Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 17. srpna 2021 21:01

Poéma ach jo...

jinak - přelepka

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 07:48

svěženkář flakón vypadá opravdu zvláštně, ale důležité je, že jsi se trefil do vkusu .

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 07:49

Poéma Takže velké nadšení se nekoná? To mě mrzí.

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 08:07

Fleur Jé, to tě nesmí mrzet! Když k ní přistoupím jako k naprosto jiné vůni, tak to zase tak zlé není. Já jsem spíš zklamaná, že v očekávání nějaké podobnosti, návaznosti, k alespoň z některé z těch původních Miss, tu není ani ťuk.

Vyzkoušela jsem včera porovnávat se všemi, co mám doma, asi trochu, ale fakt jen trochu, v doznívání obou vůní, je tam malilinká shoda s Miss Dior Couture, mají podobné pačuli jen v nové chybí vetiver. A to je dost málo...

Musím ji zkoušet víckrát, v různých obdobích, ono si to sedne.

Mmch, notino mi poslalo vzorek nové Idole Aura, docela ujde, ale zkusila jsem ji teď po ránu a to nemám ještě všechny smysly v pozoru.

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 09:25
Reakce na svěženkář:

Kdo ví, ten ví!

Kto ho sem zadával .

Ale keby si náhodou bol ochotný sa vzdať malililinkej vzorčičky....

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 09:29

Keď sme pri tývj Miss Dior, tak ja si dodnes pamätám, ako som s tou 2007-ckou jahôdkovou Cherie stála už skoro pri pokladni a potom ma prepadol pocit zodpovednosti...a nevzala som ju...a odchádzala s ohromným pocitom, ako sa mi podarilo odolať....takže, správne, už si za to 14 rokov nadávam .

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 09:52

slniecko Mě by zajímalo, proč pořád u Diorů vymýšlí nové a nové divnovůně, když některé z původních jsou nepřekonatelné. Tedy neplatí to jen pro Diora, že? Proč nevyslyší hlas lidu? Vždyť už to člověk čte všude, kam se podívá. Proč neopráší zrovna tuhle krásu, o které píšeš?

Měli by si vzít příklad od Guerlaina!

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 10:15

Poéma Máš úplnou pravdu s těmi návraty kvality, Nadi. Už mainstreamu skoro neholduju, ale na základě vzorku jsem koupila z parfumo Dioramu, je z roku 2011, tedy po reformulaci, ale zůstala stejně krásná jako ta před ní. Teď mám domluvený další flakon koupený tady a určitě novější, a jsem velmi napjatá, zda půjde o stejně dobré chypré jako v tom prvním

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 10:38

Korsičanka  Tak to dej vědět, jestli zůstala ve stejném, dobrém duchu.

Já naposledy cca před rokem koupila Diorissimo edt ( jen odstřik pro upamatování si ) a ta je pořád kouzelná.

Offline svěženkář blogger
Avatar
722 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 11:37

slniecko Zkusím se zeptat. Flakon už mi neříká pane...

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 13:08

Poéma pretože je jedna vec chodiť si kupovať obľúbenú vôňu, keď ju minieš a iná, v jednom kuse kupovať ďalšie a ďalšie v nádeji že sa priblíže´i? alebo sa najprv urobí dobrá a potom sa skúša, čo by sa dalo vymeniť aby to bolo lacnejšie? Úprimne fakt netuším a čo sa Diora týka, tak som ho z tohoto dôvodu kombinovaného s vlastnou lenivosťou skúšať tie večné (a často - nie vždy - stále horšie a horšie verzie) proste škrtla. Ako som ochotná skúšať túexkluzívnu radu, ale na ICH mejnstrím proste nemám nerva.

svěženkář chápem. V každom prípade banán s hroznom v podaní Matosa by ma prudko zaujímal.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 13:11

Poéma Písnu, až přistane:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 13:32

Poéma Tak hlavně, že se jí nebudeš muset zbavovat a že ti bude dělat potěšení, i když ne tak, jak jsi původně myslela.

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 15:05

slniecko Díky za úvahu, já to spíš položila jako řečnické otázky... Chtěla jsem to především vztáhnout k Miss Dior, ať si vytvářejí vůně, třeba se jim povede zase nějaká ta"pecka", ale ať jim, probůh, dají jiný název a neprzní ty krásné pod názvem Miss.

Korsičanka budu očekávat nadšení, držím palce, ať to tak dopadne.

Fleur Ne, nemám to v plánu, nechám si ji jako odstrašující případ.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 18. srpna 2021 20:38

Joop Femme - krása! Dnes ke mně přicestoval zbytek a jsem nadšená. 

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 18:59

Poéma chápem...ja len...sa nad tým tiež občas zamýšľam....moja dnešná náhla konšpirácia....čoak znižujú latku naschvál, aby mohlistále predávať mizernejšie vône ?

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 19. srpna 2021 19:59

  slniecko    Teď jsi na to kápla, to bude ono.

Online Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 21. srpna 2021 13:23

Ellen Gratuluji, na mainstream ok - jen úvod bych nemusela, ale konec dobrý, všechno dobré

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. srpna 2021 13:25

Ellen Užij si to! Na podzim Tě bude hřát.