Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:03

Dalia objednávala som opakovane z online parfum.sk a vždy bolo všetko v poriadku.

A čo pekné si si objednala?

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:13

Miru Díky, tu neznám, ale vyzkouším.

Korsičanka Samsara eee, na mně nevoní hezky, Ch. -E. jsem měla několikrát, ale tip dobrý, mohla bych si ji zase po dlouhé době koupit, Insolenci mám edt. Misii jsem měla odstřik, nějak mně za ty prachy nestála. Myslím koupit celý flakon.

milacka Allurky mám obě.

Daridari Kdysi dávno jsem ji zkoušela, asi už si nepamatuji, jak voněla, zkusím znovu.

Všem čtyřem děkuji, jste hodné!

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:16

Miru Jo a kterou edp nebo edt či obě? Díky. 

Jéžiš, Poémo, čti pořádně, už vidím, že píšeš o edp.

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:18

Poéma Kdybys chtěla do niche vod, nejomamnější květinovka, co znám, je Moon Bloom od Hirama Greena, v Doteku slunce myslím nabízejí i vzorky. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:19

Poéma 

...psala jsem EdP.

To je plnotučná květinovka, poměrně sladká,  prostorová, ale příjemně.

EdT je také moc pěkná, vyznívá elegantněji, sofistikovaněji.

Měla jsem obě.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:21

Poéma 

Pak ještě i Gucci Bloom EdP(původní, bez přívlastku)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:22

Poéma Hiram Green ale není nejlevnější, takových drahých niche bych ti doporučila víc:( Ale psalas pro důchodkyni

S Miru jsme měnily a i odstřik, i vzorkované vůně by pro tebe byly.Odstřik je

z L' Aury - novinky od Dary. Lehká Lipstick Rose.Drží báječně.

Miru napiš názvy dalších, prosím. 

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:28

Korsičanka 

...čeho dalších?

Poéma 

...a pak ještě J´Adore Infinissime - ta vůně si tak tiše, jiskřivě tančí, přestože je velmi elegantní.

(mně tam akorát s**e ylang, někdy na mně vykvete moc do skleníkovobanánova a to mi nejede. A někdy je to zas dobré. Intenzita ale spíše intimní)

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 19:53

Poéma 

Už jsem je našla:Nina Ricci - L'Extase Rose Absolu a Woman EDP Intense od Ralpha Laurenta

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:13

Daridari Dnes dorazila Infusion d'Iris od Prady. Takže mám radost. Obchod funguje, jak má.

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:16

Jitka77 Mrknu, ale když píše Korsičanka , že by mi vyprázdnila portmonku, tak asi raději nebudu zkoušet. Přesto děkuji.

Miru dělám si poznámky a díky moc

Korsičanka MiJo, nevím jestli jsem tě pochopila, nabízíš mi vzorky? 

Offline Jitka77
Avatar
1131 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:25

Poéma Tak z mainstreamu ta Gucci Bloom, jak píše Miru je taková plnotučná; L'Interdit EdP vnímám spíš jako lehce odtažitou, profesionální vůni, ne úplně květinově omamnou. A možná by stála za zkoušku Armani My Way Intense, jen podle složení (vyzkoušet jsem ji zatím nestihla).

Z lehkých, vzdušných, rozevlátých květin (lehce směřujících do vůně kosmetické taštičky) jsem si oblíbila klasickou žlutou Paris od YSL.

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:37

Jitka77 Bezva, díky za další tipy.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 20:53

Poéma Jojo, můžu ty 2 od Miru poslat a mrknu ještě na další, co mám doma, a přicházely by v úvahu:)

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 25. ledna 2022 22:18

Korsičanka To by bylo super! Píšu SZ.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 09:26
Reakce na Poéma:

Děvčata nějaký tip na květinovou omamnou vůni jdoucí do prostoru by byl? Něco jako Narcotic V. nebo Poéme. Může být jak běžně dostupný mainstream či niche ( když mi budete šetřit důchodcovskou kapsu v niche vůních budu radši ).

Předem díky, P.

​Květinová omamnost s úžasnou prostorovostí je podle mne bohatě zastoupena ve vůních Rose America (Une Nuit Nomade) a Il Giardino delle Delizie (Nobile 1942). Ta druhá je pro mne tak trošku retro ve stylu 80. a začátku 90. let 20. století, oblak květinově ovocné elegantní vůně.

Z mainstreamu mi přijdou dobré všechny odnože Bloom, nejvíc květinově sytá a pestrá se mi zdá Bloom di Fiori (ta žlutá), je taková prosluněná.

A jinak bych asi prozkoušela Pleasures od Estée Lauder včetně odnoží (už ani nemám přehled, co se ještě vyrábí).

Online Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 26. ledna 2022 10:14

Fleur Moc děkuji, řadím tvoje tipy do seznamu.

Offline AlexQ
Avatar
96 příspěvků moje polička 04. února 2022 10:11

Nevíte, prosím, zda se Dolce Vita od Diora dělá ještě v 50ml balení? Všude vidím jen stovky

Offline zimnivecer
Avatar
137 příspěvků moje polička 04. února 2022 13:43

Dokázal by mi někdo poradit koženou vůní?kdysi dávno jsem.mela bottegu a tam kůže byla,ale chtěla bych něco jiného.zatim jsem se popasovala s odstriky  baikal leather intense, tf fucking fabulous,byredo accord oud a pár dalšími,na které si teď nevzpomenu a zatim jsem na kůži nenarazila.kuzi myslím pěknou kabelku z hovězí kůže docela novou nedávno koupenou