Scents Variety Nicheparfums

24. listopadu 2014 13:39
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 13:39

Prodejna niche vůní Scents Variety  - internetový obchod, kamenný obchod v Karlových Varech a nově v 1.patře obchodního centra Palladium  http://nicheparfum.cz/index.php

Nabídka značek skvělá, od těch známějších - Montale, Micallef, Molinard, Olfactive studio, po méně známé - Carner Barcelona, Chateau de Versailles a moje oblíbená Houbigant. A ještě dost dalších, ale vše si nevybavuji. Nabídka z internetu zatím v obchodě ještě není kompletní, ale tolik Montalek pohromadě jsem kdysi viděla jen ve značkovém obchodě v Paříži. Ceny odpovídají cenám v zahraničí.

Co se týká personálu - bojím se to takto veřejně napsat .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 15:28
Reakce na cinkja:

Tak jen naznač. Mluví se tam rusky, česky nebo něco mezi? Do Palladia chodím už tak nerada, tak ať vím, co mě čeká. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 15:57
Reakce na domenica:

Tak jen naznač. Mluví se tam rusky, česky nebo něco mezi? Do Palladia chodím už tak nerada, tak ať vím, co mě čeká. 

Mluví se tam špatně česky .

Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 24. listopadu 2014 16:35
Reakce na cinkja:

Jen piš, chytrý obchodník by měl názor zákazníků (a jakých!!) brát jako přínos pro obchod a ne střílet kolem sebe.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. listopadu 2014 12:13

Tak včera jsem se do obchodu konečně taky poprvé podívala. Co se týče personálu, cinkja měla pravdu, no. Ale zase je fajn, že to neobalovaly nesmysly jak exkluzivní ty vůně jsou a takovou tou zbytečnou omáčkou, která vůně se prodává, nic vám nenutí. A určitě bych viděla jako pozitivum, že oproti Royal Perfumery mají alespoň na velké části testerů napsané složení.

Jinak k dispozici je káva na pročištění nosu. Akorát drobnou nevýhodou je, že jak je to malý prostor, tak jsou regály pouze po dvou stranách, kdy na nejvyšší police je pro člověka tak pod 185 cm s krátkými pažemi nedosažitelná. Tady musela nastoupit druhá vysoká slečna prodavačka a testery sundat.

Co se týče značek: k těm, co vypsala cinkja, já doplním ještě Franck Boclet, Prudence Paris, Ann Gerard (jen ty první tři), Mona Di Orio, Frapin, Rania J., Hayari, Laboratorio Olfattivo, nu_be, Perris Monte Carlo, Parfum Prudence a Teo Cabanel.

Nekoukala jsem na všechny ceny, ale u těch, na které jsem se mrkla, to odpovídá cenám v jejich e-shopu, tj. oficiálním prodejním cenám.

Jasně, Ingredients nasadili hodně vysokou laťku, ale celkově do této parfumérie mám chuť se vrátit a jestli tam nakonec najdu něco, co mě zaujme, tak i nakoupit.

Offline Richie07
Avatar
1 příspěvků moje polička 24. prosince 2014 18:01

Včera jsem se stavil v jejich obchodě v Palladiu, mají hodně značek včetně špatně dostupných jako Parfums de Marly nebo Xerjoff. Co se týče personalu, tak je slyšet ruský přízvuk, ale rozhodně to není hrozné a slečna mi dokázala skvěle poradit. Koupil jsem si právě Pafums de Marly, který je skoro stejný jako By Kilian akorat o dost levnějši, rozhodně doporočuju se tam podívat. Jinak Scents Variety mají také obchod v Karlovych Varech a je tam o něco větší vyběr a zkušenějsí personal. 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 04. ledna 2015 23:31
Reakce na wendulka:

"Akorát drobnou nevýhodou je, že jak je to malý prostor, tak jsou regály pouze po dvou stranách, kdy na nejvyšší police je pro člověka tak pod 185 cm s krátkými pažemi nedosažitelná."

Hm... Nesmím zapomenout na podpatky, až budu mít cestu kolem....

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. ledna 2015 12:45
Reakce na Hoolinkah:

No při tvojí výšce určitě, abys dosáhla aspoň na tu prostřední polici.

Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 21:09

Dneska jsem byla v Palladiu, tak jsem si říkala, že tam konečně zajdu a něco vyzkouším... no a narazila jsem na zavřené/zamčené dveře   Je to normální? V sobotu odpoledne v centru Prahy?

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 22:47
Reakce na RoSa:

Nebyl nějakej pravoslavnej svátek třeba? 

Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 22:57
Reakce na barbucha:

No já ti nevim... češtinu jsem v centru zaslechla fakt výjimečně: to byla samá Nataša pajdí sjudá...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 31. ledna 2015 23:18
Reakce na RoSa:

Tak to vypadá na všední den. 

Offline sugar&spice
Avatar
27 příspěvků moje polička 11. zaří 2015 07:11

Neví někdo, jestli se přestěhovali? Místo jejich obchodu je teď ALO Diamonds. Měli spoustu vůní na vyzkoušení, tak by mě mrzelo, kdyby skončili :)

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. zaří 2015 11:54
Reakce na sugar&spice:

Mam obavu, ze skoncili. Z Palladia zmizeli asi uz pred mesicem, tak jsem je v patek hledala v Kotve, kam meli pred casem udajne expandovat, jestli to treba nezmenili na proste prestehovani se a nenasla jsem je. Tak nevim, jestli treba memeli takove trzby, jak si predstavovali. No s tou moznosti vyzkouseni vuni je to skoda. Zasla jsem tam spis nez na Vaclavak.

Offline Danule89
Avatar
9 příspěvků moje polička 23. zaří 2019 19:52

Máte někdo prosím zkušenost z poslední doby s tímto internetovým obchodem? Chtěla jsem objednat, ale nenašla jsem žádné aktuální hodnocení na internetu.