Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:06

zimnivecer Přesně. A hlavně jsem si na ni ještě vydělala, takže zasloužená:)

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:07
Reakce na Korsičanka:

zimnivecer Přesně. A hlavně jsem si na ni ještě vydělala, takže zasloužená:)

​hustá jsi

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:11

zimnivecer Teď už v důchodu spíš měním, ale občas taky na nějakou pecku prodejem našetřím:) Jinak kdybys chtěla mých pár kožených vzorknout, za poštovné ráda pošlu Mrkni mi na polici.

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:20

Korsičanka díky moc za nabídku, vážím si jí.

ale nejspíš začnu molinard cuir a pak tím podezřele levným agentem. A až se rozkoukám tak zajdu do vavavoom.a pak se uvidí

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:24

zimnivecer Asi rozumné, ale levná věc je drahá, znáš to Vava je dobrá volba. Už se tam na jaře taky těším.

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 04. února 2022 22:33

Korsičanka no znám nojako sama by jsem agenta obešla obloukem,ale dámy psaly, že je to povedený semiš. Jako když jsem za odstřik Facking Fabulous dala 299 Kč, tak mi nějakých 300 za 50 ml přijde nic. mmch ten výše zmíněný TF přijde hodně dobrý, ani mi nějak nevadilo,že jsem původně chtěla cítit kůži.

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 04. února 2022 23:55

Korsičanka a ještě jsem chtěla,že poličku máš naprosto impozantní, klobouk dolů

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. února 2022 08:29

zimnivecer Díky! No...ve FF jsi cítila plasty Tu jsem jednu dobu taky vlastnila ve flakonu a nevadily:)

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. února 2022 11:31

zimnivecer

Pokud to tu jeste nepadlo:

Creme de Cuir BDK

White Suede Tom Ford

Citizen Queen JHAG

Cuir Ottoman Parfum d'Empire

S kuzi je to ponekud zaludne v tom, ze lidem se muze libit vune kabelky, ale jako parfem se nemusi nosit uplne komfortne. Co pisu vyse jsou spis jemnejsi veci, az do semise (a imho blize k Bottega Veneta).

Offline marieu
Avatar
4481 příspěvků moje polička 05. února 2022 11:47

andry zimnivecer White suede je krásný jemný semiš s kytkama ...momentálně jsme ji zahlídla na Vinted za zajímavou cenu, ale 100ml. Nemít skoro celou 50tku, šla bych do ní.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. února 2022 12:31

...si jdu tak trochu postěžovat...

Od doby, co mám vůni L´Aura,

se ničím jiným nevoním.

Prostě mi to nejde. Je to ještě "horší", než když člověk používá vůně Chanel(tam také není snadné z flakonu této značky přeskočit na jiný...).

Ta vůně, L´Aura, je fakt to, co mi maximálně vyhovuje po všech stránkách. Ke všemu mi ji chválí, kudy chodím.

No, ale, ženská jsem nespokojená, ráda bych zas něco jiného, co by mě zase oslovilo...

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. února 2022 13:27

Miru neboj, za chvili ji vypotrebujes

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. února 2022 14:13

andry 

...taky, že jo. Už mám půlku pryč...

Musím ji koupit nejspíš znovu, a ráda bych i něco jiného, no...

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 05. února 2022 14:28

andry díky za tipy.mne se právě ta bottega hodně líbila,měla jsem snad I 2 flakóny a to si vůně opakovaně skoro nikdy nekupuji ale chtela bych neco kozenejsiho.z těch vuni co jsem zatím testovala jsem kůži necítila vůbec, nebo jen trochu.

Ještě by se mi líbil parfem s vyraznejsim zázvorem.na ten jsem narazila v sísley 3 a na léto mi přijde parádní akorát houby drzi.

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 05. února 2022 14:31

Korsičanka jestli to jsou plasty,tak to jsou voňavý plastyfakt jsem na chvíli uvažovala že bych pořídila celý balení.ale ještě mám docela co testovat,tak se nechci unahlit

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 05. února 2022 14:33

Miru u že Laura se mi líbí flakón, taky se s ním Pasta docela dost chlubil.s vůní jsem se ještě nepotkala,ale až ji potkám,tak ji neminu, což bych kvůli předsudků asi určitě udelala

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 05. února 2022 14:52

zimnivecer 

...tak s flakonem problém nemám, sklo je poctivé/masivní, víčko normál, design obrázku mi k Daře jde(v dobrém smyslu slova).

Krabička je odfláklá dost teda, papír a tenký papundekl, ale na krabičkách nelpím, u vůní, u kterých vím, že je určitě vypotřebuji, tak krabičky vyhazuji.

No, vůně jiných celebrit mě vlastně nezajímají, ani ze studijních důvodů(kdysi Britney Spears, Ariana Grande, Aquilera, atd.),

ale tohle, prostě nevím, proč, jsem chtěla/musela zkusit. Asi jsem cítila, že by to mohlo být něco jiného než jen květinky s ovocíčkem a pudrové marshmallow.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. února 2022 17:37

zimnivecer hodne kozenou a zadny kvetinky? Corpus Equus od Naomi Goodsir.

Jeste je dobre vyhodnotit si, s cim tu kuzi chces.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. února 2022 18:30

andry Mrtvý koně a hořící hříbata???

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 05. února 2022 19:52

Korsičanka zadani bylo vic kuze