Krém na ruce

23. srpna 2014 17:13
Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 17. ledna 2015 21:34

Doporučuju ještě tenhle od The Body Shop, jeden z nejlepších jaké jsem kdy měla

Offline alin
Avatar
34 příspěvků moje polička 19. ledna 2015 09:51
Reakce na blackviolet:

Ten je jeden z najlepších aj pre mňa.

Okrem toho odporúčam aj krém na ruky s myrhou od Nobilisu.

Offline jerry
Avatar
8987 příspěvků moje polička 01. června 2015 11:08

Krém na ruce, ale podle tvaru nevím, jestli nejde o chybu v popisku

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 01. června 2015 13:53
Reakce na jerry:

Tak, kríza stredného veku sa prejavuje rôzne...

Offline Tethys
Avatar
75 příspěvků moje polička 26. června 2015 07:41

Dermacol kaviárový krém na ruky - absolútny úžas, créme de la créme

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. března 2016 10:42

Kamarádka mi včera koupila tento v Lidlu, prý je to novinka, naváželi prý do regálů spoustu nových produktů od značky Cien. Tento je s orchidejí a rýžovým mlékem a je úžasný! Rychle se vstřebá, takže ho můžu používat i v práci, kde stále sahám na papíry. Ruce zanechává krásně hebké. A to hlavní na konec - voní jako nefalšovaná La Vie Est Belle!!

Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 08. března 2016 12:05
Reakce na vanilka:

Včera jsem je tam viděla, ale nijak mě nezaujaly. Tak dnes tam pro ně letím, krémů na ruce není nikdy dost a dochází mi doma i v práci. Díky za tip. 

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 08. března 2016 15:19
Reakce na vanilka:

Jsou v něm konzervanty? Konkrétně Isothiazolinone nebo Methylisothiazolinone?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. března 2016 17:16
Reakce na blackviolet:

 netuším. Nechala jsem si ho v práci, tak se zítra podívám. Jen vím, že je super . A ta vůně ...

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 08. března 2016 18:30
Reakce na vanilka:

Co to máš za lak?

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. března 2016 05:29
Reakce na 74SLena:

Co to máš za lak?

Gel Enamel od Gabrielly Salvete. Zalíbil se mi na blogu Petra lovely hair, ty barvičky, a kryje a drží taky slušně. V podstatě teď poslední rok nosím jen tyto. Akorát škoda, že dělají jen 5 odstínů .

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 09. března 2016 07:26
Reakce na blackviolet:

Jsou v něm konzervanty? Konkrétně Isothiazolinone nebo Methylisothiazolinone?

Tak tyto názvy složení neobsahuje, jediné snad podobné je "alpha-Isomethyl lonone" , ale to by měla být vonná látka, ne konzervant.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. března 2016 09:37
Reakce na vanilka:

Díky! To je dobré znamení, že kosmetický průmysl konečně reaguje na lavinovitě stoupající počet alergií na tuhle chemikálii, kterou začali nahrazovat parabeny. Kdo má citlivou pokožku, měl by se jí vyhýbat.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. března 2016 11:30
Reakce na blackviolet:

Jsou v něm konzervanty? Konkrétně Isothiazolinone nebo Methylisothiazolinone?

píšem si....totiž už som úplne zúfalá z mladšieho pokožky...dlho stačilo dávať pozor na parabény (ok a pár ďalších zložiek, ale hlavne na tie) a šlo to, v poslednej dobe mám pocit, že sa mutá kožička zhoršuje napriek tomu, že sa parabénom vyhýbam ako sprepáčením psiemu onému na chodníku.

Už som bola dokonca tak ďaleko, že som mu krémy varila doma, ale nemám na toto talent a síce ho nedráždili, ale nie a nie prísť na pomer, aby sa mu to dostatočne tú kožu hydratovalo. V podstate sme v stave, keď sa mi buď podarí vzrayiť do rakúska a kúpiť muniečo z Lush, alebo Body shop (zaujímavé, že tieto značky mu sedia), alebo nakúpiť overené krémy z lekárne, kde máme už vyskúšané, ktorý znesie na ktorú časť tela. To je vždy ale riadna pálka, keďže neexistuje jeden, ktorý by mu stačil na celé telíčko.

Takže - nezhoršuje sa mu pokožka, ale vymenili jeden alergén za druhý....

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. března 2016 16:28
Reakce na slniecko:

V přírodní kosmetice a kosmetice z lékárny by se Methylisothiazolinon neměl vyskytovat. 

Jinak jde o chemikálii, která se původně používala v chladicích kapalinách, leštěnkách, lacích na dřevo a malířských barvách, protože účinně ničí bakterie a plísně. Problém je v tom, že ničí i mikroflóru kůže, takže ta se pak nemůže bránit vnějším vlivům a reaguje vyrážkou a svěděním. Bývá hodně často ve sprchových gelech, šamponech a kondicionérech (protože prý, když se to opláchne, neměl by být problém), ale stejně jsem ji často objevila taky v tělových krémech a krémech na ruce.

Offline moajli
Avatar
68 příspěvků moje polička 09. března 2016 16:36
Reakce na slniecko:

https://www.benu.cz/excipial-kids-lotion-150-ml?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=7+Produktova&utm_content=ALL&utm_term=excipial+pro+deti

Nezkoušela jsi na malém toto?

Kupuje se v lékárně, mají ve formě tělového mléka i krému, jak je to s tím dětským nevím ale ten pro dospělé je absolutně vynikající. Pro dospělé mají mléko ve dvou formách - výživné nebo hydratační.

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. března 2016 16:36
Reakce na blackviolet:

v krémoch z lekárne býva také množstvo rôznych sajrajtov, že som sa sama divila...ak teda hovoríme o balených krémoch, tie čo vyrábajú sami, tam asi nie, ale tie bohužiaľ sú u nás nepostačujúce.

Skontrolujem aj tie sprcháče.

Online blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 09. března 2016 16:58
Reakce na slniecko:

Excipial Kids Lotion se mi zdá být v pořádku:

Inhaltsstoffe:
AQUA, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ISONONANOATE, OCTYLDODECANOL, PENTYLENE GLYCOL, SUCROSE STEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, CETEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, TOCOPHEROL, HYDROXYPHENYL PROPAMIDOBENZOIC ACID, BUTYLENE GLYCOL, CARBOMER, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, ASCORBYL PALMITATE

Offline slniecko admin
Avatar
17571 příspěvků moje polička 09. března 2016 17:13
Reakce na moajli:

+ blackviolet

áno, ten znáša, ale nedostatočne mu premasťuje pokožku. Na niektoré miesta tým pádom musíme používať iné, napríklad Lipikar od LA Roche Posay máme špeciálne na spodné plochy nôh, ktoré sa mu bez neho šúpu, ale všade inde na tele ho štípe. Na presušené drsné miesta inde na tele stále experimentujem a hľadám, ale buď to dráždi, alebo to nefunguje, nie a nie nájsť niečo, čo by bolo aj funkčné aj ho to neštípalo.

Offline kiam
Avatar
19 příspěvků moje polička 09. dubna 2016 10:46
Reakce na slniecko:

čo tak čisté bambucké maslo nerafinované alebo upravené s ďalšími rastlinnými či esenciálnymi olejmi?

http://www.hamsa.sk/index.php?main_page=index&cPath=37_39

http://www.jvnatur.sk/saloos-naturcosmetic-m-20.html?sort=20a&filter_id=22&alpha_filter_id=0&view=columns

http://www.murumuru.sk/bambucke-maslo-bio

uviedla som linky iba na tie eshopy, s ktorými mám skúsenosť