Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 15:20

euridike Happy Clinique je pěkná, víc se mi teda líbí ta pánská než dámská

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:20

euridike Diky moc za rozbor, super se to cte! A*Man je fakt povedenej, zrovna ho nemaj teda, ale koupim kdyztak jindy, uz jsem ho kdysi mela a i kdyz je Angel (damskej) tak oblibenej a i povedenej ten panskej je proste o chlup zajimavejsi a ic tajemnej. 

Jeste z panskejch podobnych je dobra BVLGARI Man in black, ta mi slusi. 

DKNY je oblibena vune moji kamosky ze stredni, je moc fajn, nejvic asi tihnu k tomu Kenzu a nebo dokoupim Portofino, to je sice nekomplokovany, ale povedeny. Porad mam pocit ze ho taky zrusej. Skoro nikde neni.

Lady Gaga koukam, ze ma fajn recenze, nekdo ji prirovnal k Kelly Caleche a pisou i o caji a citronu, to zni super. I ji jeste obcas maji, davam na seznam, dik! 

Happy Clinique se mi libi panska, ta damska mi prijde takova nezajimava, ale mozna jen na me teda. Panska i dyl vydrzi. 

Bee vypada hodne sladka, ale zkusim az se dostanu do Sephory. Ty Brazilian Crush maj dva, jeden je caramel a vanilla a jeden Fruity, tak nevim, to vubec neni moje parketa. Ale je fakt e treba Instant je moje stalice a pritom tam vanilka je, ale zabalena do citronu. Proto chci asi zkusit i tu Lalique. Aha uz vidim, ze pises ze ti to pripomelo ten SUN, to jo pak! Sun je tak strasne specifickej, fakt me to laka jen tak pro legraci. 

Aura je super, musim jeste zkusit, nekoupila bych ji jen tak. Je trochu weird, to s emi prave libi. Jo a jeste mam rada horke vune, Elixir les Merveilles miluju. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 09. zaří 2022 18:33

RoSa

Děkuji, dostane ji k vánocům.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 09. zaří 2022 22:00

Nemate nekdo Lalique Perles de Lalique? 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 03:05

0zero7

Cerutti 1881- veľmi pekná, nežná, kozmeticko-púdrová vôňa. Bude Ti pripadať nostalgicky, vždy bola veľmi rozšírená. Ale právom. 

Perles de Lalique - decentná, jemná kvetinovka, až trochu krištáľovo pôsobiaca. Nudná.

Lalique Le Parfum - Menej nudná kvetinovka. Trochu generická, ale vzdarená. skoro som si ju kúpila, ale uvedomila som si, že u mňa bude vždy stáť niekde za zaujímavejšími vôňami. Ale vydarená.

Jil Sander Sun - neporadím, mne nesedí, na nohých vonia ako opaľovacie mlieko. Ale áno, mal to už snáď každý.

Dior Portofino - proste citróny. Ako ale krásne citróny. 

4711 - sú super, tobôž za tú cenu, ako ľahké prestriekavačky. Nekopmlikované, ale nadmieru vydarené. Len budeš musieť firt priživovať, výdrž je...no sú to kolínske.

Mugler Aura - tá je z toho výberu asi najzaujímavejšia. Je trochu kontroverzná buď sa do nej zamiluješ, alebo ju budeš neznášať. Trochu štýlovo bz som ju prirovnala k starému Edenu ale bez pačuli.

Počuj, na akú príležitosť hľadáš vôňu, do kancľu? Lebo až na tú Auru mi k Tebe prídu väčšinou až nemiestne nudné.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 07:36

slniecko ty jo super prehled. Dekuju moc. 

no hledam neco na takovyto voneni mimochodem. Nekdy do prace. Nekdy nakoupit. Nekdy na kafe. Proste kdyz nechces placat veci co mas fakt rada. 

mam ted doma Guerlain LInstant. To Je moje stalice oblibena. Hermes elixir des merveilles. Tom Ford Soleil Blanc. Gucci Rush. Penhaligon Halfeti. Chanel 5 premiere. Lalique Encre Noir. Dior Portofino a Pondichery. Le Labo Santal. 
ty mam vsechny rada dost. 

tak bych objednala neco cenove fajn, klidne at jich muze byt vic, co pouzijes kdykoliv. Klidne doma pri uklidu, na priklad. 
tu Auru teda tusim ze bych spis nosila ven. Ale asi vis co myslim. Jo a mam jeste 4711 zanzibar. To Je polivaci a Je super. Tak asi ten jasmin zkusim. A neco k tomu jeste. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 07:37

slniecko a mam teda radsi mene obvykle vune. Tady se lidi placaj hodne (divky a zeny) sladkymi vunemi. Eeeee

Offline Sweet Potato
Avatar
34792 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 09:06

0zero7 Perles de Lalique je zcela nekonfliktní, jemná, hladivá, sladké kytičky.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 10:50

0zero7 

Ještě mě napadlo, jestli by sis nevybrala u L'Occitane - 

Eau de Cédrat

Verveine Agrumes 

Cap Cédrat /ta je pánská & pěkná/... 

Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 12:21

0zero7 z levných je taky příjemná ta žlutá Mexx

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 14:12

euridike  mrknu se  dekuji!

RoSa ty Tady asi nemaj.

Sweet Potato tak tu skrtam, Diky moc!! Super. 

Offline stes
Avatar
7328 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 19:32
Reakce na RoSa:

0zero7 z levných je taky příjemná ta žlutá Mexx

​ta je opravdu hezka, pouzivala jsem ji uz asi pred 20ti lety. JS Sun je bozí, kupuji asi ji asi takhle dlouho na zimu. Jeste k mym levnym stalicim patri MB Presence

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 10. zaří 2022 20:07

0zero7 aha, tak už chápem. tak na to sú tie 4711 super, a popozerala by som sa po nejakých dostupných čajovkách, tie pôsobia tak domácky, nenaliehavo a upokojujúco.

Ozaj, tak ma napadá, nie sú u vás dostupné vône značky Lise Watier? Niežeby som ich vedela odporučiť, ale úplne naopak sa pýtam, že aké sú, lebo som na ne vždy bola hrozne zvedavá.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 00:07

slniecko lise Watier Tady maji. Mrknu jestli I vune a prilezitostne vyfotim! 
moje nej cajovka Je Pondichery. Jestli Je neco podobnyho Tak to rada prozkoumam. Treba Estée Lauder ty cajovky mi moc nevoni. 
4711 mam ten Zanzibar. Je super. ASI koupim thanks jasminovou a 1881 a neco jeste. Uvidime. Auru pujdu znova zkusit. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 08:28
Reakce na 0zero7:

Nemate nekdo Lalique Perles de Lalique? 

​Ad Perles de Lalique: slniecko a Sweet Potato ji sice mají v kategorii nenápadných a nudných kytiček, ale já ji dlouhodobě nosila (a opět se na ni výhledově chystám) a cítila jsem tam růže (jasně, trošku plastové a jakoby zaprášené) s vlhkou hlínou, rozhodně nic běžného.

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 12:01

Fleur 0zero7 Perles de Lalique je na mně  docela výrazná vůně s růží a pepřem. A ještě mám v oblibě Lalique Living, na mně je to výrazná vůně, trochu do pánska. Doporučuji zkusit, aspoň zjistíš, jestli na tvé kůži reaguje podobně jako u některé z nás, líp se ti pak bude rozhodovat podle recenzí.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 12:03

Emi Ano, ten pepř je hlavně na začátku dost výrazný a pak mi udělá ten efekt "zaprášenosti". Rozhodně netuctová vůně !

Offline Emi
Avatar
1038 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 12:19

Fleur Souhlasím, je to zajímavá a neobvyklá vůně. Trochu mi evokuje Mon nom est rouge, ale radostnější, jak rozjásaná mladší sestra. Budu je zase muset obě vyzkoušet, jestli z nich budu mít stejný pocit.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 11. zaří 2022 13:32

Tak já jsem v Perles de Lalique měla hořící celuloid. Nebylo to úplně nepříjemné, odstřik jsem vynosila, ale za jemnou nebo nekonfliktní bych vůni neoznačila.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 12. zaří 2022 01:24

0zero7 pekné čajovky za rozumnú cenu mával Bvlgari. Elizabeth Arden ktoré ako, a hlavne ja s nimi mám tú skúsenosť, že na mne robia veľký rozdiel v rôznom prostredí a teplote. A no teda s tou Perles de Lalique majú dievčatá pravdu v tom, že je asi rozdiel, na kom to čo spraví, to je konieckoncov pri každej vôni tak.

Na zhodnotenie Lise Watier som veľmi zvedavá!