Kerosene - porcování

19. února 2021 21:12
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:26

černá káva Ted to zpetne vidim, omlouvam se, nedoslo mi, ze chces tech 10ml navic. Opraveno, pudrovani bude

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 20. února 2021 23:59

mirajo dostala som medzitým ponuku na rozpoužívaný odstrek, takže kvôli mne netreba otvárať nový flakón, ale ak by odo mňa záviselo, či sa naplní, tak nejaký malý zvyšok vezmem.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. února 2021 00:03

slniecko ok, uvidime.

Offline černá káva
Avatar
1908 příspěvků moje polička 21. února 2021 08:43
Reakce na mirajo:

 pudrovani bude

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. února 2021 17:58

černá káva ...ale zaroven se omlouvam, ztracim odvahu jit do flakonu R'oud. Prdola zkousela ze vzorku a pry se umi i nepekne predvest. Ja zkousela dost, ale uz je to  pomerne davno,  jiny zajemce nez ty se nehlasi. Flakon tedy zrusim, naopak navysim svuj podil v overenem Blackmailu, odstrik R'oud by mel mit v nabidce Oder za 350,-, info ve vlakne nebo muzu poslat mailovy kontakt na Oder. 

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:04

mirajo

Já to zpřesním a současně musím říct, že mě to moc mrzí, protože první cca polovina byla RE fakt moc povedená. V druhé polovině mi někdo celý obličej překryl potem čpící košilí. Nedalo se toho zbavit, i kdybych se snad oloupala

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:12

prďola Ja se bala, ze zivochich, a on zpocenej pan

Diky za varovani, zkusim jen odstrik a uvidime, co vyrobi na mne. 

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:15

slniecko prďola mirajo moora Sweet Potato černá káva Takina13 

Holky, v sobotu jedu do stověžaté a chystám se vyzvednout i flakon v Odéru. Mohu Vám tedy vzít kromě SS i něco dalšího.

Jinak mám po 1 odstřiku od Kerosene:

- Black Vines

- Fields of Rubus

- Follow

- Unknown Pleasures (Petya Charmite)

A všech 5 vůní od Timothy Hana (á 3-5ml)

Tobě také Petya Charmite.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:16

mirajo Živočich sice není v deklarovaných složkách, ale nedělám si iluze, že je v nich vypsáno všechno. Tady bych to přičítala na vrub oudu

Offline černá káva
Avatar
1908 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:35

mirajo , prďola

Na RE vubec netrvám. Jednak ji neznám( jen jsem koukla na složení) a na prďolu dám. Takže děkuju za varování.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:40

černá káva Díky, snad neodrazuju zbytečně

Offline moora
Avatar
7508 příspěvků moje polička 21. února 2021 19:57

svěženkář v sobotu muzu prevzit kdekoli behem dopoledne (odpoledne nemuzu)

Offline černá káva
Avatar
1908 příspěvků moje polička 21. února 2021 20:04

prďola Určitě ne.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 21. února 2021 21:47

moora Tak to bude sportivní. Pošli mi do SZ telefon a Praha 2, 4, 6, 8...nebo ulici, ať to nějak naplánuju.

Cesta je 2 hoďky... pak Odér...

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 21. února 2021 23:36

wendulka Miru euridike Fleur Korsičanka 

Načínáme tu 2. flakon Blackmail, nechcete se připojit? Zkusit či si doplnit zásoby?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 22. února 2021 10:27

svěženkář Díky, já zbytkový flakon mám:)

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 22. února 2021 12:31

A abyste věděli, co vás při objednávání z Lulua čeká, přidávám jednu doručovací perličku (i když za to lulua nemůže, protože v tomto případě je to o nervy jak odesílatele, tak adresáta )

Asi před 4 týdny jsem v lulua koupila dvě vůně, z lulua promptně odeslali a napsali tracking number. Po pěti dnech kontroluji, kde že to mám zásilku, a vida! - ona ve Francii! GLS se moc netrefilo do cílové země a vůním dopřávalo trip po městech jižní Francie. Hned jsem psala lulua, aby to zkusili nějak srovnat. Odepsali, že tedy počkají, až se jim zásilka vrátí a mezitím mi pošlou nový balíček. Odeslali ten samý den tentokrát přes UPS, poslali  tracking number. Pro jistotu jsem ho sledovala hned od začátku. Jupíííí, UPS se trefilo do cílové země!

Jen to opět mělo drobnou chybku - balíček směřoval do Brna a lehce bloudil po jižní Moravě. To mě už trochu znejistělo, jestli jako někdo nevymazal Prahu z mapy nebo přinejmenším z databáze všech kurýrních služeb Ale bacha, první balíček začal nabírat směr Čechy a ne Polsko. Druhý balíček se taky vzpamatoval a zamířil ku Praze

Nakonec v ten samý den mi jedna i druhá kurýrní služba doručovala oba ucaprtané balíčky (druhý jsem odmítla přijmout, aby se vrátil do Lulua) - takže konec dobrý, jen adrenalin nad obvyklou míru.

A taky jsem si uvědomila, že kdybych měla takto sledovat putování zásilky s flakony Slumberhouse v ceně cca 30 tisíc, že bych se asi moc nebavila

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:53

kdyby měl někdo zájem o odstřik Follow tak bych mohla udělat pár 10ml v ekokoze za 350,- i s poštovným po čr

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 22. února 2021 13:54

prďola To zni jako dobrej adrenalin! Nabidku uzavru v sobotu vecer a pak objednam.

Offline prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 22. února 2021 14:48

mirajo Je to dobrej adrenalin!

Ale lulua z toho vyšla s velkým plusovým bodem. Žádný jako abych si počkala, možná že se to z tý Francie ke mě po měsíci dostane. To jsem kvitovala jako hodně dobrý přístup