Vaše nejnovější parfémové úlovky / Co jste si naposled koupily za vůni?

10. srpna 2014 12:35
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 09:24
Reakce na Fleur:

Micuska A ještě jeden postřeh: Andy Tauer je kuřák a mám pocit, že ty vůně komponuje tak, že ladí s cigaretovým kouřem .

​Raz som tuto fajciarsku temu rozoberala so Stefanom z 1907. Hovoril, ze by som sa cudovala kolko ludi v parfumovom priemysle fajci. Pani Eva sa smiala a povedala, ze fajcia asi vsetci .

Uzi si vianocny darcek.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 13:52
Reakce na Korsičanka:

Fleur Blé, to mi neříkej, mně jako zavilému nekuřákovi, vyrůstajícímu v silně kuřácké rodině a nevlastnícímu v dětství ani pokojík, kde bych se mohla před kouřem ukrýt Ještě kouř ucítím ve vůních (už mám 3) a konec!

​No, to je mi ľúto. Úprimne, toto je jediný dôvod, prečo nechám susedov pod nami fajčiť v okne. Malý dvojizbák s batoľaťom. Za iných okolností by som narobila poriadok, ale takto si vždy poviem "aspoň, že v okne" a radšej zavriem to svoje.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 13:55

Micuska Díky a nápodobně !

andry , vlastně na mé tauerovské závislosti máš také podíl - poznávala jsem jeho vůně i prostřednictvím tvých recenzí.

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 13:57

Micuska inak toto je fakt sranda, ja cítim (a evidentne v tom nie som sama, keď pozerám popisky na ebay-i), aj keď balíček balil nejaký fajčiar, takže napríklad môžem s kľudom povedať, že v Strangers parfumery napríklad balí balíčky fajčiar - a to išla zásielka až z Bangkoku, ale myslím, že to je iná káva, keď fajčia dospelí a spýtajú sa ostatných, verím, že keď pred tým niekto ako dieťa takto nemal úniku, tak si to asi ponesie do dospelosti.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 15:16

slniecko... Verím, že keď pred tým niekto ako dieťa takto nemal úniku, tak si to asi ponesie do dospelosti.

 Tak, tak. A vážím si kuřáků, kteří ohleduplně chodí kouřit ven, když jsou ve společnosti i půl napůl.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 15. prosince 2018 22:53
Reakce na Fleur:

Micuska A ještě jeden postřeh: Andy Tauer je kuřák a mám pocit, že ty vůně komponuje tak, že ladí s cigaretovým kouřem .

Micuska K Une Rose Chyprée ti moc gratuluju. Jak Tobě, tak Fleur sedí naprosto dokonale, takže něco na tom jejím postřehu asi bude.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 12:37

Korsičanka Měla jsem to v dětství jak ty. Naši sice kouřili v kuchyni a do pokojíku nám zavírali, ale bylo to prostě v celém bytě. Do dnes to nesnáším a nechápu bráchu, kteý v tom taky vyrůstal, že kouří.

A přesto mi Tauer též učaroval. Mám vlastně teď 4 jeho vůně. 

Micuska Taky se mi moc líbí a přemýšlím nad celým flakonem. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 12:41

Renusatko To jsem ráda, že mi někdo potvrdí nenikotinovost alespoň některých Andyho vůní:) Jsem na svoji Vermeilleskou velmi zvědavá, ale vydržím to. A Chyprová se mi zdá už taky krásná, neměla jsem ji prodávat, no Odstřik však bude stačit, myslím. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 12:44

Korsičanka Na tvoji  Vermeilleskou jsem taky moc zvědavá .

Já nějak teď mám nakupovací útlum. V Praze jsem teda zase nějaké nutnosti, co potřebuju, našla. Není to ale nic, co bych potřebovala nutně teď .

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 13:07

Renusatko Mně k útlumu nutí účet:) Jinak bych ho neměla

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 16:04

Fleur jsem polichocena, již podruhé za posledních pár dní přesně z téhož důvodu 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 19:34

Chanel No.5 Red Edition, těším se z něho

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:02

slniecko  Korsičanka  Renusatko u nas v rodine sa vobec nefajcilo, ze vraj cele generacie. Ja fajcim ako stara fabrika. Asi aj za predoslych predkov . Som v stave, ze ma to obtazuje, ale prestat som este neskusala. 

PS Cely zivot fajcim vonku. Nezasmradim si predsa pribytok .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:23
Reakce na Micuska:

​Raz som tuto fajciarsku temu rozoberala so Stefanom z 1907. Hovoril, ze by som sa cudovala kolko ludi v parfumovom priemysle fajci. Pani Eva sa smiala a povedala, ze fajcia asi vsetci .

Uzi si vianocny darcek.

​Je to tak. 

Jinak u nás doma se kouřilo, já jsem kouřila od nějakých patnácti let docela intenzivně. Teď už spoustu let nekouřím, a musím říct, že vůni tabáku miluju, kouř mi do jisté míry nevadí, vlastně mi voní... Ovšem Taureovy vůně mě nijak zvlášť neoslovují - jakkoli  on sám je mi ohromně sympatický.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:24

Korsičanka ja som mala utlm od leta az do SK zrazu. Vsetko som to dobehla behom tyzdna. Vsetko to sem vypisem pre moju vystrahu:

zalozny flakon Peche Cardinal

Turandot od Teba (vyvolal strasny rozruch v robote. Vsetci sa ma pytali co to je. Tolko chvaly som uz davno neschytala)

Chamade Edt

Delina Exclusif

Nuda Veritas

Une Rose Chypre

... ja sem asi prestanem chodit nadobro 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:30

Micuska To by bylo škoda! Mám radost, už jsem myslila, že lituješ... Já pokukuju po Normě, ale nejdřív si pořídím EDP a uvidím, ta je přeci jenom levnější

Jinak senza nákupy, Vierka

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:33
Reakce na Micuska:

... ja sem asi prestanem chodit nadobro 

​Ale di ty

Vždyť to je jedna větší kráska než druhá!!!

Já to teď od listopadu do začátku prosince měla s přírůstky podobně. Ještě mě něco bude čekat pod stromečkem, ale jinak už zase hybernuju a to i přesto, že pořád zkouším dál. Takže klid, z hlediska parfémového vývoje jsme na tom úplně stejně.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:35

domenica parfumove nosy sa k tomuto prehresku aj hlasia, teda netaja ho. Asi si chodia k dymu oddychnut, alebo...?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:38

Korsičanka aka Norma??

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 16. prosince 2018 20:40

wendulka Trochu si ma ukludnila, ale vycitky svedomia co ma zhryzaju, neprajem nikomu