Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. října 2017 18:45
Reakce na continuity:

No já se teď modlím, aby všichni ti, kdo se před volbama dušovali, že jednání s Babišem nepřipadá v úvahu, dodrželi slovo. Protože jednoznačný NE neřekli snad jen komunisti a Okamura, ale na Okamuru zas naopak dost kydal špínu Babiš, že s ním nikdynikdy... To bude ještě zajímavý, ať počítám jak počítám, nic kloudnýho většinovýho z toho nevychází.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. října 2017 18:51
Reakce na Karoleena:

tak kdyz ma nekdo totalne neprijatelny temer 40% kresel nic kloudneho z toho vyjit nemuze. jedine jeste mensinova vlada jako docasne reseni a zkusit za nejaky rok predcasne volby. mozna by k nim mohlo dojit, kdyby sel agent brucet nebo byl alespon pravomocne podminecne odspouzen.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2017 18:51
Reakce na Karoleena:

já mám teda pocit, že komunisti ne anu řekli.

ale to je fuk, on bude zřejmě každý rád, když by se babiš podíval jeho směrem. na čt24 malovali koalici ods-babiš, třeba.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. října 2017 18:54
Reakce na Jiná Realita:

pro jakokoliv stranu, ktera se s nim sprahne (krome mozna ODS), to bude posledni hrebik do rakve. zadna z novych stran si to nemuze dovolit, protoze on je semele. a stare strany uz nemaji dostatecnou podporu ted, aby to u svych volicu jeste ustali.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2017 18:57

btw, neříkal babiš naaahodou, že půjde do opozice? (když to vypadalo, že výsledky nebudou tak zářné, aby měl zřejmě zadní vrátka chudinky bitého umělými kauzami otevřené)

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:02
Reakce na Jiná Realita:

já mám teda pocit, že komunisti ne anu řekli.

ale to je fuk, on bude zřejmě každý rád, když by se babiš podíval jeho směrem. na čt24 malovali koalici ods-babiš, třeba.

Zrovna koukam, ze Filip by se koalici nebranil. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:04
Reakce na continuity:

pro jakokoliv stranu, ktera se s nim sprahne (krome mozna ODS), to bude posledni hrebik do rakve. zadna z novych stran si to nemuze dovolit, protoze on je semele. a stare strany uz nemaji dostatecnou podporu ted, aby to u svych volicu jeste ustali.

Zrovna ODS by s nim jit nemela - po letech v ustrani a dnesnim zmrtvychvstani asi nebude chtit okamzite nasrat svoje volice?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:05
Reakce na barbucha:

No já doufám, že když Fiala první povolební tiskovku pomalu zahájil slovy, že jakýkoli jednání s ANO nepřichází v úvahu, tak se toho i nadále budou v ODS držet. 

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:06
Reakce na barbucha:

no prave, ale v uplne stejne situaci jsou Pirati, TOP09, STAN a CSSD. takze ANO prilis na vyber nema. rozhodne neni v situaci, ze si bude moci vybirat.

a kdyz se s nim nekdo spoji, dobre mu tak.

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:08

Boze poslouchate tu tiskovku s ano? Jdu blejt. No to uz neni mozne!!! To je curak. 

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:09

Ted to zabil uplne

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:10
Reakce na rasaNori:

a co trepe?

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:11
Reakce na rasaNori:

ja jdu radsi povesit pradlo. ze je to curak vim uz davno. na jeho poslouchani tu nemam dost alkoholu a chci jeste vecer do kina. 

Offline Karja
Avatar
35827 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:18
Reakce na rasaNori:

Ne, ja jen videla zpivat Okamuru hymnu s Alesem Brichtou. Za tri minuty asi pet vulgarismu, super maskot. V Izraeli bylo pekne, tusim, ze mi tam nekdo rikal, ze staci dolozit nejakeho zidovskeho predka (ale I od toho snad uz ustupuji) a prokazat zidovskou viru a vezmou vas tam. Je treba pocitat s nejakou vojnou a jednou za cas kudlou v krku, ale jinak tam je poradek a celkem inteligentni lidi. Na me je tam horko a predky mam turecky, asi by me nevzali.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:18

uklidňují mě akorát komentáře.

koblihy jsou vrženy.

k výsledkům českých voleb se přihlásil islámský stát...

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:19

Jo,tak ta tiskovka,ta tomu pomohla .

Offline rasaNori
Avatar
7715 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:20
Reakce na Jiná Realita:

Ze je rad ze jeho volici nepodlehli masivni dezinformacni kampani, ze vysledky vlastne vubec nesledoval a ze se vlastne omlouva ze vlezl do politiky

Offline EDITH4B
Avatar
1996 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:20

Se dnes asi zliju jako mužik.

Offline continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:20

nema uz upito? nebo je opily tim vysledkem?

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. října 2017 19:22
Reakce na Jiná Realita:

Teď jsem chytla akorát nějakej kníkot ve smyslu "no jo, ten výsledek, je tam moc stran, takovou máme bohužel demokracii, nemáme většinový systém"... no bodejť, to si dovedu představit, že by se mu moc líbilo, kdyby se nám tady rozložil sám.