověk psa na sport nebo k nejakymu specifickymu účelu, tak bych taky doporučila poridit stěně s PP (a zkazit si ho kdyžtak sam :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33665 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:37

Dadoo U nás velí feně pes o půlku lehčí, labradůrek je fakt trubka :-)

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. března 2020 12:45

Dadoo Nas je takovy flegmatik, ze je mu to jedno. Ale nevim, jestli by ta fena nedostala infarkt az se sejdou vsichni tri psi a ona . Ja prave vzdycky chtela a mela psa, fenu jednou z utulku (a byla napul jezevcik, takze pekna potvora ). Potrefenáhusa Uplne souhlasim, bud z utulku nebo s PP z overene stanice. U nas to bylo jak adopce ditete, vcetne navodu na kmeni, garancnich prohlidek a castych kontrol. No a fundlak z utulku neexistuje, to je druha vec...ale radsi bych ted nejakeho, co to nemel v zivote tak vesele. Mam jednoho psa ve virtualni adopci (a sem tam venceni, ale je daleko), ale ten nesnese jineho psa, je mi ho lito, krasny hodny cerny labrador...

Offline Karja
Avatar
35786 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:47

Potrefenáhusa Tad v ulici jsou asi tri nebo ctyri cerny kocky, to by nenenapadlo nikdy, ze jsou tak neoblibene:-(. Nicmene cerne kocky maji jednu vyhodu, muzou lezt v zime po uhli, to rikala mama, proc chce cernou abychom ji nemeli vecne spinavou. 

A navic prebehnuta cerna kocka pres cestu je znameni stesti, pokud jednu cernou uz doma mas!

My budeme mit mourovatou a bude se jmenovat Mňůvi (tim pravopisem si nejsem jista, to vymyslela dcera, jeste nevi, jak je cestina zakerna).

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 31. března 2020 15:42

Dneska me ceka moje prvni online party!

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:22

Někdy v lednu jsem psala, že mi vyjde knížka. Dneska mi z nakladatelství napsali, že už je prodáno přes 600 výtisků, že je to fakt dobrý prodej. A počítá se s audioverzí. Já mám takovou radost :)

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:24

Dadoo pes je určitě skvělý nápad, nebo teda fenka. Já mám psy ráda, ale neumím to s nimi, mně by skákali po hlavě... Jsem zvědavá, jakou krasavici nám představíš.

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:25

Torrah Gratuluju!

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:40

Dadoo držím palce, ať vyberes toho nejlepšího kamarádatady jeden nebezpečné vyhlížející jedinec

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:42

EDITH4B děkuju :)

Offline Tabea
Avatar
4663 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:45

Torrah To je super, gratuluju!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:46

Vilemina ňuňuňuňuňu tteď jsem to psala jinde.. Snad už budu brzy čtvrtá do party.. A budou tu 2 holčičky a dva klucisekce STB.

Offline Torrah
Avatar
2570 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:49

Tabea díky!

Offline Vilemina
Avatar
2264 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:50

Dadoo pořídit si stafika bylo nejlepší rozhodnutí, ale to ty víš

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:54

Torrah gratuluju :) taky jsem jeden výtisk zakoupila, je to taková příjemná oddychovka, do koronačasů jako dělaná :)

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 31. března 2020 16:57

Torrah Moc gratuluju