Pudr

26. srpna 2014 09:44
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 09:44

Poraďte, prosím...nejlépe transparentní, v ceně max. do 500.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 09:50
Reakce na mirajo:

Mně se teď líbí  nabídka Inglotu. Těch pudrů mají snad milion.

Jinak mám prověřený Clinique, Artdeco, ale ty jsou na pět stovek.

Klasika, která nezklame je MF

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 11:11
Reakce na mirajo:

Před pár měsíci jsem objevila sypký od Alverde. V té nižší cenové relaci je asi zatím nejlepší jaký jsem měla. Hezky zatónuje a zmatní, ale (pokud se to tedy nepřežene, že jo) není vidět. Opravuju přes den maximálně jednou.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 13:53
Reakce na mirajo:

Já používám pár let běžně do práce úplně obyčejný NYC Smooth Skin pressed powder, cena tuším cca 89 kč v Rossmanu. Mám nějaký nejsvětlejší odstín, mají ale i transparentní, ten jsem nezkoušela. Mně vyhovuje, krásně zmatní a není vidět. V zimě nemusím přes den vůbec přepudrovávat, v létě jo, ale to proto, že v létě se mi T-zóna ukrutně mastí. Jen vzhledově balení je tedy nic moc, spíš nic.

Na "parádu" a když "vyrážím za kulturou" ;-) používám od Guerlainu, ale spíš pro lepší pocit, než že bych si vyloženě myslela, že je o tolik lepší.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 26. srpna 2014 14:10

Díky všem, jsem v tom líčení taková dost minimalistická, ale mastit se asi nepřestanu nikdy.

Offline 74SLena
Avatar
467 příspěvků moje polička 29. srpna 2014 19:36

Měla jsem od Essence antibakteriální pro puberťáky - nejsvětlejší odstín, matnil dobře, ale šel do oranžova

teď mám Catrice All mat 015 natural beige a to je přesně můj odstín kůže, dobře mě zmatňuje celý den

myslím, že spíš záleží na tom co dáš pod pudr, než na samotném pudru, nebo to je moje zkušenost (používám micelárku Bioderma sebium, sebium Pore Refiner a prokládám to zelenou Baleou mat fluid s ovocnými kyselinami. taky mi dělá dobře na čistotu a proti přemašťování pleti čaj http://www.stvorlistok.net/stvorlistok/eshop/1-1-Caje/285-3-Caje-z-Kacencinych-hor/5/831-Akne-bylinny-caj-50g

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. února 2015 18:42

taky prosím o radu na zmatňující pudr, kompaktní... ale co mi neudělá oranžový nebo růžový obličej - potřebuju žlutý podtón (a světlý odstín), což není úplně snadné najít  

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 16. února 2015 19:14
Reakce na andry:

Dermacol

Používám už x měsíců, možná let jen tento:

Odstín Light.

Vypadá, že je téměř bílý, ale ne křídově, nýbrž s nááádechem/podtónem do žluta.

(kdysi dělali i s nádechem do růžova, ale už nedělají, a ten jsem stejně nikdy nekupovala).

Ještě je ten natural - ale ten je tak na opálenou pleť.

V zimě, na bledou určitě ne.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. února 2015 19:24
Reakce na Miru:

s tím jsem byla bohužel nespokojená

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 16. února 2015 19:30
Reakce na andry:

...a co Ti na něm nevyhovovalo.?

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 16. února 2015 19:41

z obličeje mi zmizel velmi rychle 

Online slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. února 2015 21:40

Roky používam transparentný púder, tým pádom nemusím riešiť leto/zima, len zmatní. Ja som spokojná s Estée Lauder, ale vyrábajú taký rôzne značky.

Offline andry
Avatar
2698 příspěvků moje polička 14. května 2015 10:06

pořídila jsem transparentní pudr od The Balm a jsem spokojená, vypadá přirozeně, celkem drží, zmatňuje... takže po víc než měsíci používání chválím a doporučuju.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. května 2015 10:32

Já mám nově ( asi 14 dní) ten od MUFE, a je úžasný.

Dále doporučují transparentní od Shiseida, myslím, že ho měli na Parfums za dost slušnou cenu.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 14. května 2015 10:44

Já bych se ráda zeptala, jaký jsou např. ty pudry co jsou růžové, konkrétně Shiseido má také dva - jeden sypký transparentní a jeden kompaktní. Vypadají hezky, ale nevím, jak na pleti, nikdy jsem ho neměla. Máte zkušenosti?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. května 2015 10:53
Reakce na Magnolie1:

Já bych se ráda zeptala, jaký jsou např. ty pudry co jsou růžové, konkrétně Shiseido má také dva - jeden sypký transparentní a jeden kompaktní. Vypadají hezky, ale nevím, jak na pleti, nikdy jsem ho neměla. Máte zkušenosti?

Já myslím, že jsou právě úplně bezbarvé, jen transparentní.

Já mám právě od MUFE úplně bílý, ale na pleti opravdu bílý není, jen zafixuje a dá se použít celoročně.

obecně pudry od Shiseida jsou dost chválené.

tak jsem koukla na stránky Parfums, on je tam opravdu růžový, je jen narůžovělý a průsvitný, ten jsem měla na mysli v předchozím příspěvku.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:20
Reakce na náťa66:

Já myslím, že jsou právě úplně bezbarvé, jen transparentní.

Já mám právě od MUFE úplně bílý, ale na pleti opravdu bílý není, jen zafixuje a dá se použít celoročně.

obecně pudry od Shiseida jsou dost chválené.

tak jsem koukla na stránky Parfums, on je tam opravdu růžový, je jen narůžovělý a průsvitný, ten jsem měla na mysli v předchozím příspěvku.

aha, díky, ještě bych se zeptala, jsou lepší ty sypké nebo kompaktní?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:25
Reakce na Magnolie1:

Vizážista vždy doporučí sypký, ale praktičtější je kompaktní, navíc u těchto kvalitnějších bych řekla že nanášení kompaktního je stejně dobré jako u sypkého ( nedělá mapy), navíc při přenášení je lepší kompaktní.

No ideální by byl sypký na doma a kompaktní do kabelky 

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:28
Reakce na náťa66:

Vizážista vždy doporučí sypký, ale praktičtější je kompaktní, navíc u těchto kvalitnějších bych řekla že nanášení kompaktního je stejně dobré jako u sypkého ( nedělá mapy), navíc při přenášení je lepší kompaktní.

No ideální by byl sypký na doma a kompaktní do kabelky 

jJasně, rozumím, každopádně díky za odpověď, ty Shiseido jsou opravdu za hezkou cenu, pouvažuji.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:34
Reakce na Magnolie1:

No já nemít Sephoru u nosu, nemít slevu 30% na jejich exkluzivky, takže jsem zakoupila pudr od MUFE, tak bych tenhle z Parfums určitě koupila ( fakt mi ho doporučila prodavačka, když jsem jedné kamarádce kupovala Armaniho, na Parfums taky za slušnou cenu,a ptala se, zda existuje něco srovnatelného)