Vaše parfémové slepáky

21. srpna 2014 21:04
Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. února 2015 23:31

Po hodně dlouhé době jsem se odhodlala k nákupu úplně naslepo a pořídila Le Plus Beau Jour de Ma Vie. Ještě před recenzí od domenicy jsem tušila, že by to mohlo být ono. Po ní už jsem si byla jistá na 99,9 % a od včera se mi to definitivně potvrdilo. Je rozkošná.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. února 2015 08:17
Reakce na wendulka:

...Vy dvě ,s domenicou, jste také "rozkošné"...

Jak mávat psovi před hubou buřtem...

Tak se také těším na recenzi.!

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 26. února 2015 08:19
Reakce na Miru:

...Vy dvě ,s domenicou, jste také "rozkošné"...

Jak mávat psovi před hubou buřtem...

Tak se také těším na recenzi.!

Chceš zamávat ještě jedním "buřtem" ?

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 26. února 2015 08:42
Reakce na fija:

 ...tak koukej psát.!

Offline Venea
Avatar
170 příspěvků moje polička 26. února 2015 09:11
Reakce na fija:

Hele neprovokuj :) já už si teď připadám že jsou mi tři, jak se těším :) čím dál víc si myslím, že ji budu chtít, tak té středy ani nemůžu dospat, skoro jako by měly být vánoce :)

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. února 2015 09:15
Reakce na wendulka:

No už se těším na sraz  Je mi jasný, že ty mandle a spol. nebudou nic pro mě (o věku, pannám nevěstinkám značně již vzdáleném, ani nemluvě!), ale pokochám se moc ráda...

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 26. února 2015 11:59
Reakce na Miru:

Ale já avizovala, že po ní toužím.

Jj, už od úterý jí poctivě zkouším, do večera to snad už dám dohromady. Dostala mě stejně jako Sunshine.

barbucha: Jasně, beru jí. Odhad máš dobrý, na tebe bude jako tradičně moc sladká, ale pro zajímavost by se ti líbit mohla. Domenica měla naprostou pravdu v tom, že ač si jinak nejsou vůbec podobné, je na ní poznat stejný způsob kvalitního zpracování jako u Plus Que Jamais (čistě jen ten dojem), příp. Les Secrets de Sophie a těch dalších vůní, co byly prapůvodně vydané ve flakonu quadrilobé.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 14:48

Po delší době jsem opět dostala chuť střílet naslepo. A tentokrát jsem byla obzvlášť odvážná, protože šlo o Tauerovu Rose Flash a Vanilla Flash, které mi minulý týden dorazily.

No a vyšlo to, zejména nadšená jsem z Rose Flash. Je to taky částečně gurmánská růže jako Une Rose de Kandahar, ale přitom je úplně jiná a dokonce bych řekla, že je tam té růže víc. A Vanilla Flash se Andymu taky povedla.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 16:59
Reakce na wendulka:

a na kadidlovou se chystáš taky?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 20:04
Reakce na andry:

Od Incense Flash mi pochopitelně s těmi dvěmi přišel vzorek, takže ano, můžeš očekávat recenze kompletní trojice-

Ale dnes odpoledne se ukázalo, že Tauer se nezapře. Zatímco na kinomě se dnes obzvlášť krásně rozvoněla ta Vanilla Flash, na fije v případě obou vylezl popelníkový vetiver, takže můžeme pomalu začít uzavírat sázky, do jaké skupiny se potom zařadíš ty, případně jestli s nimi zvládneš provést ještě něco horšího než fija.

Každopádně na nás s kinomou se obě vyvedy-

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 20:06
Reakce na wendulka:

fajn, na co sázíš?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 20:34
Reakce na wendulka:

No na mne sice nevonely zrovna tytoTauerovy kreace, ale zase narozdil od nekoho na mne krasne vonel Dior - Feve Delicieuse.... takze mi to neni az tak lito a jsme  si kvit :-D

EDIT:  Rose Flash budu asi potrebocat jeste jednou zkusit... hlssim, ze popelnik je pryc... a ted je to tedy na mne fakt pekny... ted to nevoni ani jako Tauer... a jestli to bude takhle drzet... tak budu premyslet o tom, ze ten popelnik mozna tak strasnej nebyl...:-D

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 24. zaří 2015 21:08
Reakce na andry:

No po zralé úvaze, co jsem zrevidovala tvoje dosavadní zkušenosti s Tauery, já sázím na to, že ty si zvládneš postupně projít všemi třemi skupinami.

fija: Jo, to je fakt. Teprve po dnešku začínám chápat, proč toho exkluzivního Venea a Fleur tady tak chválily, že asi na nich bude vonět podobně jako na tobě. Tady mám opravdu smůlu já. A nevytahuj se, jo? Nebo ti tu Feve začnu závidět. Ale dneska to bylo fakt krásné, z tvé strany šla ke mně Feve Delicieuse a od kinomy zase Vanilla Flash, vzhledem k tématickému prostředí to byla paráda.

Zmizel? Hm. Neboj, na sraz jí určitě vezmu znovu.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 25. zaří 2015 15:42
Reakce na wendulka:

třemi? jako hrůza, super a - ...?

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 25. zaří 2015 18:45
Reakce na andry:

Né, jakože super, popelník a třetí skupina: ještě něco horšího.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 26. zaří 2015 10:08
Reakce na wendulka:

Ta třetí skupina, to budu asi vždycky já 

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 22. března 2016 20:03

Téměř naslepo Si Lolita. Docela toho lituju. Pamatuju si, že kdysi se mi ze vzorku líbila a chtěla jsem parfém s hrachorem, protože mě zaujal u kolegyně v Premier Jour. Hm

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 04. dubna 2016 18:15

Já dneska zaplatila :

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 04. dubna 2016 19:31
Reakce na náťa66:

oni mají nový flakony?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 04. dubna 2016 19:46
Reakce na andry:

vzala jsem ho z oficiálních stránek...

ale pravda, objednaný mám tento