Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 12:34

Teď neřeším nakolik se má předseda PS vyjadřovat k Maďarsku. Ale to, jak reaguje nižší hradní úředník

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 17:44

andulka01 

Tak mluví jako občan Český republiky, to klidně může. Ale pro větší úspěch bych napříště  doporučovala  maďarštinu, z tohohle si chudák Orbán moc nevezme

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 17:48

A musím říct, že mě teda dost nasral Farský. Ta jeho stáž (která, jak sám uvedl, mu pomůže v osobním rozvoji - wtf? co je nám do toho?!) není jistě žádná novinka z posledního měsíce... tu musel začít vyřizovat už před volbama... 

Tahleta vychcanost, kdy čekal jak to dopadne a držel si pro jistotu několik želízek (poslance i stážistu) v ohni... a pak si ještě poslancování ponechá, aby měl po návratu teplý místo jistý... doprčic! Jsou tam pět minut a už mě serou!

Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 17:51

barbucha Jo, Farský

Offline Garfie
Avatar
23935 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 18:25

barbucha No přesně!! Svůj plat rozdá na charitu, tvl, to si ho jako měl nechat?

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 19:02

Garfie 

A to ještě kdoví jestli! Slibem neurazíš

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 19:16

Instrukce pro demonstrující agrobarony.

Offline Ignis
Avatar
1332 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 20:08

Sweet Potato neříkat: "chtěl jsem se podívat do Prahy"  a "půjdu nakupovat" je top

Offline madluša
Avatar
118 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 21:50
Reakce na barbucha:

.....není jistě žádná novinka z posledního měsíce... tu musel začít vyřizovat už před volbama... 

Věděl to od května, že ho vzali.

Offline Sweet Potato
Avatar
34823 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 22:02

madluša A do háje.

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 22:03

madluša a ze se nezmínil před voliči.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 11. ledna 2022 23:15
Reakce na barbucha:

A musím říct, že mě teda dost nasral Farský. Ta jeho stáž (která, jak sám uvedl, mu pomůže v osobním rozvoji - wtf? co je nám do toho?!) není jistě žádná novinka z posledního měsíce... tu musel začít vyřizovat už před volbama... 

Tahleta vychcanost, kdy čekal jak to dopadne a držel si pro jistotu několik želízek (poslance i stážistu) v ohni... a pak si ještě poslancování ponechá, aby měl po návratu teplý místo jistý... doprčic! Jsou tam pět minut a už mě serou!

​To Tě serou docela pozdě

Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 00:03

Ignis a ještě Obecná doporučení: Nevozit živá zvířata

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 01:30

Tak jsem si musela dohledat "kauzu" Farský a přiznám se, že nechápu místní pobouření. Však se za 6 měsíců vrátí, mezitím bude pracovat na půl plynu, některá jednání se dají dělat i na dálku přes zoom, přijde možná o pár schůzí PS a na klíčová hlasování je prý připraven přijet. Spíš bych to brala jako pozitivní zprávu, že tam nemáme úplnýho neschopu, co musí opisovat diplomovou práci o chovu králíků. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 09:42

Krehutka Mně to taky nepobuřuje. Poslancem nebude do smrti, má své občanské povolání a proč by měl kvůli půl roku vzdávat poslancování? Však plat si nenechá a na důležitá hlasování přislíbil přiletět. Pokud to dodrží.. To at si vyřeší jeho strana, aby koalici nepoškodil.

Určitě úplně stranou nezůstane ani na dálku a věřím, že odvede víc práce, než mnozí fyzicky přítomní.

Je to jen půl roku..

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 09:46

Krehutka 

Tedy možná se pletu a kdyžtak mě oprav, ale poslance podle mě nemáme jen na hlasování. Jsou voleni, aby zastupovali voliče, to jest byli s nimi ve styku atd., od toho taky mají svoje volební obvody a v nich poslaneckou kancelář! To by mě zajímalo, jak bude pan Farský do toho svého okrsku v určených úředních hodinách dojíždět... na půl plynu.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 09:52

Offline continuity
Avatar
33667 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 09:57

nonemy to je určitě pravda, ale není to důvod to neřešit 

barbucha

Přesně tak, práce poslance je zamýšlená na celý úvazek. To je taková zkratkovitá představa, že si to tam stačí odsedět. (spousta z nich to dela, ale správně to není). 

Offline andulka01
Avatar
10692 příspěvků moje polička 12. ledna 2022 10:03

Krehutka Naprosto mu neupírám právo na osobní rozvoj. Ale - předvolební proklamace mluvily o tvrdé práci, o kontaktu s voliči, o nesezení na dvou židlích. Rozhodně se tam nemluvilo o poslancování na půl plynu z druhý polokoule. Ještě k tomu, on je prostě hodně viditelnej, jedna v tváří voleb, sakra. Mě neštve že je chytrej, ale že nedodržel slib daný voličům takhle hrozně brzy po volbách. Ten vzkaz, který nám tím dává, fakt milý není.

A nechceme si nalhávat, že politiku lze dělat on-line, že ne? Přílet na hlasování je bezva, ale co vyjednávání, co rozhovory s odborníky, právníky, co kontakt s voliči? A fakt v současné době, kdy Amerika může uzavřít hranice jen to lupne, se chce spoléhat na to, že se může kdykoli přiletět?