Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:15

Garfie Je videt, ze nemyslis jako Rus. Sebedebilnejsi kravovinu si obhaji jako zamer. Takze Lavrov at sbali toho usatyho syfilitika a táhnou do prdele.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:22

Sweet Potato Nojo, já bych v tom ráda viděla naději, ale na druhou stranu ona v kremelský hubě tahle rétorika taky může pokračovat: a my si na toho dotyčnýho došlápnem tak, že z toho v celým světě sedum(desát) let tráva neporoste. A že přitom zničíme i sebe? Nas mnógo.

A naopak mě hřejou u srdce různý ty dopisy ruskejch akademiků. Blbý teda je, že asi nic moc nezmůžou a jen se s největší pravděpodobností vystaví represáliím, i když bych si strašně přála, aby to tak nebylo. Ale táta měl zvlášť mezi matematikama a fyzikama kamarády, tak jsem ráda, že alespoń tenhle kousek ruskýho světa se až tak nezměnil.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:33
Reakce na Sweet Potato:

Jako vždy skvělý Andrej Poleščuk. 

https://twitter.com/andrewofpolesia/status/1499070894962003975?s=21

​Díky! Mluví mi z duše.

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:34

Musim si ulevit. No tvl. Mluvila jsem s kamosem vojakem z povolani. U letectva. 

Tak on prosim nevi, komu ma verit. V televizi jsou porad ty same zabery, buhvu, kde je pravda a cim USA vyhrozovali. A EU na ne jen valili pozadavky. Oni se jen BRANI.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:35
Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:39

Candance wtf

Offline Garfie
Avatar
23887 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:40

Candance To je strašný tohle. Moje "kamarádka" dnes napsala na FB: Nepodporuju válku. ONA NENÍ. Tak jak ji můžu podporovat?

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:40

Abramovic pry prodava Chelsea. Pote co se snazi o prodej nejakych nemovitosti v UK

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:49

0zero7 doufám, že bude muset prodat hodně lacino! Pokud s ním teda bude vůbec chtít někdo obchodovat.

Offline Lav
Avatar
381 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:50

Candance Garfie Na mou mamku se dnes vrhla sousedka s podobnými výkřiky, bylo toho ještě víc. Mamka se do teď z toho vzpamatovává. Zaznělo tam i že nás do toho zatáhl Havel, (do NATO, do EU) a my tu za to teď trpíme. A že jsme si tu měli zůstat jen tak v klidu sami pro sebe. (!!!) A samozřejmě že vše způsobili Američani... A to je celkem vzdělaná paní, působí pořád tak příjemně a na úrovni. 

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:51

Mě teda rozzuřily ty fotky zatčených ruských dětí. Někam asi šly položit kytky, měly nápis proti válce, takový asi sedmiletý mrňata za mřížema. A co teď, dají je do děcáků, vyhází rodiče z práce?

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/ruska-policie-zatyka-za-ucast-na-protivalecnych-protestech-i-deti-40388928

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:55

Překlad????

????????????????UKRAJINA

 Dnes večer ve 20 hodin se rozezní kostelní zvony.????????????

 Prozatím také vypněte světla ve svých domech

 Ukázat Putinovi, že bychom raději seděli ve tmě ????, než abychom kupovali jeho plyn ???? a ropu.

 Jedná se o akci, která se koná po celé Evropě???????? a zároveň v Londýně (19:00), střední Evropě (my), Kyjevě (21:00) a Moskvě (22:00).

 Prosím přepošlete tuto zprávu dál.????

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:55

Lav v klidu sami pro sebe jsme nebyli, co historie pamatuje. Snad kromě 1918-1938. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:59

Za pravost neručím, ale snad to pravé je.

I když to asi neklapne.

Teď mě napadlo.. Prihazuju 10.000 CZK.

Offline notna
Avatar
6515 příspěvků moje polička 02. března 2022 19:59

Candance Prosimtě co tam dělá? Mám u letectva příbuzného a ti teď teda setsakra dobře vědí, co se děje.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. března 2022 20:00

Parchanti provokují.. .

Čtyři ruské bojové stíhačky dnes narušily vzdušný prostor Švédska, uvedly Švédské ozbrojené síly.

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 02. března 2022 20:01

zrovna sem s tím jdu 

Dnes večer ve 20 hodin se rozezní kostelní zvony.

Po tuto dobu také zhasněte světla ve svých domovech, abyste ukázali

Putinovi, že raději budeme sedět potmě ????, než abychom kupovali jeho benzín ????a ropu. 

Jedná se o celoevropskou akci EU současně probíhající v Londýně (19:00), střední Evropě (u nás), Kyjevě (21:00) a Moskvě (22:00).

Předejte prosím tuto zprávu dál.

Offline Lenka22
Avatar
1626 příspěvků moje polička 02. března 2022 20:02

Dadoo proč je nesestřelili? Na to mají právo, ne?

Offline Sweet Potato
Avatar
34797 příspěvků moje polička 02. března 2022 20:02
Offline continuity
Avatar
33561 příspěvků moje polička 02. března 2022 20:06
Reakce na Prosperina:

Sweet Potato Nojo, já bych v tom ráda viděla naději, ale na druhou stranu ona v kremelský hubě tahle rétorika taky může pokračovat: a my si na toho dotyčnýho došlápnem tak, že z toho v celým světě sedum(desát) let tráva neporoste. A že přitom zničíme i sebe? Nas mnógo.

​To teoreticky jo, ale potřebuji minimálně nabrat dech a to potrvá léta. Jako přála bych si drtivou porážku a okamžite pověšení Putina do průvanu, ale takto jednoduché to nebude. 

Teď potřebujeme v první řadě, aby nechali toho zabíjení. Podminky se nějaké vyjednají, třeba za mě důležité, aby součástí té smeny bylo, že Bělorusko nebude mít jaderné zbraně. 

Bezprostředně bude záležet, jak se Putinovi povede okecat neúspěch této operace, ale hrozne důležité jsou dvě věci a na těch už nic nezmění jakýkoliv konec:

Ruská armáda není neporazitelná a Putin není automaticky vítěz kam se hne. ( Všichni, co trochu rozumí vojenské taktice ještě v pátek prorokovali, že Kyjev padne nejpozději do konce víkendu, zatímco máme středu a pořád se drží.) Ukrajina světu ukázala kudy vede cesta. 

 Druhý dopad bude vnitřní do Ruska. Vy tu teď postujete ty všeliake příspěvky, ale tady bych řekla, bude potřeba trochu trpělivosti. On potřeboval před volbami zazářit a to se mu fakt nepovedlo.