Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 23. února 2024 15:44
Reakce na vanilka:

Jak zjistím množství ve flakonu L'Interdit Intense ? Existují třeba nějaké stránky s hmotnostmi plných versus prázdných flakonů? Snad bych to pak pomocí trojčlenky nějak dala dokupy

NijakA dopadnes jako ja dnes rano: Budes na suchu!

A proto vyvolavam z hlubin Miru , pritele na telefonu v nouzi, aby mi poradila.

Potrebuju vuni-to-go. Rozum veli:Kup opet L'Interdit intense. Ale jak vime, chce to lehce zmenit vibe. Potrebuju vanilkovou, zajimavou, cenove dostupnou vuni, ktera neni temna, ja jsem temna az moc. Aby me trochu vytahla na svetlo. A po dlouhem uvazovani mam dilema: L'Interdit Rouge nebo Ange ou Demon, ta mi ted strasne moc sedi, byl to jeden z mych prvnich parfemu a i mi prijde, ze dost splnuje ucel. Zaroven jsem mela i Rouge a taky super, jen mozna min drzi. Takze kterou?

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 15:54

Luna 

...než jsem dočetla do konce, naskočil mi Rouge

No, Angel OÚ Démon je také krásný, i pro mě to byla jedna z prvních srdcových vuni.

Hm, tak kup obě, protože každá je jiná.

...nebo mě třeba ještě něco napadne

Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 23. února 2024 15:55

Miru No jo, obe...Taky me to napadlo

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 16:17

Luna 

...hm, dostupná... ...tak na zkoušku mini Vanilla Powder Matiere Premiéře.

Jinak je vše relativně nedostupné, dražší. V mainstreamu je pěkný Hypnotic Poison EdT pokud by tě už nenudil

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 23. února 2024 16:54

Miru Luna Tu vanilku od Matière Première jsem právě chtěla poradit. Kdyby se ti zalíbila, tak cena za plné balení je už přijatelná.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 16:55

Fleur 

Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 23. února 2024 17:04

FleurDěkuju. Když já se teda slepáků už bojím, mám jich plnou krabici.

V pondělí teda konečně jedu do Brna, tak snad něco vyzkouším osobně.

Já mám vyloženě potřebu něčeho úplně obyčejně hezkého, jako upéct si koláček v roztomilé kuchyňce s výhledem na zahrádku s houpačkou. Mám ze sebe poslední dobou celkem radost, což nebývá zvykem a potřebuju v sobě toho přirozeného Saurona potlačovat.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 17:11

Luna 

...no, tak to je ta Vanilla Powder...

Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 23. února 2024 17:22

Miru Díky, nebudu vymýšlet, v pondělí zajdu do vava a vymyslím set vzorků a pak si vyberu. TUhle si teda píšu.

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 17:27

Luna 

...tak jsem moc zvědavá na vysledek

Offline Fleur blogger
Avatar
6093 příspěvků moje polička 23. února 2024 18:05

Luna V tom případě si na místě ještě otestuj Sun Bleached od Une Nuit Nomade, tam je tak hezká vanilka, a třeba i Nothing but Sea and Sky, z níž dělá mléčný santal také takovou pohodovou vůni.

Online Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 23. února 2024 18:52

Fleur Děkuju

Určitě vyzkouším

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 23. února 2024 19:35

Luna 

...ještě i Levante Nobile 1942

Offline slniecko admin
Avatar
17602 příspěvků moje polička 25. února 2024 20:06
Reakce na jerry:

slniecko 

U nás pouze v jejich butiku v Pařížské. Jinak se asi budeš muset vydat do Vídně. 

​Well, povinnosti sú povinnosti:), tak sa vyberiem do Viedne.

Najlepšie je, keď to na mňa niekto vytiahne, ja sa fakt s úprimným záujmom spýtam, že ktorú a odboveď býva "ééééé....no...". V najlepšom prípade aspoň farba flakóna.

Miru mám to podozrenie, ale kým nevyskúšam, nezistím...

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 26. února 2024 03:39

slniecko 

...dodnes si pamatuji, že se mi dost líbila - kompozičně, jak voní - Contre Moi. Opravdu moc pěkné.

Chtěla jsem si ji v Římě připomenout

(mimochodem - vlezla jsem tam v jednom místě do jedné pasáže a tam obchodák s luxusními značkami a parfumerie s plno niché značkami - no, byla jsem v nebi...)

Tu jedinou, jak na potvoru neměli. Tak jsem stříkla jen tak asi dvě na ruku(mezi x dalších vůní z parfumerie) - a je to prostě, pro mě, velmi, velmi průměrný mainstream s opravdu přestřelenými cenami. Nevyzkoušela jsem všechny vůně, věřím, že LV má i nějakou/kvalitní. Přesto ta cena je, dle mého, snobská...

Jo, a taky - když jsem viděla naživo 100ml flakony Filippo Sorcinelli - jsou impozantní!., 

velká malá umělecká díla...

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 26. února 2024 03:40

Luna 

...to by vlastně byla vůně i pro Tebe - Contre Moi.

Jen ta cena...

Offline slniecko admin
Avatar
17602 příspěvků moje polička 26. února 2024 15:11

Miru Filippo Sorcinelli ....a nielen flakóny...

Z tých Vuittonoviek ma zložením zaujali len ten Cactus a Au Hasard...ale pri mojej momentálnej vanilkovej nálade by možno prešiel aj Contre Noir....no anyway, najprv musím skúsiť.

Offline stes
Avatar
7378 příspěvků moje polička 26. února 2024 15:29

Omlouvám se,už  jsem se jednou ptala a nemůžu to najít...kde kupovat parfémy kromě Notina. Opět jsem se spalila,když tedy ne vlastní vinou, ale dárek no...o to víc mi to štve 

Offline Miru
Avatar
13862 příspěvků moje polička 26. února 2024 15:37
Online viktorka_od splavu
Avatar
46102 příspěvků moje polička 26. února 2024 15:39

stes ja mam dobrou zkusenost s profi-parfemy.cz