Co Vám dnes udělalo radost.?.

11. srpna 2014 09:59
Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:38

Dadoo Ooo, ty jsi viděla Emi kočičí ráj?  Já ho znám jen z vyprávění. Kontakty na stafíčky ti zkusím sehnat, známá má a CT dělala.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:39

Dadoo pejsek bude super... a přesně jak to zaznělo, nikam nechvátej, s ničím... věřím, že to zvládneš... 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:49

moora Žigulíka mám pořád. Jenom s ním už nic moc není. Je mu 14,5, je hluchý a ted strašně smutný. Protože lidi i psi kolem zmizeli a jsme tu jenom my dva. Beru ho všude s sebou, aby doma sám nesmutnil, ale vidím na něm, jak se trápí. Chodí si lehat na manželovu postel. Vždycky lehne, zaboří čumák a zavře oči..

I kvůli němu potřebujeme tu novou krev.

Sweet Potato moc děkuju! Kontaktů není nikdy dost.

Mám už něco rozjednáno ale všechno je to otázka minimálně 3-4 měsíců. Mně to ale nevadí, ráda si počkám. Zrovna dnes večer jsem dostala moc milý dopis od chovatele, který zrovna připouštěl modrou fenku.. A modřinka by byl sen.. jsem ale nohama na zemi, modrá barva je naprosto nejdražší.. tak tomu moc šancí nedávám.

Ale mám rozjednáno i jinde, tak uvidím, jestli a kdy něco klapne Ale tak se mám aspon na co těšit.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 30. března 2020 22:55

Dadoo držím palce aby to klaplo

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 30. března 2020 23:02

My jsme byli včera večer na procházce Prahou a prázdný Karlův most byl krásný, ale všechny prázdné ulice až strašidelný.

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 30. března 2020 23:36

Dadoo sešlo se to to všechno do hodně blbý doby, kdybys měla holky kolem sebe, bylo by to určitě lepší. Drž se a já držím palce na pejskovou. V útulku by se nenašla?

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 30. března 2020 23:48

Dadoo Myslim na tebe taky casto! S kamnama jsi moc sikovna. Vis kolikrat jsem vycmoudila dum? Natoz neco cistit! S pejskem drzim pesti at mas nejakeho brzo a dle svych predstav;-)

Offline RoSa
Avatar
8143 příspěvků moje polička 30. března 2020 23:51

Kokoska taky jsem na to pomyslela, jestli by to nebyla cesta - i v souvislosti s tím, jak tu někdo psal o obavě, aby teď lidi ze strachu z nákazy mazlíčky neodkládali... je mi těch tvorečků moc líto, lidi jsou blbý...

Dadoo drž se, bude líp - věř mi!

Offline Pinot Noir
Avatar
24387 příspěvků moje polička 31. března 2020 06:43

Dadoo Teda, teď jsi s Žigulíkem rozbrečela ty mě, to je smutné. Ale plán s psí slečnou krásný, držím palce, ať klapne co nejdřív

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 31. března 2020 09:23

Dadoo 

Stafbulík je skvělej nápad! Taky by se mi líbil nějakej jako Viníček

A modrá barva je u stafbulů už povolená? (u buldočků ne, tak je to vždycky množka) Já bych teda taky radila radši adopci, to jsou nejvděčnější tvorečci, porozhlídla bych se třeba po FB - "Bulíci v nouzi" apod.... ale je to na tobě samozřejmě.

Offline Janulik03
Avatar
16632 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:04

Muz dnes rano isiel dozorovat na prvy vykop zakladov deckam na dom.

Offline Aranel
Avatar
4481 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:06

Modrej pes??

Dadoo Taky na tebe myslím.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:08
Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:09

Janulik03 Viem, aká je to radosť

Čo sa týka kopretinovej lúky, nákup osiva by ma vyšiel na 130,-€

Offline milacka
Avatar
5469 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:11

Catherinne Tvoja fotka na mňa nepôsobí strašidelne, naopak, je ako z katalógu, krásne farby.

Offline Janulik03
Avatar
16632 příspěvků moje polička 31. března 2020 10:17

milacka mna teda len 50 ale postupne budeme dalej dosievat. Na skusku staci.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. března 2020 11:52

Aranel  barbucha Jj, stafbulíci modrou mohou, dokonce je dnes nejžádanější.

Tohle je mamina mé potenciální holčičky. Glamour Girl, neboli GiGi.

Korsičanka Bazoš mám projetý důkladně, už pár měsíců, když jsem se jen dívala, jak se prodává a koupit nemohla.

O pejskovi z útulku přemýšlím pořád. Stafíků ale moc není. Rozhodně nechci z množírky, proto preferuji s PP. Bulíci v nouzi jsou zejména klabáci. A já chci stafbuličku. Koukat tam ani nemůžu, protože bych si určitě pořídila úplně něco jiného, než po čem toužím :-)

Vím že jsou vděční. Brát si staré nechtěné pejsky byl můj sen, dokud jsme na to byli dva. Ted to vidím jako komplikovanější.

A vzhledem k té canisterapii bych si chtěla štěně sama dobře vychovat. Taky ji budu občas dávat na hlídání, což by útulkáčka mohlo stresovat.

proto jsem nakonec zvolila takhle. Ale kdyby mě cestou něco cvrnklo do nosu.. čert ví.

Což ovšem neznamená, že skončím jen u té jedné holčičky. Až nebude jednou Žigulík.. jeden pes je přece málo, ne?

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 31. března 2020 12:11

Dadoo Chapu, ze psa z utulku ted, kdyz jste na to sama nechcete, taky mi je jich lito, ale uz z popisu je bohuzel vetsina problematicka..Ale prekvapila jste me s tou cernou barvou, proc na tom zalezi? Proc by se meli klienti CT bat? Uvazuju totiz take o tom, ze bychom se psem zacali...a on je obrovsky cerny chundelaty medved. Mi rodice maji dva roztomile zlate retrivry a kdyz je vencime spolecne, tak se vsechny deti presto vrhaji na nej. Myslela jsem, ze to je fama, ze nikdo nechce cerne psy...

Offline Zina
Avatar
5842 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:15

Dadoo Mně přijde, že když chceš dělat tu canisterapii, tak je štěně jistější, budeš muset napravovat jenom ty chyby, který sama nasekáš :-). I Žigulík asi přijme štěně líp než dospělýho psa, akorát mu budeš msuet zajistit nějaký klidný místo, aby ho to štěně neumordovalo. My jsme si brali Cida, když bylo Terkovi "teprve" 9, a i tak jsem musela střídavě chránit obě strany, když tý pozornosti bylo moc, hlavně ze strany pidikrokodýla.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33592 příspěvků moje polička 31. března 2020 12:18

Jos Rozhodne není většina psu z útulku problematická

a fáma to není, černých psu je prý v utulcich nejvíc a nikdo je nechce, podobně blby to maj i cerny kočky.