VIP styl

03. října 2016 17:08
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 03. října 2016 17:08

Tady se můžete pokochat pohledem na modely, které nosila Kate v Kanadě. Případně si trochu zaskřípat zubama  - jsou uvedené i ceny  A nebo si pořídit stejný modýlek - návrhář je uveden rovněž 

Mně osobně se asi nejvíc zamlouvaj ty červený společenský šaty... jednoduchý a krásný.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. října 2016 12:54
Reakce na barbucha:

Žejo? Já na ten živůtek musím myslet už pár dní. Přesně něco takovýho decentně asymetrickýho bych si představovala na letošní plesovou sezónu, jen kratší (empírovej vršek). Teď musím jen vydumat, jak je to tam naskládaný...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. října 2016 13:18
Reakce na Hoolinkah:

Ten vršek je fakt zajímavě řešenej. Ten sklad je asi taženej z toho levýho ramínka... Ty se máš, že si je dokážeš ušít. Výrazně ušetříš  

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. října 2016 13:40
Reakce na barbucha:

Si piš.

Funitelův smoking na měřenku (100% vlna lehoučká jak pírko, acetátová podšívka, střih z Vogue) mě vyšel všeho všudy na dva litry. Když teba nepočítám ty tři tejdny práce, co jsem nad tím celá vystresovaná strávila. A měla jsem fakt štěstí na látku. Poslední kousek za polovinu ceny a vyšlo to tak akorát...

Vrchni kapsička není úplně podle mejch představ, ale i tak doteď nechápu, co jsem to vlastně vytvořila... Fakt mu to padne jak prdel na hrnec. Úplný VIP.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. října 2016 13:45
Reakce na Hoolinkah:

Nech toho. Mladý pán, takto ženich, si bude muset oblek v dohledný době zakoupit... a už teď mě obcházej mrákoty. Protože až se domákne, kolik ho to bude stát, tak pravděpodobně ze svatby sejde

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 05. října 2016 15:24
Reakce na barbucha:

Mladej pán se žení, jo?  Bude zimní svatba nebo to nechává na příští rok?

Má alespoň jakžtakž konfekční postavu? To je u nás právě totiž dost problém...

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 05. října 2016 15:32
Reakce na Hoolinkah:

Jo, už jsem se tady někde zmiňovala... někdy v květnu to chtějí uspořádat. Slečna už šaty má!

Postavu? Jak to jenom kulantně... jak pravil jednou jeho doktůrek: chlapec je dobře živený!  Žádná tragédie, je to prostě jen trochu mamut, ale tak v těch chlapskejch velikostech se na něj určitě něco najde.

Chudákovi jsem ale nařídila zakoupit zásnubní prsten, ať to má nějakou kultůru (a už jsem mu provedla předvýběr), a tak myslím že ho vidina dalších desítek tisíc rovnou porazí  Božemuj to bude keců. Samozřejmě on se do toho nehnal!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. října 2016 10:35
Reakce na barbucha:

Chlapský velikosti maj směrem nahoru celkem slušnej rozsah. Z druhý stranu už je to horší. Funitel má totiž od 15 stejnou váhu. Na poměry 9. třídy to byl pěkně stavěnej chlapák, ale pokud jde o stávající věk a pánský oblečení, tak už je to poměrně velkej problém.

A když už jsme u těch obleků, tak něco k tématu. Na FB teď často vídám pochvalný komentáře na adresu Toma Hiddlestona. Tak jsme ho omrkla a něco na tom bude. Minimálně s těma oblekama (a jejich výběrem s ohledem na příležitost) do vcelku umí.

...a na každý fotce má jinej. Chtěla bych vidět ten šatník.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 07. října 2016 05:39

dobry prehled, dobre ceny :-) cervene saty jsou krasne, libi se mi jeste i den osmy, prijemny civilni model. 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 07. října 2016 09:10
Reakce na Hoolinkah:

To je přesně můj typ! U chlapů se mi líbí ostře řezaný rysy, úzký rty a takovej ten trošku "hajzlíkovskej" pohled. A ten oblek vypadá taky dobře...

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 07. října 2016 09:11
Reakce na jinx:

Jj, v jednoduchosti je krása. Teď jsem nějak přestala nosit saka, ale tohle bych brala hned!

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 07. října 2016 09:40
Reakce na Hoolinkah:

Ten oblek je dokonalý . Tak nějak by to mělo vypadat .

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 07. října 2016 11:00
Reakce na jinx:

Líbí se mi to celé, hlavně ty boty.

A ty večerní červené šaty, ty byly nádherné.

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 07. října 2016 13:15
Reakce na jinx:

Taky se mi víc líbí ležérní modely, nejvíc ta parka z Victorie - BTW, pokud se nepletu, nebylo to zrovna u 0zero7 v práci?

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 08. října 2016 00:58
Reakce na Kokoska:

Ja nejakej skalni fanousek nejsem a ani jsem nepadala do mdlob kdyz se tady vsichni srocovali, ze je uvidi, ale musim rict, ze ma fakt prijemny styl (i kdyz na me konzervativni, ale musi, ze) a pusobi subtilne i pri sve vysce, kkrasny boty, me se libily i ty ubrusovy saty, cervenobily. Je hodne hubena, ale nevadi mi to, sluselo ji to a vypada desne mile, i s tema detma. Sli ode me s jeho vysosti asi metr, je kocka.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 08. října 2016 01:05
Reakce na 0zero7:

Ty ubrusový šaty se mi nelíbily, ale jinak většina toho, co jsem kdy viděla, ano. Občas kouknu na Whatkatewore.com. Děti budou asi po anglicku otužilé, z fotek mi nepřišlo žádné extra počasí, a malý princ statečně vykračoval v kraťasech.

Offline 0zero7
Avatar
10774 příspěvků moje polička 08. října 2016 01:11
Reakce na Kokoska:

Tady moc zima neni nikdy, ono bylo pod mrakem a asi 15, tady kdyz je predpoved pocasi tak vzdycky rikal 15 feels like 18

Zalezi na vlhkosti myslim a na vetru, vetsinou je tepleji pocitove nez ukazuje teplomer. Nez jsem si zvykla bylo mi na jare a na podzim porad vedro :)

Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 08. října 2016 01:11
Reakce na Kokoska:

Jak jsem se dočetla, tak nejde o otužilost, ale tradici http://revue.idnes.cz/princ-george-kratasy-moda-kralovska-tradice-britanie-p0p-/lidicky.aspx?c=A161005_203700_lidicky_zar . Ohřeje se až za 5 let .

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 08. října 2016 09:03
Reakce na 0zero7:

Tak to jo, někde jsem četla 10 a to mi ho bylo celkem líto.

Cinkja :  Jo, vim, že je to tradice, ale mně zimomřivce připadá dost krutá. Ale ty děti si určitě zvyknou, hlavně že nevypadaji, jak v tom odkazu píšou,  že jsou z chudé čtvrti :)

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 08. října 2016 10:37
Reakce na Kokoska:

Priateľ nosil kraťasy do 11 rokov, v lete aj v zime, aj ked nasnežilo. Až v 11 rokoch bol považovaný za dost dospelého na dlhé nohavice ;) ale zase je otužily a je mu stále teplo.

teraz sa to v UK až tak moc neprežíva, v štátnych školách nosia chlapci normálne dlhé nohavice. Na tradíciu si potrpia súkromne skoly a potom public schools ako napr. Eton...

aby som nebola od témy až tak, mne sa Kate vačšinou páci, hlavne to, ako strieda drahé dizajnérske modely s retazcovymi. A oboje vie nosiť