Guerlain - French Kiss - akce úspěšně proběhla

30. srpna 2014 20:47
Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 04. zaří 2014 19:54

... mě :)

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 04. zaří 2014 20:15

Hurá :)

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. zaří 2014 20:00

Včera v noci jsem poslala všem podklady k platbě zálohy. Platba zálohy v La Maison Guerlain je domluvená na úterý/středu příštího týdne.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 12. zaří 2014 17:01

Platba zálohy na výrobu (naplnění do včelkového flakónu) FRENCH KISS v La Maison Guerlain proběhla ve středu 10.9.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 04. října 2014 10:48
Reakce na domenica:

...a teď to tedy s vůní časově vypadá jak asi.?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 04. října 2014 17:07

Výrobní lhůta má být 4-6 týdnů od platby zálohy a ta proběhla 10. září, takže ještě to může pár týdnů trvat. Většinou se přesné datum (nebo týden, kdy bude vůně připravená) dozvídám jen pár dní předem.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 04. října 2014 17:12
Reakce na domenica:

...děkuju

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. října 2014 11:15

Podle dnešní zprávy, vypadá to, že flakón bude vyroben a připraven v termínu: poslední říjnový/první listopadový týden. Dnes pošlu všem SZ s dotazem na flakón a adresu pro zaslání. V průběhu příštích dní, až se mi sejdou odpovědi, budu posílat podklady k platbě doplatku

Tu dnešní zprávu hromadně, ale odpovídejte mi prosím ne formou ODPOVĚDI na mou SZ, ale napište NOVOU ZPRÁVU s názvem: FRENCH KISS - flakon a adresa.

To proto, že hromadné zprávy funguji zatím jako chat, což jste už asi zjistily v předešlem kole korespondence. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. října 2014 14:05

Podklady od Vás mám téměř pohromadě, dnes odpoledne/večer budu posílat podklady k platbě doplatku.

Nepříšla mi zatím odpověď od Haify, luciole, aleny a agropy... ale možná se jen ztratila na soukromém chatu nebo v soukromých zprávách. Určitě se nějak najdeme. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 20. října 2014 16:48

Hlásím, že SZ už fungují, včetně hromadných zpráv.

Trochu s křížkem po funuse, ale pokud byste si chtěly celou konverzaci ještě jednou zopakovat přes nové hromadné zprávy (čistě pro pořádek a kvůli přehlednosti) tak už můžete.

Funguje to tedy tak, že domenica pošle všem naráz SZ (v odeslaných se nezobrazí jedna hromadná SZ, ale tolik jednotlivých zpráv, kolik je příjemců) a zpět jí přijdou jednotlivé odpovědi se jménem odesilatele. Už přímo v seznamu odeslaných je také vidět, který příjemce se zprávu už přečetl.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. října 2014 22:40
Reakce na Hoolinkah:

Tak to zní perfektně! Dík. Teď je to tady ve fázi, kdy posílám SZ každému zvlášť, ale brzy založím nové porcování a tam ty nové hromadné zprávy prozkouším.   I tak jsme měla dnes možnost zaregistrovat spoustu zlepšení v přehlednosti SZ. Super.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 20. října 2014 22:43

Podklady k platbě jsem všem odeslala. (haifa, alena a agropa se zatím nehlásí, zkusím alternativní komunikační kanály) 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. října 2014 01:09

Všichni se mezitím přihlásili, zbývají poslední 4 platby, ale jsou na cestě. Platba doplatku v La Maison Guerlain proběhne v úterý.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 28. října 2014 00:56

Platba doplatku dnes proběhla.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 02. listopadu 2014 20:43

Flakón French Kiss je tentokrát odesílaný do Béville le Comte (kde probíhá vždy balení do kartonu a  "papírová" příprava na cestu zásilky s DHL) přímo z výrobny (ne z La Maison Guerlain, tam proběhla jen platba).

Škoda, že tyto přesuny neprobíhají každodenně,  přeprava do Béville proběhne v průběhu tohoto týdne. Tam si po několika dnech (3-6) zásilku vyzvedne DHL. Doručení zásilky s French Kiss tedy očekávám koncem týdne od 10. listopadu, případně v týdnu následujícím.

Offline Hillary
Avatar
27 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 10:51

Moniko, jak to vypadá s French Kiss? Máš nějaké zprávy o tom, kde se nachází? Ptám se proto, že 29.11. odjíždím, tak jestli se ke mně stihne dostat během příštího týdne? Děkuji předem za odpověď.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 11:23
Reakce na Hillary:

French Kiss měla dorazit do konce tohoto týdne (už tak to trvá mhohem déle než původně mělo), ale podle dnešní zprávy bude teprve dnes nebo v pondělí naložena přepravcem OTEC a dovezena do Prahy. To znamená, že zásilka s French Kiss mi bude doručována v úterý nebo ve středu 29. Pokud v to úterý, ještě bych Ti ji nějak mohl předat před odjezdem.

Od srpna zavedl Guerlain nový organizační systém pokud jde o tyto objednávky Původně to vypadalo, že bude přínosem (zkrácení doby výroby vůní na objednávku), ve skutečnosti je nevýhodný, nepřehledný a pro mě celkem stresující. Jde o to, že některé vůně jsou odesílány do Béville (k balení a přípravě dokumentace) přímo z výrobny a některé ne, tj. nadále z butiku. A pokud jsou odesílány z výrobny (jako třeba French Kiss), vzniká tam několikadenní prodleva (2-14 dní). Pokud jsou jako, obvykle, odesílány do Béville z La Maison Guerlain, je to vždy hned následující pracovní den. Tady navíc se nakumulovalo několik vůní, uhrazených v průběhu tří týdnů, kdy jedna čeká na druhou aby je odeslali spolu... takže já teď už několik týdnů řeším, aby tento nový systém neplatil pro mě a aby byly vůně jako dřív odesílány všechny stejným způsobem. Vypadá to nadějně, protože i oni vidí, že to pro mě opravdu není změna k lepšímu a slibují, vyjít mi vstříc. No, tak uvidíme.

Offline Hillary
Avatar
27 příspěvků moje polička 21. listopadu 2014 15:29
Reakce na domenica:

Díky za odpověď. Jenom oprava: 29.11. je až sobota, takže jestli zásilka dorazí ve středu (26.), pořád je dost času.

 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 14:07

Zásilka s French Kiss dnes dorazila! Zítra připravím k odeslání a odesílat budu přes víkend a v pondělí (dám vědět do SZ).

Možné termíny osobního předání (od pondělí dál) pošlu do SZ v neděli večer. 

Offline KatkaCI
Avatar
54 příspěvků moje polička 26. listopadu 2014 19:12

Hurá! Moc se těším