Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:35

barbucha porušují zákon o archivnictví . Doufám, že i něco víc, ale jinak se můžou vesele smát.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:49

Mirka 

No já ti nevim. I ten zákon o volným přístupu k informacím, a eště je v tom zjevně záměr... ale čert vem jmenování Rychteskýho i když je to ukázkovej případ zvůle tý sebranky - horší jsou ty Vrbětice. Snad to vemou jedním vrzem (něco se určitě eště najde) a jednou provždy tý lůze zatnou tipec. Apoň vlekařovi, lukoil se uklidí k Putinovi...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 17:53

barbucha hned se mi vybavilo, jak jsme tu psaly, že na Hradě jedou skartovačky, v té době. A jely. Zametali o106. Doufám, že někdo bude mít dost rozumu a odvahy a podaří se vyšetřit aspoň něco. Ale jsem velmi pesimistická.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 18:45

Mirka 

To teda jely!

Taky nečekám zázraky, ale na druhou stranu trochu sázím na tu publicitu... že se to bude blbě zametat pod koberec případně. A vlekař a spol. už serou dost lidí...  Příliš odvahy snad netřeba, stejně bude do roka po nich. Jo, kdyby byli na začátku zářný kariéry, to by byla jiná. Ale vlekař se už i tak topí v pokutách a oznámeních a myslim, že se mu dobře nespí Tak jen houšť.

Já když vidim ten jeho nadutej ksicht, tak mam takovou chuť mu do něj šlápnout!

Offline Černá kočka
Avatar
1318 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:17

barbucha Ještě se myslím vyšetřuje to, že tlačil na výměnu policejního ředitele ve Zlínském kraji a obávám se, že těch věcí bude ještě přibývat podle hesla "Když už se nedá laťka podlézt, vždycky se dá ještě podhrabat".

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:26

Černá kočka 

Jo, vono toho eště vyplave...

Já bych mu jednoduše napařila doživotí

Offline Kan
Avatar
7005 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:40

barbucha Já bych ho vyhostila do Ruska nebo Číny.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:42

Kan 

Taky dobrý. Musel by tu nechat ten vyšmelenej barák i celý Osvětimany i s vlekem

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:43

Já už jsem ve chvíli, když to houstlo kolem pana prezidenta vážně sazela na to, že se vypaří beze stopy. Asi to v tom Rusku nebyla taková hitparáda. Nebo ho ještě otočili, aby sháněl drobky dokud to jde?

Offline Kan
Avatar
7005 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 19:47

barbucha Hele ale já jsem v tomhle dost agresivní, já bych do tý Číny poslala každýho komunistu, včetně těch z novinekdiskuzí.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 20:00

Kan 

Zejména ty novinkový diskutéry! Už to tam chvílema začalo vypadat celkem normálně, ale zas nějak ta rudá úderka vobživla... dneska jsem (já kráva) do jedný diskuse nahlídla, šlo jen o blbý Johnsonovy večírky, a ty komouši a antivaxeři se tam šikovali tak, že jsem si nablila do klávesnice. Strašný prostě. 

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:17

barbucha novinkovį diskutéri jsou Putinem placení, buď bez obav. To je strašný, ale tam jsou ty dezinformace takové čerstvé, nenaředěné. Skoro jako na parlamentních listech. 

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:20

barbucha 

Zrovna jsem kapla na analýzku českých elfů. Jaké politické subjekty řetězové emaily nejvíc ocerňovali?

Tady je i odpověď na otázku, proč piráti tak strašné projeli ty volby.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:42

continuity 

Jasně, to bylo znát i bez grafů Prostě to dostali befelem... nakonec to ale dopadlo celkem dobře, protože Putin si nestačil všimnout starostů

Hrozný je, že už to skoro vypadalo i na těch novinkách celkem lidsky, i ve výživnejch tématech, chvíli dali pokoj, ale z nějakýho důvodu jsou zas v pohotovosti - že by nadcházející prezidentský volby nebo co? Nebo byli jen ochromený hrůzou z výsledku posledních voleb a teď se začínaj oklepávat?

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:44

barbucha nene, Ukrajina. To je velké téma 

Ale tohle se moc povedlo.

Offline barbucha blogger
Avatar
30598 příspěvků moje polička 31. ledna 2022 21:58

continuity 

Jo to je fakt, Ukrajina teď!

Článek žertovnej, ale dneska nějak nejsem v kondici asi, anžto mě spíš nasral Co jsme komu udělali

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 01. února 2022 08:20

continuity z ostudy páva

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 01. února 2022 11:21

Kokoska Se mi líbil komentář na TW, že se kejve, jako by simuloval jízdu v tramvaji bez držení:-)

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 01. února 2022 11:52