Odličovače

15. ledna 2015 11:16
Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 15. ledna 2015 11:16

Máte někdo zkušenosti s odličovačem Eve Lom?

Vždycky jsem ho jen viděla, jak se chválí a vyhrává různé ankety o nejlepší odličovač, ale vzhledem

k ceně jsem ho neřešila.

Až se ke mě dostal vzorek v pytlíčku (poměrně velký, používám už 14dní) a již jsem pochopila...

Miluju ho! Je dokonalý, je úžasný a těším se každý večer, až ho na ten ksicht fláknu!

Voní trochu nečekaně, jakoby bylinkově medicínsky, ale líbí se mi to.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 27. července 2015 10:22

Máte, prosím, někdo vyzkoušené micelární vody z drogerie (Nivea, L´oreal, Garnier, Dermacol)? Já zatím doteď používala jen Bidermu Sensibio, jsem s ní moc spokojená, ale zajímají mě i ty z drogerie. Oproti Biodermě jsou za třetinovou cenu, tak by mě zajímalo, jestli je v té kvalitě poznat rozdíl (třeba jestli jsou vhodné na citlivou a suchou pleť, jestli z nich nepálí oči, nevysušují, jestli dobře a snadno odlíčí atd.).

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 27. července 2015 11:50
Reakce na vanilka:

Taky už používám biodermu ale růžovou Loreal můžu doporučit, akorát teda nevím jestli je fakt o tolik levnější :) stojí 150 Kč ale za daleko menší množství, já si teď kupovala biodermu 1+1 to velké balení a vyšlo to dost výhodně 

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 27. července 2015 12:06
Reakce na vanilka:

Já střídám červenou Biodermu a L´Oreal 3in1, podle toho, kde je jaká akce. Zkoušela jsem i Niveu, Mixu a Garnier, ale nevyhovovaly mě, buď špatně odličovaly nebo mě štípaly v očích (na oči jsem docela háklivá, když mi něco nesedne, mám je hned jak angorák).

Zkoušela jsem i micelární gel L´Oreal a taky dobrý, jen micelárkou 3in1 odlíčím celý obličej a ne jen oči.

Micelárku L´Oreal kupuju jen v akci za 99,- Kč.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 27. července 2015 12:56

Z micerálek jednoznačně Biodermu, spokojená jsem byla i z micerálkou Eucerin.  Z běžné sítě drogerie zase mohu jen Mixu. Ono to chce asi vyzkoušet. Dcera dostala expresní odličovadlo od Clarins, je dvoufázové, odličovadlo a pleťová voda v jednom a musím říci, je výborné, tajně jí na to chodím.

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 27. července 2015 18:51
Reakce na Alena_In:

Micelárku L´oreal měla moje mamka a také s ní byla spokojená.

Děkuju vám oběma za názory .

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 27. července 2015 20:32
Reakce na vanilka:

Mám ji taky a taky jsem spokojená,nemám z ní pocit ulepenosti,jako třeba u Garnieru.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 08:33

Šla jsem si do Ryoru pro můj oblíbenej mandlovej krém... přihodila ještě levandulovej (protože fakt krásně voní, a i jinak není špatnej), ale hlavně jsem si koupila "dvoufázovej" odličovač, že zkusím, jestli opravdu tak lehce odstraňuje i voděodolnou řasenku. Za ty ceny člověk nemusí zkoušet ani vzorek, a klidně koupit rovnou celý balení...

No a výsledek - skvost!  Řasenka (která jinak drží jak židovská víra) šla dolů jen po lehkým přetření, jakož i celej makeup. Oči (který mám bohužel vysoce citlivý) to nedráždí, pleť nevysušuje... opláchla jsem to vlažnou vodou (to dělám po každým odlíčení, ať už používám cokoliv), a na bílým ručníku nezůstala ani stopa. Naopak na ksichtě zbyl takovej tenkej film a velmi příjemnej pocit... super kauf.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 16:37
Reakce na barbucha:

Že? O tomhle odličovači se zas tak moc nemluví, ale pro mě je nejlepší z toho, co jsem zkoušela. Žádný pálení, žádná mastnota, žádný drhnutí.

 

Zato hydratační maska ryor s minerály nic moc, skoro mi až na tom obličeji vadí

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 18:03
Reakce na Evanilla:

Je super!

Hydratační masku jsem jednou koupila taky, ale mažu si s ní jen krk a dekolt po sprše 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 19:50
Reakce na barbucha:

Tak ho vyzkousim, s ryorem zkusenosti nemam, jsem zvedava. Maji ho v drogerkach? Ja ho asi videla v rossmannu?

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 20:20
Reakce na náťa66:

Ano, většinou ho kupuju v Rossmannu

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 20:34
Reakce na Evanilla:

Dik, zitra koupim a hned vyzkousim.

Ja na oci pouzivam dvoufazove ze sephory, je sice vetsi, ale dost drahe a pri me spotrebe to dost leze do penez.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 06. srpna 2015 22:17

Taky velebím Ryor dvoufazový odličovač, lepší než kdejaký jiný mnohem dražší. Jen ho přelévám do jiné lahvičky od odličovače očí od YR, ta původní Ryorovská má hodně velkou "díru" a vytékalo ho zbytečně hodně a rychle ubýval.  Také jsem slyšela velkou chválu na odličovače Bione, vyzkouším nějaký z nich příště.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 07. srpna 2015 09:35
Reakce na náťa66:

Tak ho vyzkousim, s ryorem zkusenosti nemam, jsem zvedava. Maji ho v drogerkach? Ja ho asi videla v rossmannu?

Já jsem zatím skoro se vším, co jsem od Ryoru vyzkoušela, spokojená. Mastnej mandlovej krém už kupuju opakovaně, a určitě si znova pořídím i ten levandulovej.

Jinej odličovač už taky shánět nebudu  Měla jsem jeden spolehlivej a luxusní, za nesrovnatelný prachy, ale přestali mi ho vyrábět. Tak teď mám důstojnou náhradu... konečně.

A chodím občas do tý jejich prodejny v paláci Metro (nebo objednávám přes mojí lékárnu), ani jsem netušila že to prodávaj i jinde.

Offline RoSa
Avatar
8183 příspěvků moje polička 07. srpna 2015 17:07
Reakce na barbucha:

Ten slavnej odličovač maj i v Makru! za 87 káčé vč. DPH

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 07. srpna 2015 17:10

Dvoufázový odličovač  od Ryoru jsem měla asi dvakrát a také spokojenost, jen mi vadilo to malé, 150ml balení  . Nejradši mám stejně micelární vodu Bioderma, zrovna jsem objednala další balení. To je sázka na jistotu. Za mě nejlepší odličovač .

Offline obusinka
Avatar
84 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 11:01

Jako odlicovac se osvedcila i micelarka Mixa. Lepsi nez ocni odlicovac od Baley.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 11:30
Reakce na obusinka:

a nevysušuje tě ? Já ty micelárky na oči nějak nemohu, dělají se mi vrásky

Jinak jsem teda nezakoupila zde propagovaný Ryor, ale  přímo  micelární gel  na oči od Lorealu.

mno, byl ve slevě, to je tak jediný klad.

Takže stále vede dvoufázový odličovač ze Sephory.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 08. srpna 2015 12:23
Reakce na RoSa:

Tam už nemám kartu, a ten rozdíl zas neni tak velkej...

Jinak "micelární" voda mi jednak nevyhovuje, a druhak mi leze na nervy to voblbování s názvem, páč se jedná vlastně o vodu mýdlovou  Takže tu zásadně nekupuju