Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 19:58

Kan To bude ale asi trochu jinej gang, nez ty damy, co oslovi JaneckaAle ja to vlastne nikdy nevidela, tak nevim...

Offline Kan
Avatar
6932 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 22:06

mirajo Tak to bezpochyby, ale diskuze začala: na co by lovil ty ženský kdyby nebyl miliardář a já napsala, že je spousta zadanejch idiotů a jsou chudí, jak kostelní myš. Tak Asi budou mít nějaké kouzlo, někde.

Online jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 22:29
Reakce na Kan:

Asi budou mít nějaké kouzlo, někde.

​Třeba sexy mozek

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 22:32

Kan Pokud má ty kouzla dvě nebo víc, tak to bude určitě výhoda. Jestli by se na něj stály fronty, kdyby nebyl miliardář, to se nedozvíme. Asi ani pokud by šel do naha.:) Já o něm přemýšlím maximálně v tom smyslu, jak tu psala myslím bram ?, jestli si z nás nedělá tak trochu legraci. Spíš si myslím, že třeba vůbec nechápe, proč by měl být směšnej on /jednoho takovýho, co nechápe úplně základní emoce a reakce okolí taky znám/, a navíc to asi vůbec nemusí řešit.  

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 22:33

jerry To bude ono!Nechce vlastně kandidovat i Paroubek? 

Online continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 23:20

Je to sice lokální politika, ale prosím pražské, kterým záleží na Šárce, podívejte se na toto.

Společnost Molepo, která koupila v dražbě pozemky kolem nádrže Džbán zatlačila na PA6, aby změnila pozemky kolem Arytmy na stavební. Šíří se to v lokálních skupinách PA6, ale Divoká Šárka je území, které využívá mnohem víc lidí než jen místní, tak to sem dávám. 

https://nechtesarkudychat.cz/?fbclid=IwAR2CTARy96V9VwWHJB5k0VZOx2cPT1IfbIb8H6ShOa6KrCKSvII3tYreKDo

Online jerry
Avatar
8974 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 23:24

mirajo 

Už se objevilo, že zvažuje kandidaturu.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 06:10

jerry ja si myslim, ze Paroubek kandidovat nebude. Je to vcelku pricetnej clovek a umi si to spocitat. Spis cekam, kdy kandidaturu ohlasi Mgr. Petr Hannig

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 10:41
Reakce na Kan:

dynda Mrkni někdy na Výměnu manželek, tam se občas taky porvou o chlapa a penězma to fakt není. 

​Prosimtě, ale podívej se co za lidi se do takovejch show hlásí. To snad neni ani průměr...

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 10:45
Reakce na Kan:

mirajo Tak to bezpochyby, ale diskuze začala: na co by lovil ty ženský kdyby nebyl miliardář a já napsala, že je spousta zadanejch idiotů a jsou chudí, jak kostelní myš. Tak Asi budou mít nějaké kouzlo, někde.

​Ale prd kouzlo. Idiot a ještě k tomu chudej jasně že i takovýho někdo čapne, ale to musí bejt ze zoufalství. Taky to asi nebude žádná Claudia Schiffer, která si takovýho nasadí do bytu.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 10:50

continuity 

To je strašný. K čemu asi bude tou nesobeckou firmou revitalizovaný koupaliště, pokud ho tato zastaví barákama kolem dokola?! Budeš moct skočit do vody rovnou z ulice!

Online continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 10:56

barbucha kolem té Šárky by všichni pořád stavěli. To je furt dokola, ale tohle teda nadzvedlo všechny, to koupaliště je hodně oblíbené, pěkné vydírání. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 11:01

continuity 

Kolem Šárky ať si stavěj jak chtěj. Ale ne v Šárce. No, podepsala jsem!

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 12:29

continuity díky! Tak jsem si k tomu něco přečetla na Dejvické partě, to je šmejdárna a ještě ta komunikace! Normální vydírání. Ne, že by to tam nepotřebovalo revitalizaci, ale tohle?

... bez plánované výstavby nejsme schopni rekonstruovat ani okolí...

...nabídli jsme Praze 6 dohodu. Na základě té by došlo ke změně Územního plánu na pozemcích na Evropské a podél budovy Cube tak, aby je bylo možné v souladu se stanovenými podmínkami zastavět. Naše společnost by pak financovala rekonstrukci celého areálu Džbán včetně všech jeho budov a přilehlého okolí. Nový a plně provozuschopný areál bychom následně pronajali Praze 6, aby mohl sloužit široké veřejnosti přesně dle požadavků radnice. Za symbolickou korunu ročně.

Online continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 12:36

Lamicka a když to kupovali za 150KC/ m2, tak jim nevadilo, že kupují ruiny. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 12:37

continuity Jo, to už se prý řeší dlouho.

A nic nového pod sluncem. U nás se taky prodalo levně koupaliště a nastalo velké divení, ono se nerentuje, oni tam chtěj stavět, no toto! Takže ho městská část s velkou slávou draze vykoupila a zachránila.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:44

continuity Díky, podepsáno! A přeposlala jsem i pár kamarádů - kdyby o tom náhodou nevěděli. To vydírání kolem toho je opravdu chucpe.

Online continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 24. ledna 2022 20:46

Díky všem za podporu. doufam, že to pomůže.

Když jsem přišla do Česka, tak první, co jsem si uvědomila jako velký rozdíl, že tu lépe funguje občanská společnost a má sílu zvrátit i takto blbé situace. Tak to třeba dopadne dobre. 

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 11:59

continuity Nikdy jsem tam nebyla, ale podepsala jsem.