Fotky parfémů

09. srpna 2014 12:33
Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 10:50

Korsičanka To si právě nemyslím

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:07

Martula To je nádhera, je poznat, že dělají šperky a pohráli si i s flakonem. Dá se nějak zavřít, aby vůně nevyprchávala tím balónkovým rozprašovačem?

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:12

Martula Pravda. Zapomněla jsem napsat...a zlého

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:29
Reakce na blackviolet:

Martula To je nádhera, je poznat, že dělají šperky a pohráli si i s flakonem. Dá se nějak zavřít, aby vůně nevyprchávala tím balónkovým rozprašovačem?

​Podle složení nádhera, jenom bych se také bála toho balónku.

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:38

blackviolet Fleur Flakonek má i normální šroubovací uzávěr, takže se dá prostřídat podle potřeby s nepraktickým balonkem

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 11:44

Martula Tak v tom případě jsou  flakón i balení dokonalé! Těším se na podrobnější popis vůně.

Cervanek
Avatar
06. ledna 2018 12:23
Reakce na Martula:

blackviolet Fleur Flakonek má i normální šroubovací uzávěr, takže se dá prostřídat podle potřeby s nepraktickým balonkem

​Marti, mají v nabídce i krásný kabelkový, kdyby Tě ten nepraktický balónek omrzel

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 13:50

Cervanek Ano, vím o tom Objednávala jsem na stránkách Anna Rivka, takže jsem tento flakonek viděla. Je tam i refill 50ml za super cenu.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 14:01
Reakce na Martula:

Včera mi udělal radost nový parfémový poklad.

​No to je nádhera! 

Offline Martula
Avatar
1748 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 14:05

Dalia Díky

Cervanek
Avatar
06. ledna 2018 14:06

Martula Marti, nedockave cekam na Tvou recenzi, i kdyz vim, ze tato vyzaduje cas 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 16:58
Reakce na daniela:

janejane Dalia Děkuju 

wendulka Taky děkuju za reakci a těším se na další Tvoje fotky, teď na ně asi bude čas, jestli jsi doma?

A napadá mě, že už jsem tu dlouho neviděla příspěvky Evanilla ?

​Ještě žiju  Vendulka to napsala za mě, rok 2017 nebyl pro mě celkově moc povedený a často jsem se buď navonět ani nechtěla a nebo i zapomněla. Koupila jsem si za celý rok tři vůně a toť vše. Celkově jsem se v parfémové oblasti hodně uklidnila, ale ráda bych zase vyrazila "na lov"  Tak pak snad budou i nějaké fotky

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 20:26

Evanilla Tak ať je ten nový rok lepší a parfémy tě zase baví. 

Martula Nádhera, ten flakónek by se mi líbil i prázdný. I když složení je také hodně zajímavé. Jsem zvědavá na recenzi. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 20:42

Evanilla 

Zdravím tě! 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 21:48

Evanilla Ráda Tě zase čtu! Ať je ten nový rok pro Tebe povedenější a ať Tě vůně stále těší! 

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 21:59

wendulka Tak držím palce, ať jde všechno hladce a můžeš se plná zdraví zase pustit do aranžování a focení

Evanilla Taky přeju hodně zdraví, a snad se zase uvidíme, z Míši už je mezitím velká slečna

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 22:19

daniela Dalia Ellen Renusatko Dámy, moc vám všem děkuji. Občas jsem to tu pročítala a říkala jsem si, jestli mám něco psát, když už jsem vlastně skoro cizí. Je pravda, že kromě mého chabého zdravotního stavu, kdy jsem byla po většinu dní ráda, že to nějak přežiju v práci a doma jen spala, tu byly i další faktory. S příchodem další "závislosti" obdobného marnivého charakteru moje vášeň pro vůně trochu ochladla (a nebo spíš na oboje nebyly finance)... A taky mi přišlo, že parfémový svět prožívá trochu krizi (dražší a dražší vůně, které pro mě ale nebyly žádným zajímavým zážitkem; YouTube recenzenti, kteří by vychválili snad i exkrement, kdyby ho dostali jako PR balíček; další a dalšííí niche značky snažící se nás různě přimět ke koupi; všechny ty vznešené (marketingové) řeči o tom, čím byla ta která vůně inspirována...) Zkrátka chtělo to pauzu a trochu se zamyslet, zda to všechno opravdu potřebuju, budu šťastnější, když vyzkouším/koupím všechny ty neznámé parfémy? Což je vtipné, protože teď zas obdobně bojuju s jinou závislostí a taky to už musím přehodnotit (ono 300 laků na nehty dost stálo, zabírá to hodně místa a věřte mi, že i tam je bohatá niche a indie scéna ) Rozhodně na vůně nechci rezignovat, je to součást mě a lidi už mě tak i znají, jen chci nákupy víc promýšlet a užívat si hlavně vůní, které mám a které mi naprosto přesně sedí. A těšit se z nich a z toho, co přijde nového, ať už to bude cokoli

Offline slniecko admin
Avatar
17580 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 22:31

Evanilla vitaj!

V mnohých veciach máš pravdu, ale jeden nový trend je pozitívny - a to niche malé balenia!

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 22:35

slniecko Děkuji. Tak to musím prozkoumat, nějak jsem si toho nevšimla. To by bylo fajn  100 ml balení, a to i svěženky, já mám na několik let

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 06. ledna 2018 22:59
Reakce na Evanilla:

To by bylo fajn  100 ml balení, a to i svěženky, já mám na několik let

​Tak alespoň nebudu sama. Já trošku novinky nestíhám a mám pocit, že i tak toho se svou frekvencí a 1-2 stříknutím denně mám tak na 100 let.