Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. zaří 2022 22:11

Lamicka Ta trojkombinace byl moc dobrý tah

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 12:40

Zkoušel už někdo Ingredients 07\2012 Maison Crivelli

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 12:55

euridike Příjemně dřevitá vůně,s lehce alkoholovým a lakovaným nádechem, ale na to, že elixír, mám nos u kůže. Určitě ho tu někdo rozebere líp.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 18:21

euridike Korsičanka 

...no, jsem na tu vůni taky hodně zvědavá!.

A jestli bude stát za houby, tak je trapný, že si na ni dali vyšší cenu oproti ostatním elixírům.

A už jsem zmiňovala jinde dříve, že kvůli "své" vůni určitě nemají v nabídce Ambre Chomatique, což mě jehlí.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 18:32

Miru No jo, už mi přišlo od značky M. Crivelli upozornění, že je nová ambrová vůně v prodeji...u nich.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 07. zaří 2022 18:34

Korsičanka 

...jj

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:36

Holky, nepamatujete si některá, co to bylo za hotel (pařížskej asi) co měl vlastní voňavku (stejnýho jména)? Ne jako hotelovou vůni, ale normálně se to dalo koupit jako parfém (nevím v jaký koncentraci), myslím v červeným/rudým flakonu Snad byl i na Fragrantice... já to mám sice na jazyku ale zaboha si nevzpomenu...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:39

Korsičanka 

Díky za odpověď...

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 10:46

barbucha 

Není to Costes

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 12:35

euridike 

Jo! Dík

Online 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 23:16

Vletim sem s ne niche dotazem, s dovolenim. Dosly mi naraz asi 3 vune, zadny zasadni, jen mainstream na polivani, tak mam chut nakupovat a mam lehce nostalgickou naladu. Tak jsem si rikala, jestli nekdo treba mel neco z toho co mam na seznamu, rada si prectu dojmy. Zvazuju neco vic zenskyho, pak spicy se santalem a neco citrusovyho nebo sportovniho. Nosim hodne i panske vune a vybiram fakt z mainstreamu a on the budget :)

ZENSTEJSI

Cerruti 1881

4711 Jasmine Cologne - mela jsem kdysi Marc Jacobs Blush a byl krasnej, tak zkusim asi tohle

Lalique Le Perfum - vypada ze bude sladsi, ale ma vsude faktasticky hodnoceni a mam ten panskej Encre Noir a je super (dneska jsem ho smichala se Zanzibarem a ted mi to pochvalili na schuzce v praci). Jeste by me zajimalo i Perles le Lalique mozna. 

Jil Sander Sun - to meli snad vsichni, je sladka celkem teda... tak nevim. Ale sentiment jako!

CITRON/SPORT

Kenzo Homme - kdysi daavno jsem mela, je super

Dior Portofino (mam pocit ze se mizna prestane delat, je to uz posledni z Cruise Collection)

DG Homme 

Eau de Givenchy

DKNY 

Mam rada i Chanel Allure Edition Blanche, ale tam kde nakupuju ho ted nemaji

SPICY/SANTAL

Mugler Angel Man

Clean Sel Santal

100 bon Nagaranga & Santal Citronne (od nich se mi libi i dalsi teda)

Korloff Rouge Santal

CK Reveal?

Jeste se mi libi Aura od Muglera, je zvlastni. A voni mi i Armani Privee Bleu Turquoise, coz je normalne uplne mimo me, ale proste neco na nem je. Pry ten Reveal je podobny, hmm. A jeste se mi libi samozrejme spousta Acqua di Parma. A dalsi veci od 4711. To je dilema! 

Online 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 08. zaří 2022 23:33

Jeste si prohlizim Armaf, nektery vypadaji dost zajimave

Online RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 00:40

0zero7 zkus tohle - voní jako Terre od Hermes

Online 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 02:21

RoSa to vypada dost dobre a Terre Je bozi. Akorat to nikde nemaj. Vykoukl na me jen indickej Amazon a do toho nejdu

Online RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 06:44
Online 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:12

RoSa Dik moc! Potrebuju ale postu do kanady, Takze neco Tady nebo US. Nebo alespon kdo sem posila. Jeste mrknu a kdyztak mam nejaky dalsi predvybrany. Tenhle muzu koupit az budu v Evrope! :)

Online 0zero7
Avatar
10778 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 08:13

RoSa a teda ta cena Je very lidova!!!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. zaří 2022 14:04

RoSa

Máš vyzkoušeno na sobě nebo na muži?

Já ji už půl roku suším v nákupním košíku pro syna.

Online RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 14:49

Mha kupovala jsem taťkovi, ale klidně bych se s ní navoněla i já - ale já jsem na pánský vůně zvyklá, Terre jsem používala

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:02

0zero7 

Mně se moc líbí klasický A*Men Mugler, za řeč stojí i A*Men Pure Wood. 

DKNY jsem milovala, loni jsem koupila flakon tak jako ze sentimentu a baví mě pořád. Plus chtěla jsem Ti napsat, že za vyzkoušení stojí i úplně obyčejná Eau de Gaga Lady Gaga, extra příjemná kolínská, ale koukám, že už není k sehnání, což je nepříjemné překvapení, ale kdybys na ni náhodou narazila, zkus. Z jednoduchých nekomplikovaných citrusovek mě ještě napadá Happy Clinique.

+ Další nedrahé, ale pěkně... 

Bee Ellis Brooklyn /Sephora/ - na podzim ideální. 

Brazilian Crush Sol de Janeiro/Sephora/ - tu mi připomněla ta zmínka Sun JS.

Muglerova Aura je extra zajímavá, ale řekla bych, že u ní hodně záleží na počasí, to Tvoje současné kanadské by jí mohlo svědčit.