Pudr

26. srpna 2014 09:44
Offline Alena_In
Avatar
671 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:35

Holky, prosím o tip na nějaký dobrý bronzer. Jsem blond se světlou pletí, ale v létě se trošku opálím.  Vždycky jsem si myslela, že na světlou pleť není bronzer vhodný, ale vizážistka v Marionnaud mě s ním nalíčila a vypadalo to dobře. Pokud máte tip, sem s ním, děkuji. Chtěla bych něco kvalitního, aby mě nevysušoval a nedělal mi mapy na pleti.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:43
Reakce na náťa66:

tak jsem na něj klikla, ten kompaktní, se slevou 672 Kč, což mi přijde opravdu velmi slušná cena. Pak napíšu, jak jsem spokojená. A propos - mít Sephoru u nosu je velmi praktické!

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:45
Reakce na Magnolie1:

Jo a hned vedle Douglas, můj bankovní účet si to ovšem nemyslí !

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 14. května 2015 12:55

To jsou pak lákadla, ale tak radost si dělat musíme.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. května 2015 13:52
Reakce na Magnolie1:

Jenže já mám u nosu nejen Sephoru a Douglas, ale i Náťu, která pořád pro něco agituje To je pak teprv něco, to jsou lákadla...

Offline RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 14. května 2015 17:49
Reakce na fija:

A kolik už máš teda kabelek?

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. května 2015 17:59
Reakce na náťa66:

S daným vizážistom súhlasím, a presne tak to robím - sypký mám doma a kompaktný v kabelke...

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 14. května 2015 18:02

Ozaj, máte niekto skúsenosť s púdrami Caron? Strašne po takom túžim, aj s tou nehorázne predraženou labutienkou, ale musela by som to cez net bez skúšania...

Ozaj, ako dlho môže pri patričnej údržbe vydržať kvalitná páperová labutienka?

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 14. května 2015 18:36
Reakce na RoSa:

Tsss.... ty mne nechavaji chladnou... i kdyz porad premyslim o te Tosca Blu, co jsem videla s TEBOU

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 17. května 2015 16:15

Pudr Shiseido je doma a je opravdu super, není růžový, ale opravdu bílý a na kůži vlastně transparentní - bezbarvý. Myslím, že nejlepší, co jsem kdy měla. 

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 17. května 2015 16:51
Reakce na Magnolie1:

Tak to jsem rada, prece jen jsem te do nej trosku navedla.

Offline Magnolie1
Avatar
125 příspěvků moje polička 17. května 2015 17:40

Opravdu, zafixuje, neleze do vrásek a zahladí póry, co víc si přát, do budoucna určitě budu uvažovat i o tom sypkém - jako na doma, díky za tip.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 07. června 2015 06:29

Prosím,

znáte někdo odstíny u

Max Factor Creme Puff Pressed Powder.?

Resp. měla jsem medium beige, a chci zkusit jiný,

láká mě Translucend nebo Nouveau Beige.

...není některý z nich do růžova.?, potřebuju něco do "žlutohněda"...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 07. června 2015 09:27
Reakce na Miru:

Pouzivala jsem translucend, je spis prusvitny, zabarveni do telova, ruzova urcite ne, ale dle barvy predpokladam, ze chces neco na leto? Tudiz ne jen fixacni,ale neco jako bronzer?

Edit, ne na leto, pochopila jsem spatne, jo ten traslucend zkus, fixuje dostatecne a do ruzova fakt neni.

Offline Chantal
Avatar
258 příspěvků moje polička 07. června 2015 09:30
Reakce na Magnolie1:

To zní výborně, taky teda možná jako příští Shiseido vyzkouším!

Který ten kompaktní jsi na parfums přesně koupila?

Já nepoužívám make-up, ale zato bez pudru nedám ránu. Střídám pudr od Avonu Ideal Flawless v odstínu fair s Parure Pearly White od Guerlain, odstín beige chic white.

Pudr od Avonu je standardní, Guerlain je parádní, nemůžu si ho vynachválit. Má velmi příjemnou texturu a vytvoří na pletí hladkou, tak akorát krycí a tónující vrstvu, jakou potřebuji. Navíc krásně voní.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 07. června 2015 09:31
Reakce na náťa66:

...nene, bronzer nechci.

Prostě pudr.

Hlavní pro mě je, aby nebyl sebemíň do růžova, případně i do mrkvovo oranžova či oranžovo růžova.

Jako ten Medium Beige nebyl špatný, ale byl právě do oranžovo růžova. To už nechci.

Prostě žluto hnědé studenější odstíny.

I asi klidně něco do olivova...

Děkuju

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 07. června 2015 10:15
Reakce na Miru:

A chceš jen fixační ? Nebo potřebuješ aby i "barvil" ?

Protože pokud chceš jen fixační, tak jsem tu nedávno doporučovala "bílé" pudry, které jsou opravdu nebarevné a jen fixují. Žádný nežádoucí odstín.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 07. června 2015 10:21
Reakce na náťa66:

...právěže mně ta "barevnost" u Max Factoru vyhovuje, je taková akorát, ani moc a ani málo...

Bezbarvý fixační mám sypký od Dermacolu, také spokojenost.

Tenhle MF právě i pleť trochu vylepšuje, dá-li se to tak říci, oproti Dermacolu.

Ten nedělá nic, resp. pouze matní a fixuje...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 07. června 2015 10:22
Reakce na Chantal:

Nejsem Magnolie, ale probíraly jsme to spolu, tak si dovolím odpovědět, jedná se o tento :http://www.parfums.cz/shiseido/translucent-pressed-powder-kompaktni-pudr-prusvitny/

další z této kategorie jsou od Make Up For Ever, ten je teda dražší a vČechách jen v Sephoře a pak Armani http://www.parfums.cz/armani/luminous-silk-powder-hedvabny-pudr/

všechny jsou opravdu jemné, fixují, nenánáší se obrovské množství, neflekatí....jen ty ceny, ach jo, ale zase dlouho vydrží.

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 07. června 2015 10:28
Reakce na Miru:

koukala jsem na barvy na stránkách MF, řekla bych, že to odpovídá barvě, když otevřu balení.... takže pokud nejsem barvoslepá ( což nevyvracím), tak by ten translucend do růžova být neměl, navíc myslím, že na El Ninu byl za nějakou úplně směšnou cenu.

Dobře pořídˇ, já už takhle 14 dni nakupuji BB od Clarins, stále to nějak měním, míchám barvy s bázema, a vždy mě prodavačka navrhne něco jiného a jsem na začátku.