Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline 711990
Avatar
17188 příspěvků moje polička 27. června 2021 21:28

razorblade jezis naprosto te chapu. Mela jsem jednou v praci takovy nataceni a po 10min se rozhodli ze to radsi uplne zrusej

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 27. června 2021 22:09

razorblade Ani mi nemluv, mě čeká natáčení zítra. Chtějí, ať jim hodinu něco vykládám do dokumentu, který má mít 3-4 minuty

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 27. června 2021 22:28

brrr a nemohli by ti rict konkretne co chteji? Abys jim to rekla jen v jednoduchejch odstavcich? Bylo by to min prace pro vas vsechny, vzdyt i oni to pak budou muset strihat

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 27. června 2021 22:54

brrr no a nas na miste ulovili v noci, takova 2 reporterska mladata, ze abychom jim do kamery rekli jak tam jako dobrovolnici fungujeme. A nam to po celem dni na slunku a po 2 flaskach vina prislo jako dobry napad:D rano uz teda ne

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 27. června 2021 23:14

razorblade Však já pevně doufám, že to sfoukneme za deset, max. dvacet minut, o tématu stejně déle mluvit neumím. Původně to měl být časosběrný dokument o výzkumu, tzn. zrychlený záznam z kamery, co tam byla nonstop. Teď si vymysleli i mluvené slovo. 

Offline brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 27. června 2021 23:16

rasaNori A jak to tam vlastně funguje? Z práce chtějí naložit nářadí, agregát, motorovku, atd. a jet tam úterý, středa. Hlásí se dobrovolnící v nějakých těch místních koordinačních centrech? Nebo už je lidí dost a radši poslat peníze?

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 28. června 2021 00:19

brrr nasi tam prijeli v patek, primo do Nove vsi, a jak se tahali v kolone vesnici, tak u jednoho domu prave shazovali tasky ze strechy. No a muz na ne zavolal jestli maji plachty na zakryti strechy, oni ze plachty maji, ale nemaji ruce. No a on na ne ze ruce prave dorazily. Takze proste ulovil prvni dum, a pak si nas predavali z mista na misto. Dneska se me ptaly nejake dobrovolnice, kde zacit, tak jsem je nasmerovala k uradu a pak mi rekly, ze zavolaly do prvniho dvora kde se neco delo a uz mely praci:) my tam chceme jet za 2 tydny uz ke konkretnim lidem, ale uvidime jestli nas vubec bude potreba... Ty agregaty tam opravdu chybi, spis nez naradi je treba prave pokryvacu a tesaru, zedniku atd. Zaroven chybi stavebni material. Je hezke ze se vsichni dusuji, jak jim to budou prodavat za levno, ale ty veci realne nejsou. To jsem ti moc nepomohla, vid:) 

Offline continuity
Avatar
33849 příspěvků moje polička 28. června 2021 09:29

rasaNori

Jako vždy se ukazuje, že spousta věcí se nejlépe zkoordinuje zespoda. Kdyby jste četli Twitter, zůstanete sedět doma. 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 28. června 2021 10:35

rasaNori jste bozi! Jsem rada, ze takovi skveli lidi jako vy jsou. Ka bych vlastne taky nekdy rada jela takhle fyzicky pomahat, si vzdycky predstavuju tu dojemnou sounalezitost, ale u moji prace to je, ze pri tehle udalostch je vzdycky spis potreba kazda ruka u kompu a telefonu.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46148 příspěvků moje polička 28. června 2021 11:37
Reakce na Hanka H:

Přepis celého rozhovoru

Je to strašný strašný strašný....Ten závěr je tedy supersvinstvo!

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 28. června 2021 12:02

continuity me prave dost prekvapuje, ze neustale dobrovolnikum rikaji jak maji zustat doma. Pritom tam je opravdu kazda ruka dobra. Ale my meli svym zpusobem stesti, muz se tam v patek dostal jeste vcas, nez prujezd zavreli, a ja v sobotu nasla zkratku po polnacce a tim se vyhla dotazum kam jedu. 

razorblade me spis dojimaly ty stare babicky, jak natahovaly pracovni rukavice a vynasely v kyblech tasky a sut ze dvora. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. června 2021 13:01

Drsné, leč zcela výstižné. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. června 2021 15:59

Udělal si dědek ostudu. Bohužel se nemůžu ubránit pocitu, že udělal ostudu celé naší republice.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 28. června 2021 15:59

Dadoo on si slušnost nezaslouží

Offline notna
Avatar
6577 příspěvků moje polička 28. června 2021 16:21

rasaNoriBohužel ona ta organizace dobrovolnictví je potřeba. Třeba právě kvůli ucpaným cestám. Ten dopravní kolaps ničemu nepomůže. A vy jste profíci, víte co a jak na střeše. Ale oni tam na ty střechy chtějí lézt a pomáhat i horlivci, kteří nemají páru, jak např. likvidovat krovy. Nebo se chtějí pouštět tam, kde nebyl ještě statik apod. Náš kamarád tam likviduje ty krovy a teda občas člověk žasně, co lidi napadne. Někteří horlivci dřív konají než jednají.

Offline rasaNori
Avatar
7747 příspěvků moje polička 28. června 2021 17:07

notna to v zadnem pripade nerozporojuju. Ony ty strechy tam jsou zhusta ve spatnem stavu, i pod kolegou to povolilo v blbem miste. Treba tam pan rezal flexou, pod nohama mel baliky sena. Nastesti jsme meli ty lahve s vodou s sebou. To taky nedojde kazdemu. A takovych bude. Muz a kamaradi meli za 2 tydny jet na pansky tyden do skal, tak misto toho pojedou tam delat strechu... 

Offline razorblade
Avatar
8202 příspěvků moje polička 28. června 2021 18:02

nonemy ja se tak stydim!

Offline Černá kočka
Avatar
1326 příspěvků moje polička 28. června 2021 18:28

Já doufám, že senát už připravuje návrh na jeho odvolání, čekat  ještě rok a 251 dní než skončí ve funkci mi přijde jako sto světelných let.

Offline Kokoska
Avatar
28418 příspěvků moje polička 28. června 2021 18:41

On ten nazor samozrejme mit muze, ale takhle to prezentovat, to je fakt statnicky pocin. Snad fakt lepsi neexhumovat, nechat v klidu a ukazovat a hlavne davat prostor k mluveni co nejmin.